GHASEL hydratačný krém na tvár – ak milujete prírodnú starostlivosť o pleť

hydratačný krém pre suchú pokožku

Maltská značka GHASEL vyrába najkvalitnejšiu kozmetiku na báze najsladšieho maltského medu, so silnými hydratačnými účinkami.

Unikátny hydratačný krém Maltese Honey Face Moisturiser je produkt určený na rannú a večernú starostlivosť o pleť. Tento prírodný elixír mladosti obsahuje veľké množstvo antioxidantov a jeho zloženie, ktoré predchádza starnutiu, dosahuje veľkolepé výsledky. Ak ho budete pravidelne používať, bude vaša pleť dlhodobo hydratovaná a upokojená.

GHASEL Maltese Honey Face Moisturiser

Tento krém na tvár je ideálny na všetky typy pleti, pretože sa prispôsobí potrebám aj veľmi náročnej pokožky. Hydratácia je najdôležitejším krokom v každodennej starostlivosti o pleť a maltský med zabraňuje strate vody.

Tento výnimočne rýdzi med má najvyššiu koncentráciu tymianového peľu medzi všetkými medmi na svete. Tento nenahraditeľný hydratačný prípravok účinne bojuje s kožnými problémami a nedostatkami. Obsahuje vitamíny, mikro a makro prvky. Uštedrí vysokú dávku výživy pre pokožku všetkých vekových kategórií.

Medová kozmetika na starostlivosť o tvár

Je to energetická bomba pre unavenú a fádnu pleť. Maltský med posilňuje pokožku, zlepšuje jej vzhľad a rozjasní ju. Tento antioxidant účinne bojuje proti starnutiu pleti: vyhladzuje vrásky a zabraňuje vzniku nových.

Perfektná dávka hydratácie na 24 hodín? Iba s hydratačným krémom Maltese Honey Face Moisturiser! Dennodenne posilňuje obranyschopnosť pokožky, takže bojuje proti škodlivým faktorom životného prostredia, ako je smog, voľné radikály, extrémne teploty a UV žiarenie.

Unikátny elixír mladosti od GHASEL

GHASEL Maltese Honey Moisturiser – výhody:

 • účinná ochrana pred vonkajšími vplyvmi,
 • celodenná hydratácia,
 • mladá a pevná pleť bez nedostatkov,
 • hladká a pružná pokožka,
 • energetická bomba.
hydratačný krém pre suchú pokožku

Obsahuje:

 • Maltský med – jeho hydratačné a vyživujúce vlastnosti vám vyčaria mladistvý vzhľad a vaša pokožka bude žiariť. Jeho antibakteriálne schopnosti sú veľmi užitočné pri liečbe akné. Povzbudzuje pevnosť a pružnosť pokožky a rozžiari ju.
 • Bambucké maslo – hydratuje suchú pokožku a podporuje regeneráciu mastnej, zmiešanej a normálnej pleti. Redukuje podráždenie, vyhladzuje vrásky a jemné línie a zabraňuje vzniku nových.
 • Kofeín – stimuluje pokožku, posilňuje cievy a podporuje obnovu kožných buniek. Energizuje pokožku, znižuje príznaky únavy. Pokožka bude svieža a žiarivá.
 • Ricínový olej – jeho antibakteriálne a protizápalové vlastnosti sú nevyhnutné počas procesu regenerácie pokožky.
 • Vitamín E – neutralizuje škodlivé účinky voľných radikálov, zabraňuje degradácii kožných tukov a povzbudzuje metabolizmus buniek.
 • Rastlinné extrakty – regenerujú pokožku, vyrovnávajú farbu pleti a zmenšujú póry. Tak predchádzajú vzniku čiernych bodiek a iných nedokonalostí. Pleť bude pevná a pružná. Zmenšia jemné linky a vrásky.
  Prečítajte si viac: www.ghasel.mt

Ďalší článok

Jeden produkt, veľa možností: NANOIL Castor Oil

Št okt 21 , 2021
Ricínový olej je riešením rôznych kožných problémov, vypádavajúcich vlasov a rednúceho obočia a mihalníc. Vedeli ste, že jeden produkt vám stačí na posilnenie vlasov, nechtov a rias? Stavte na ricínový olej od Nanoilu, ktorý už chvália tisícky žien na celom svete. Má certifikát Ecocert, ktorý je dôkazom jeho vysokej kvality. […]
nanoil castor oil