Hladká a oslnivá pleť lusknutím prstov! Tak funguje pleťové sérum s vitamínom C od Nanoilu.

Len jediné použitie stačí na to, aby vaša pleť opäť žiarila a vyzerala sviežo, akoby ste sa práve zobudili po kvalitnom 8-hodinovom spánku. Túžite po zdravej a prirodzene krásnej pokožke? Chcete, aby vaša pleť vyzerala mlado a bezchybne? Siahnite po sére, ktoré pokožku hĺbkovo vyživuje a nádherne ju rozjasňuje – vyberte si pleťové sérum s vitamínom C od Nanoilu. Prečo je tento „obyčajný“ vitamín taký výnimočný?

Nenápadne nezvyčajný. Fenomenálny vitamín C.

Keď sa zmienime o vitamíne C, väčšina ľudí sa vybaví úžasný doplnok stravy, ktorý posilní našu obranyschopnosť. Len málokto však  vie, že táto základná živina je tiež veľmi účinnou kozmetickou látkou, ktorá zlepšuje zdravie pokožky a stimuluje jej samoregeneračné procesy. Práve vitamín C už po jednom použití pokožku regeneruje, rozjasňuje a vyhladzuje. Vitamín C časom výrazne zlepšuje kvalitu pokožky, redukuje jemné vrásky, zosvetľuje pigmentáciu pokožky, zjednocuje tón pleti a obnovuje jej zdravý lesk. Ak ste ešte nemali možnosť vyskúšať jeho účinky v starostlivosti o pleť, žiadny strach! Vieme totiž o jednom úžasnom výrobku, ktorý obsahuje tú najlepšiu formu vitamínu C.

Stabilný alebo nestabilný? Akú formu vitamínu C si zvoliť?

Vitamín C je dosť nestabilný v svojej pôvodnej a čistej forme. To znamená, že sa rozkladá rýchlejšie, než dokáže preniknúť hlbšie do pokožky. To nám práve bráni v tom, aby sme využili plný potenciál vitamínu C, a preto sa kozmetici v spolupráci s vedcami snažia o „skrotenie“ kyselíny askorbovej a o jej syntézy do účinnejšej a stabilnejšej formy.

Najlepšia forma vitamínu C, ktorá je dnes k dispozícii, nesie názov kyselina 3-0-etyl askorbová. Táto najčistejšia a najsilnejšia forma vitamínu C dokáže veľmi výrazne pôsobiť na kvalitu pleti. Navyše kyselina 3-0-etyl askorbová je zložená zo stabilných zlúčenín vitamínu C, čo jej umožňuje preniknúť aj do najhlbších vrstiev pokožky bez toho, aby sa rozložila alebo zoxidovala. A práve táto forma vitamínu C je použitá v pleťovom sére od Nanoilu.

Pleťové sérum s vitamínom C od Nanoilu. Najlepšie sérum zostavené na mieru pre vašu pleť

Pleťové sérum s vitamínom C od Nanoilu predstavuje najefektívnejší produkt v starostlivosti o pleť svojho druhu, ktorý je momentálne dostupný na trhu. Obsahuje najlepšiu formu vitamínu C a iné vysoko kvalitné zložky. Zlepšenie kvality pleti je viditeľné už po prvom použití pleťového séra s vitamínom C od Nanoilu: zjednotenie tónu pleti, jej rozjasnenie a obnovenie zdravého a mladistvého lesku.

Vitamín C od Nanoilu má takmer účinky elixíru mladosti. Pleť úžasne hydratuje a zanechá ju zdravú a oslnivo krásnu. Vďaka svojej schopnosti podporovať syntézu kolagénu, čo je hlavný proces zodpovedný za mladistvý vzhľad pokožky, pleťové sérum s vitamínom C od Nanoilu účinne redukuje vrásky a viditeľne zlepšuje odolnosť pleti.

Nanoil pre nás pripravil vysoko účinný antioxidačný komplex obohatený o množstvo zložiek, ktoré napríklad pomáhajú aktívnym látkam preniknúť do najhlbších vrstiev pokožky. Vďaka tomuto unikátnemu zloženiu a vysoko kvalitným zložkám pleťové sérum s vitamínom C od dostáva od svojich užívateľov množstvo pozitívnych recenzií.

Všetky výhody, ktoré ponúka pleťové sérum s vitamínom C od Nanoilu

 • Dokonalé zloženie, ktoré sa ľahko vstrebáva
 • Najlepšia forma vitamínu C – stabilná a účinná
 • Na pokožke sa nezhlukuje
 • Vhodné pre vegánov a vegetariánov
 • Pleť rozjasňuje a rozžaruje
 • Oslnivá pokožka ako po 8-hodinovom spánku
 • Rovnomerný tón pleti; po určitom čase úplné odstránenie rozdielov v pigmentácii
 • Odstránenie nedokonalostí pokožky vrátane jemných vráso
 • Pružná pokožka
 • Ideálne pre nočné aj ranné použitie
 • Môže sa aplikovať pred líčením

Pleťové sérum s vitamínom C od Nanoilu. Kde sa dá kúpiť?

 

Jedným z najspoľahlivejších zdrojov pleťového séra s vitamínom C od Nanoilu je oficiálna webová stránka spoločnosti Nanoil. Oficiálny e-shop značky Nanoil ponúka samozrejme množstvo ďalších výrobkov pre starostlivosť o pokožku a vlasy. Môžete napríklad obohatiť svoju každodennú skrášľovaciu rutinu prírodnými olejmi, ktoré skutočne účinkujú vynikajúco, ak sa nanášajú pred nočným pleťovým krémom alebo keď sa používajú pri čistení pleti.

Navštívte stránku nanoil.sk a nájdite si to svoje dokonalé pleťové sérum. Prečítajte si komentáre spokojených zákazníčok, ktoré sa pre Nanoil rozhodli. Siahnite po pleťovom sére, ktoré konečne splní vaše očakávania.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ďalší článok

BESTSELLER! Maska na vlasy s keratínom od Nanoilu – najlepší spôsob, ako získať vlasy snov

Ne jan 29 , 2012
Keratín je hlavnou stavebnou zložkou vlasov a najdrahší proteín na svete – ženy na celom svete platia veľké peniaze za luxusné keratínové vlasové kúry na oživenie, zjemnenie, vyrovnanie a dodanie lesku prameňom ich vlasov. Tento vzácny proteín tvorí od 65% do 90% objemu vlasov a je podporným článkom, ktorý udržuje […]