Získajte oslňujúce vlasy s Nanoil Keratin Conditioner!

Vlasové prípravky, ktoré za krátky čas prinesú skvelé výsledky nám určite uľahčujú život. Doprajte svojim vlasom poriadnu starostlivosť a bez ťažkostí získate efekt ako zo salóna: len to nechajte na silný keratín, ktorý je súčasťou ľahkého a hĺbkovo účinkujúceho bezoplachového kondicionéru od Nanoilu. Určite budete vyzerať oveľa lepšie s nádhernými, zdravými vlasmi. Získajte takýto vzhľad s Nanoilom!

Keratin Hair Conditioner nanoil

Nanoil Keratin Leave-In Conditioner

Hlavnou zložkou tohto bezoplachového kondicionéru je tekutý keratín. Ultraľahká hmla, ktorá sa dobre používa má silný účinok na zlepšenie kvality vlasov. Okamžite posilňuje vlasy, ktoré budú vyzerať lepšie. Obsahuje dve keratínové hydrolyzáty. Táto superľahká receptúra umožňuje preniknúť keratínovým časticiam do hĺbky vlasu a zameriava sa na:

 •  opravu.
 •  posilnenie.
 •  zlepšenie vzhľadu vlasov.

Nanoil Keratin Leave-In Hair Conditioner: pre aký typ vlasov sa hodí najlepšie?

Tento kondicionér je určený pre všetky typy vlasov, obzvlášť pre vlasy, ktoré potrebujú zlepšiť kvalitu. Tento ľahký tekutý keratín je súčasťou jemnej, ale vysoko efektívnej receptúry, ktorá zlepšuje akékoľvek typ vlasov, pretože keratín je stavebný proteín vo všetkých vlasoch.

Tekutý keratín od Nanoilu ideálne zlepšuje kvalitu starnúcich, nadmerne zaťažených vlasov, ktoré potrebujú intenzívne ošetrenie.

Ak potrebujete ošetriť vlasy a neustále ich chrániť pred poškodením, tak ho vyskúšajte. Efektívne ošetruje jemné, slabé vlasy, pričom ich nezaťažuje ako väčšina kondicionérov.

nanoil Keratin Hair Conditioner

Ingrediencie v Nanoil Keratin Leave-In Conditioner

Keratín nie je jedinou látkou, ktorá v tomto produkte stojí za zmienku.

 •  Tekutý keratín – silný stavebný proteín vlasu, ktorý opravuje poškodenie vlasovej štruktúry, robí vlasy pevnejšími a krajšími.
 •  Ricínový olej – vytvára silný štít proti poškodeniu a prirodzene dodáva vlasom lesk. Chráni vlasy pred studeným počasím, vetrom, UV lúčmi a zabraňuje toxínom poškodiť vnútorné vrstvy vlasu.
 • Hydrolyzované rastlinné proteíny – prospešné, čisto prírodné látky, ktorých cieľom je vyživiť, posilniť a hydratovať vlasy, dodať im objem.
 •  Pantenol – jedna z najlepších látok na zlepšenie kvality vlasov; dodáva im intenzívny lesk a hebkosť, zabraňuje štiepeniu končekov a spevňuje vlas.

Účinky Nanoil Leave-In Keratin Conditioner

 •  Bezoplachový keratín od Nanoilu skrášľuje vlasy, pričom ich nezaťažuje.
 • Okamžite im dodáva lepší vzhľad.
 • Šikovne obnovuje vlasy.
 • Vypĺňa medzery vo vlasovej štruktúre.
 • Dodáva aj tým najviac poškodeným vlasom krajší vzhľad.
 • Chráni povrch vlasu pred znečistením, teplotou, UV.
 • Má kondicionačný efekt pre jednoduchšie česanie.
 • Predchádza zamotávaniu vlasov.
 • Krotí neposlušné pramene vlasov.

Nanoil Keratin Leave-In Conditioner: nový vzhľad vlasov

Nanoil sprejový kondicionér s keratínom, olejmi a rastlinnými extraktmi vlasy nielenže skrášľuje a krotí, ale tiež perfektne opravuje, posilňuje, zabraňuje ich poškodeniu a lámavosti.

Tento ľahký, jemný kondicionér zabezpečuje vlasom ohromný vzhľad, zdravie, silu a lesk, a čo je najlepšie, jednoducho a rýchlo sa používa.

Ako používať Nanoil Keratin Leave-In Conditioner?

Nikdy ste nemali kondicionér na vlasy, ktorý by sa používal jednoduchšie! Nasprejujte ho na vlasy – vlhké po umytí alebo suché pred stylingom. Tento bezoplachový kondicionér si môžete aplikovať počas dňa aj niekoľkokrát, keď cítite, že vaše vlasy potrebujú posilniť alebo skrášliť.

Upgradujte svoju rutinu starostlivosti o vlasy!

Chcete zintenzívniť ošetrenie vlasov a získať „vau“ efekt?

Vyskúšajte celú keratínovú radu od Nanoilu a obohaťte svoju rutinu starostlivosti o vlasy keratínovou maskou a šampónom.

Navštívte www.nanoil.sk a pozrite si produkty pre silné, zdravé, krásne vlasy.

Ďalší článok

Nanoil Heat Protectant Spray – najlepšia ochrana na vlasy

Št apr 16 , 2020
Pri tepelnej úprave vlasov je nevyhnutnosťou sprej na ochranu pred teplom, lebo chráni vlasy pred všetkými nepriaznivými vplyvmi, ktoré majú vysoké teploty. Pri každom fénovaní, žehlení, tupírovaní alebo kulmovaní vlasov môže dôjsť k poškodeniu vlasov. Takže, ak chcete svoje vlasy ochrániť pred poškodením a zároveň chcete aj naďalej používať pri […]
ochranný sprej pred teplom na vlasy Nanoil