Najlepšia Pomáda Na Obočie – Náš Top Výber!

Ktorá pomáda na obočie je najlepšia?
Akú pomádu na obočie si vybrať?
Akú pomádu na obočie odporúčate?
Aj vy si kladiete podobné otázky a stále ste si nenašli dokonalú pomádu na obočie? Nebojte sa. Otestovali sme množstvo rôznych pomád na obočie, aby sme nakoniec vybrali víťaza a predstavili vám tie najlepšie a najviac odporúčané pomády na obočie. Spoznajte ich a vyberte si pomádu, ktorú si zamilujete!

ako si vybrať najlepšiu pomádu na obočie

Ako používať pomádu na obočie?

Pred aplikáciou pomády na obočie sa uistite, že máte k dispozícii dobrý skosený štetec a kefku na očistenie obočia. Niektoré pomády na obočie sa dodávajú so štetcom, ktorý je súčasťou balenia, ale každý profesionálny vizážista vám odporučí, aby ste si ho zaobstarali samostatne a aby ste investovali do najvyššej kvality.

  1. Pomocou kefky si vyčešte obočie smerom nahor.
  2. Naberte trochu pomády na štetec a krátkymi ťahmi definujte spodnú líniu obočia.
  3. Presuňte sa na hornú líniu obočia – definujte ju, kefku jemne pritlačte k pokožke. Horná línia obočia by mala byť jemná a mierne vyblendovaná.
  4. Vyplňte obočie: začnite od konca, pretože by mal byť viac zvýraznený.
  5. Postupujte smerom k vnútornému okraju obočia, znižujte krytie – to vám umožní vytvoriť pekný efekt tieňovania obočia.
  6. Potom si prečešte obočie, aby ste odstránili prebytočný produkt. Hotovo!

Najlepšia pomáda na obočie – kozmetický rebríček

# 1. NANOBROW EYEBROW POMADE – VÍŤAZ!

nanobrow eyebrow pomade

Ako si vybrať tú najlepšiu pomádu? Prečo sa táto pomáda na obočie tak horlivo odporúča? Tu sú všetky odpovede! Nanobrow Eyebrow Pomade bola vybraná po mnohých testoch. Spĺňala všetky, aj veľmi prísne kritériá. Je jednoducho dokonalá! Jej extrémne hladké a inteznívne pigmentované zloženie zaistí perfektné krytie, takže už nebudete otrokom výrazného obočia! Toto je najlepšia pomáda na obočie pre váš každodenný make-up a vytváranie večerných lookov – stačí len pridať extra pigment na zintenzívnenie efektu. Boli sme uchvátení 3 krásnymi odtieňmi. Konečne si už nemusíte vyberať z tuctu odtieňov, pri ktorých si nikdy nie ste istá svojim výberom. Pri tomto produkte si môžete vybrať z 3 prirodzene vyzerajúcich odtieňov – práve tie si ženy vyberajú najčastejšie: to je všetko, čo potrebujete na dosiahnutie krásneho obočia! Pomáda má skvelé zloženie, ktoré hladko kĺže po pokožke a premení váš make-up na čisté potešenie! Navyše za takú špičkovú kvalitu tento produkt nestojí tak veľa! Viac informácií nájdete na www.nanobrow.sk

# 2. ANASTASIA BH DIP BROW POMADE

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade je najlepšia pomáda na obočie pre tých, ktorí hľadajú silné krytie. Určite vám môže pomôcť dosiahnuť profesionálny finiš. Pomáda na obočie od Anastasia Beverly Hills vám pomôže vytvoriť odvážny večerný look. Táto pomáda je veľmi pigmentovaná, aby vám umožnila vytvoriť výrazný look so skvelým matným finišom. Môžete ním tiež zvýrazniť obočie alebo vyplniť riedke miesta.
Konzistencia Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade je hustá a krémová. Produkt je dostupný v krásnych a prirodzene vyzerajúcich 11 odtieňoch. Táto vodeodolná pomáda na obočie je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá dlhotrvajúce krytie. Má to nejaké nevýhody? Určite to nie je najlepšia voľba, ak by to mala byť vaša prvá pomáda na obočie, ale s trochou cviku môžete dosiahnuť naozaj pôsobivé výsledky.

# 3. TARTE FRAMEWORKER™ BROW POMADE

Tarte je ďalšia veľmi vážená kozmetická značka, ktorá si spravila dobré meno, pokiaľ ide o kozmetické produkty na obočie. Pomáda na obočie ponúkaná touto značkou je veľmi pigmentovaná, čo vám umožňuje vytvoriť si výrazný look. Je to vrelo odporúčaná pomáda na obočie aj vďaka svojmu vegánskemu krémovému zloženiu. Keď si osvojíte aplikáciu tohto produktu, môžete si ľahko vytvoriť skvelý a precízny make-up. Pomáda okamžite vyrysuje, definuje a vyplní vaše obočie, či už je vaše obočie tenké alebo hrubé. Navyše vydrží 24 hodín! Receptúra ​​s babasovým olejom vaše obočie vyživí a ošetrí.

# 4. KVD BEAUTY 24-HOUR SUPER BROW POMADE

Produkt s mierne odlišným zložením ako zvyšok tu spomenutých. Táto pomáda na obočie je konzistentne ľahká a gélovitá, no zároveň silne pigmentovaná, aby poskytla dlhodobú výdrž s aplikáciou malého množstva produktu a trochu iným krytím ako bežné pomády na obočie. Pomáda na obočie Kat Von D sa ľahko aplikuje, a jej krémovo-gélové zloženie a množstvo dostupných odtieňov z nej robí skutočne jedinečný produkt. Niet divu, že ide o jednu z najviac odporúčaných pomád na obočie. Je to skvelá voľba, ak chcete obočie vytvarovať, vyplniť a upraviť. Ide o zaujímavú kombináciu pasty a gélu v jednom zložení.

# 5. WBco POMADE NA BROW

Aj keď to nie je najlepšia pomáda na obočie, veľa ľudí si ju pochvaľuje, najmä ak sú fanúšikmi výrazného makeupu obočia. Večerné líčenie? Áno, táto pomáda to určite uľahčuje. Aplikácia je jednoduchá a po pár pokusoch ju určite zvládnete. Vďaka správnej pigmentácii pomáda WBco vydrží dlho a zároveň dodá obočiu dokonalú farbu a zvýrazní ho. Silná pigmentácia zvýrazňuje farbu obočia a dodáva vytvorí výrazný make-up. Je to to pravé pre fanúšikov výrazného obočia a dokonalej definície obočia. Bohužiaľ, aj keď je to pomerne veľmi odporúčaná pomáda na obočie, má veľmi malú veľkosť – len 3 gramy, a pri neopatrnom používaní rýchlo schne.

Ďalší článok

TOP 6. Najlepšie keratínové masky na vlasy podľa vlasových stylistov

Ne mar 14 , 2021
Hľadáte niečo, čo by vám pomohlo s poškodenými a nadmerne zaťažovanými vlasmi? Našťastie, existuje množstvo spôsobov, ktoré vám s tým pomôžu. Môžete napríklad požiadať svoju kaderníčku, aby vám urobila vlasovú kúru na mieru pre vás alebo sa pokúsite o všetky potreby vašich vlasov postarať samy doma. Stačí vám siahnuť po […]