BESTSELLER! Maska na vlasy s keratínom od Nanoilu – najlepší spôsob, ako získať vlasy snov

Keratín je hlavnou stavebnou zložkou vlasov a najdrahší proteín na svete – ženy na celom svete platia veľké peniaze za luxusné keratínové vlasové kúry na oživenie, zjemnenie, vyrovnanie a dodanie lesku prameňom ich vlasov. Tento vzácny proteín tvorí od 65% do 90% objemu vlasov a je podporným článkom, ktorý udržuje vlasy v dobrom stave. Menej keratínu, horšia kvalita vlasov. Preto je Nanoil Keratin Hair Mask momentálne bestsellerom – je to najjednoduchšia keratínová kúra, ktorú si môžete urobiť doma pre intenzívne ošetrenie vlasov, ktoré prináša lepšie výsledky týždeň po týždni.

 

Nanoil – čo robí keratín v maske na vlasy?

Keratín je vláknitý proteín a jednou zo stavebných zložiek ľudského vlasu. Nachádza sa hlavne vo vlasovej kôre a kutikule. Tento vzácny proteín je bohatý na aminokyseliny, vrátane kyselín obsahujúcich síru (cystín, cysteín, glycín, alanín). Spozorovať nedostatok keratínu viete hneď, pretože vlasy vyzerajú oveľa horšie: nevýrazné, lámavé, bez života, bez lesku.

Tento esenciálny proteín má skvelý účinok na štruktúru vlasov a následne na ich vzhľad. Robí vlasy hustejšími, silnejšími, krajšími a dodáva im lesk. Keratín lieči vlasy, ktoré sú poškodené v dôsledku:

 • pravidelného farbenia alebo odfarbovania
 • zle zvolených produktov určených na starostlivosť o vlasy
 • fénovania vlasov horúcim vzduchom
 • nadmerného vystavovania slnku

Poznámka!

Poškodená štruktúra vlasov je výsledkom straty molekúl keratínu. Prípravky na vlasy sú bohaté na hydrolyzovaný keratín – najlepšiu formu keratínu, ktorý ľahko penetruje do najhlbších vrstiev vlasu.

Čo Nanoil Keratin Hair Mask skutočne robí?

Nanoil Keratin Hair Mask je perfektnou ošetrujúcou a skrášľujúcou kúrou. Ak ju používate raz týždenne, predchádza poškodeniu vlasov a vytvára na vlasoch ochranný štít proti všetkým škodlivým vplyvom. Aké účinky môžete očakávať?

 • Doplnenie keratínu a oveľa silnejšie vlasy.
 • Zlepšenie ohybnosti a pružnosti.
 • Jemnejšia kutikula vlasu (príval lesku, ohromujúci vzhľad).
 • Vyššia odolnosť voči poškodeniu.
 • Jednoduchší styling a česanie.
 • Väčší objem vlasov.
 • Žiadne krepovité a poletujúce vlasy.

Nanoil Keratin Hair Mask – Účinky

Výsledky môžete spozorovať hneď. V prvom rade, vďaka maske od Nanoilu budú vaše vlasy vyzerať oveľa lepšie, lebo keratín je skvelým dodávateľom lesku. Postupom času, sa zlepší aj stav vašich prameňov: vnútorné štruktúry vlasu sú opravené. Prečo nedopriať vlasom domácu keratínovú kúru, ktorá jemne a efektívne ošetruje vlasy týždeň po týždni? Obnovte svoje vlasy postupne, siahnite po Nanoil Keratin Hair Mask. Choďte na www.nanoil.sk a vychutnajte si benefity ušité na mieru pre vaše vlasy a pokožku – pozrite si najlepšie masky na vlasy, bio oleje a produkty na ošetrenie tváre, ktoré zvýraznia vašu krásu, prirodzene.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ďalší článok

Výhody babassu oleja pre Vašu vlasy

Po feb 13 , 2012
Babassu olej je skvelý výber pre starostlivosť o vlasy. Ide o tieňové prírodné oleje, ktoré sú bohaté na omega-9 mastné kyseliny, ktoré sú prospešné pre starostlivosť o vlasy. Babassu olej je tiež bohatý na vitamín E, ktorý je známy ako antioxidačný. Je to silný olej, ktorý sa ľahko absorbovalo dlaňou […]