Môžete si spraviť lifting a lamináciu rias doma? S Nanolash Lash Lift Kit sa to dá!

Lifting a laminácia rias - Nanolash Lash Lift Kit

Niet pochýb o tom, že mihalnice sú tá najkrajšia ozdoba očí. Prírodné riasy však zvyčajne nezapôsobia svojou dĺžkou a hustotou. Preto sa sa treba informovať o neinvazívnych ošetreniach, ktoré môžu výnimočne a prirodzene vylepšiť ich stav. Lifting a laminácia rias lámu v dnešnej dobe rekordy popularity. S Nanolash Lash Lift Kit si môžete spraviť lamináciu rias bez toho, aby ste vyšli z domu.

Lifting a laminácia rias – z čoho toto ošetrenie pozostáva?

Lifting a laminácia mihalníc je kompletné, neinvazívne ošetrenie, ktoré doteraz ponúkali iba profesionálne kozmetické salóny. Počas tejto procedúry sa riasy ošetria špeciálnymi prípravkami, ktoré prenikajú hlboko do ich štruktúry. Po liftingu a laminácii rias budú mihalnice nielen natočené, dlhšie a hustejšie, ale aj do hĺbky vyživené.

Okrem toho sa používajú špeciálne doplnky, vrátane silikónových podložiek rôznych veľkostí. Používajú sa na to, aby sa riasy vhodne natočili. Samotné ošetrenie nie je časovo náročné, ale keď si ho dáte spraviť v kozmetickom salóne, môže byť dosť drahé.

A preto ženy, ktoré snívajú o výsledku ako zo salónu, bez toho aby vyšli z domu, by mali vyskúšať Nanolash Lash Lift Kit. Táto súprava na domáci lifting a lamináciu rias garantuje úžasné výsledky.

Čo obsahuje súprava Nanolash Lash Lift Kit

Čo obsahuje súprava Nanolash Lash Lift Kit?

Súprava na lifting rias od Nanolash je kompletný produkt, ktorý má veľmi estetické balenie. Bez problémov si môžete spraviť až 10 laminácií rias. Na použitie tohto produktu nemusíte mať žiadne predchádzajúce skúsenosti.

Súprava obsahuje 3 produkty – každý prípravok je zabalený v 10 vrecúškach s obsahom 0,5 mililitrov. Sú očíslované v poradí, v ktorom ich treba použiť, a preto je postup jednoduchý. Okrem toho súprava obsahuje aj ďalšie doplnky, ako je lepidlo na riasy Lift Lash Glue a silikónové podložky. Obsahuje všetko potrebné na to, aby ste si lamináciu spravili sama doma.

Môžete si byť istá, že výsledok v závislosti od pôvodného stavu vašich rias, vydrží až 8 týždňov. To znamená, že už nebudete potrebovať klieštiky na mihalnice, v niektorých prípadoch dokonca ani špirálu.

Ako si spraviť laminácia rias so súpravou Nanolash Lift Kit doma?

Súprava obsahuje jednoduchý a jasný návod na použitie. Každý, kto sa rozhodne si spraviť lifting a lamináciu mihalníc so súpravou od Nanolash, by si mal riasy vopred pripraviť. Treba si kompletne odstrániť make-up a riasy musia byť suché. Ďalej si oddeľte vankúšikmi spodné od horných rias a lepidlom pripevnite podložky vo vhodnej veľkosti na viečko; Potom:

  • Naneste produkty v správnom poradí: Step 1, Step 2 a Step 3;
  • každý z nich treba naniesť asi 1 milimeter od línie rias a nechať pôsobiť 7-10 minút;
  • pred nanesením nasledujúceho produktu treba odstrániť ten predchádzajúci mokrým alebo suchým aplikátorom.

Po dokončení liftingu rias jednoducho odstráňte silikónové podložky a riasy si prečešte. Ako vidíte, na dosiahnutie výsledkov ako zo salónu prirodzeným spôsobom, ktorý nezaťažuje, netreba veľa.

Kedy by ste si mali spraviť lifting a lamináciu rias doma?

Nie je určený žiaden špecifický čas, kedy treba použiť súpravu na lifting a lamináciu rias od Nanolash. Má skvelé výsledky pre každého, koho riasy sú:

  • riedke a nevýrazné;
  • rovné a krátke;
  • riasy, ktoré nie sú v najlepšom stave – prípravky na lifting mihalníc od Nanolash sú vyrobené z prírodných zložiek s výživnými schopnosťami;
  • riasy, ktoré sa ťažko upravujú klieštikmi na mihalnice alebo špirálou.

Nanolash Lash Lift Kit môžete úplne zmeniť svoj výzor v priebehu niekoľkých minút a ušetríte si čas počas každodenného make-upu. Okrem toho si môžete riasy účinne vyživiť a obnoviť ich pôvodný lesk. Vyskúšajte si ju a urobte si lamináciu rias doma sama. Výsledok tohto ošetrenia vás určite prekvapí a dlho vydrží.