Senzácia v make-upe! Nanobrow Eyebrow Pomade – Krémová, vodeodolná pomáda na obočie

Pomády na obočie len nedávno otriasli svetom krásy! Niet divu: doteraz žiadny výrobok neponúkol toľko možností v líčení obočia. Ktorú pomádu si vybrať? Vsadila som na Nanobrow Eyebrow Pomade – je jedinečne krémová a zamatová, čo garantuje vynikajúci výsledok make-upu. Lepšie ju spoznajte!

najlepšie produkty na líčenie obočia

Čo je to Nanobrow Brow Pomade?

Nanobrow Eyebrow Pomade je zabalená v elegantnej nádobe, ktorá uľahčuje jej použitie. Jeho príjemná, zamatová textúra vám umožní presne načrtnúť a vyplniť obočie, ako aj napodobniť chĺpky v riedkych oblastiach. Odteraz už riedke alebo sotva definované obočie nebude problém!

Nanobrow Eyebrow Pomade je cesta k hustému a definovanému, precízne vyplnenému a do najmenších detailov prepracovanému obočiu. Ak snívate o takom obočí, ktoré často vídate na Instagrame – Nanobrow Brow Pomade je ideálnym produktom! Odteraz môžete mať aj vy vysnívané obočie: presne také, aké ste vždy chceli! S mäkkou a poddajnou pomádou od Nanobrow bude make-up príjemnejší a vydrží celý deň bez toho, aby sa rozmazal a nebude treba obočie dodatočne upravovať.

Tri krásne, elegantné a rafinované odtiene vytvoria skvelé efekty: obočie vyzerá veľmi prirodzene a zároveň bezchybne.

Tiež si môžete pomádu navrstviť – od jemného pokrytia až po výrazné a intenzívne: všetko závisí od príležitosti a vašich preferencií. Na aký štýl obočia máte dnes chuť? Pomáda od Nanobrow vám pomôže splniť všetky vaše predstavy! Urobte si obočie tak, ako sa vám to páči a nech vyzerá vždy perfektne!

Ako si urobiť make-up obočia s pomádou?

Pomáda od Nanobrow je k dispozícii v troch odtieňoch:

  • Tmavohnedá
  • Stredne hnedá
  • Svetlohnedá

Nanobrow Eyebrow Pomade – pomáda na obočie

Dostupné v niekoľkých farbách: 

Určite si nájdete perfektný odtieň, ktorý sa vám bude hodiť! Ako ju používať? Je to veľmi ľahké.

  1. Naberte si trochu produktu na štetec (ponúka ho aj Nanobrow), načrtnite si obočie a vytvorte si kontúry. Zamerajte sa najmä na spodnú líniu obočia, ktorá by mala byť výraznejšia.
  2. Postupne obočie zafarbite, pomaly vybudujte pokrytie. Na špičku obočia naneste viac farby.
  3. Pre jemnejší, denný make-up, kefkou vyčešte prebytočnú pomádu. Nezabudnite, že vnútorný okraj obočia by mal byť menej výrazný, takže ho tam viac vyčešte.

produkty na riedke obočie

Kde si kúpiť Nanobrow Eyebrow Pomade?

Pomádu na obočie od Nanobrow si môžete kúpiť bez toho, aby ste opustili svoj dom! Ak máte radi online nakupovanie, navštívte www.nanobrow.sk. Značka ponúka širokú škálu rôznych špičkových líčidiel na obočie. Okrem pomády si môžete zakúpiť aj saténové, dokonale pigmentované tiene na obočie, ceruzku na obočie, výživný make-up na tvár a oči, sérum na riasy a obočie a špirálu a gél na úpravu obočia. Pozrite sa na ich ponuku už dnes, je z čoho vyberať. Na aký vzhľad obočia máte dnes chuť?

Ďalší článok

Zvýraznite prirodzenú krásu svojho obočia s Nanobrow Styling Soap!

Št mar 28 , 2019
Počuli ste už o mydlovom obočí? Je to veľkolepá metóda úpravy obočia, ktorá zahŕňa česanie obočia pomocou špeciálneho mydla. Prirodzene vyzerajúce obočie, definované ľahkým a jemným spôsobom, ktoré zostane na svojom mieste po celý deň. Nanobrow Styling Soap je veľkým hitom, ktorý vám umožní dosiahnuť požadovaný vzhľad pri líčení obočia. […]
trendy v líčení obočia