BESTSELLER! Maska na vlasy s keratínom od Nanoilu – najlepší spôsob, ako získať vlasy snov

Keratín je hlavnou stavebnou zložkou vlasov a najdrahší proteín na svete – ženy na celom svete platia veľké peniaze za luxusné keratínové vlasové kúry na oživenie, zjemnenie, vyrovnanie a dodanie lesku prameňom ich vlasov. Tento vzácny proteín tvorí od 65% do 90% objemu vlasov a je podporným článkom, ktorý udržuje vlasy v dobrom stave. Menej keratínu, horšia kvalita vlasov. Preto je Nanoil Keratin Hair Mask momentálne bestsellerom – je to najjednoduchšia keratínová kúra, ktorú si môžete urobiť doma pre intenzívne ošetrenie vlasov, ktoré prináša lepšie výsledky týždeň po týždni.

 

Nanoil – čo robí keratín v maske na vlasy?

Keratín je vláknitý proteín a jednou zo stavebných zložiek ľudského vlasu. Nachádza sa hlavne vo vlasovej kôre a kutikule. Tento vzácny proteín je bohatý na aminokyseliny, vrátane kyselín obsahujúcich síru (cystín, cysteín, glycín, alanín). Spozorovať nedostatok keratínu viete hneď, pretože vlasy vyzerajú oveľa horšie: nevýrazné, lámavé, bez života, bez lesku.

Tento esenciálny proteín má skvelý účinok na štruktúru vlasov a následne na ich vzhľad. Robí vlasy hustejšími, silnejšími, krajšími a dodáva im lesk. Keratín lieči vlasy, ktoré sú poškodené v dôsledku:

 • pravidelného farbenia alebo odfarbovania
 • zle zvolených produktov určených na starostlivosť o vlasy
 • fénovania vlasov horúcim vzduchom
 • nadmerného vystavovania slnku

Poznámka!

Poškodená štruktúra vlasov je výsledkom straty molekúl keratínu. Prípravky na vlasy sú bohaté na hydrolyzovaný keratín – najlepšiu formu keratínu, ktorý ľahko penetruje do najhlbších vrstiev vlasu.

Čo Nanoil Keratin Hair Mask skutočne robí?

Nanoil Keratin Hair Mask je perfektnou ošetrujúcou a skrášľujúcou kúrou. Ak ju používate raz týždenne, predchádza poškodeniu vlasov a vytvára na vlasoch ochranný štít proti všetkým škodlivým vplyvom. Aké účinky môžete očakávať?

 • Doplnenie keratínu a oveľa silnejšie vlasy.
 • Zlepšenie ohybnosti a pružnosti.
 • Jemnejšia kutikula vlasu (príval lesku, ohromujúci vzhľad).
 • Vyššia odolnosť voči poškodeniu.
 • Jednoduchší styling a česanie.
 • Väčší objem vlasov.
 • Žiadne krepovité a poletujúce vlasy.

Nanoil Keratin Hair Mask – Účinky

Výsledky môžete spozorovať hneď. V prvom rade, vďaka maske od Nanoilu budú vaše vlasy vyzerať oveľa lepšie, lebo keratín je skvelým dodávateľom lesku. Postupom času, sa zlepší aj stav vašich prameňov: vnútorné štruktúry vlasu sú opravené. Prečo nedopriať vlasom domácu keratínovú kúru, ktorá jemne a efektívne ošetruje vlasy týždeň po týždni? Obnovte svoje vlasy postupne, siahnite po Nanoil Keratin Hair Mask. Choďte na www.nanoil.sk a vychutnajte si benefity ušité na mieru pre vaše vlasy a pokožku – pozrite si najlepšie masky na vlasy, bio oleje a produkty na ošetrenie tváre, ktoré zvýraznia vašu krásu, prirodzene.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ďalší článok

Vaša domáca ochrana proti slnku.

Ut dec 20 , 2016
Slnečné žiarenie je nebezpečná vec. Samozrejme, na jednej strane dokáže produkovať v koži vitamín D, ktorý je nevyhnutný na ochranu organizmu proti chorobám, ale ak na slnku strávime príliš dlhý čas, výsledkom sú popáleniny kože. Aby sme sa takýmto nepríjemnostiam vyhli, chránime pokožku vhodným slnečným filtrom. Takýto opaľovací krém si […]