Prirodzene krásne obočie – objavte Nanobrow Lamination Gel

Hľadáte gél na obočie, ktorý vyčarí efekt podobný laminácii? Ste na správnom mieste. Nanobrow Lamination Gel upraví aj tie najnepoddajnejšie chĺpky na obočí a zvýrazní ich prirodzenú krásu. Pozrite sa ako funguje!

Fixačný gél na obočie nanobrow

Nanobrow Lamination Gel:

  •  upraví a definuje prirodzený tvar obočia,
  •  zafixuje obočie na 24 hodín,
  •  má priloženú ergonomickú a ľahko použiteľnú kefku,
  •  pohodlne a ľahko sa nanáša,
  •  na definovanie obočia pridá jemnú farbu,
  •  poskytuje efekt laminovaného obočia,
  •  ricínový olej zvyšuje lesk a hlboko vyživuje.

Tento gél na obočie je vhodný pre každého. Či už je vaše obočie tenké a riedke alebo hrubé a nepoddajné. Vyberte si správny odtieň, ktorý sa hodí k vašim črtám a vychutnajte si bezchybné obočie!

 

Nanobrow Lamination Gel – Gél na obočie

Dostupné v niekoľkých farbách:

Nanobrow Lamination Gel – profesionál v oblasti stylingu obočia

Vytvarujte si obočie presne tak, ako chcete. Nanobrow Lamination Gel dodá efekt laminovaného obočia v niekoľkých jednoduchých krokoch. Produkt naneste pohodlnou silikónovou kefkou na predtým očistené obočie. Tiež ho môžete použiť ako posledný krok na dokončenie make-upu obočia. Pre silnejšiu fixáciu a najlepšie výsledky najskôr prečešte chĺpky v protismere ich prirodzeného rastu, a potom ich prečešte naspäť.

Bezchybné obočie, ktoré vydrží celý deň? Nanobrow gél zaistí, že dosiahnete presne taký efekt, ktorý chcete. Jemné pigmenty s ľahkosťou vyplnia celé obočie farbou a prekryjú riedke oblasti. Ricínový olej posilňuje obočie, zvyšuje prirodzený lesk a chráni ho pred poškodením.

Nanobrow Lamination Gel – bezchybné obočie po celý deň

Tento trvanlivý a mimoriadne precízny gél na obočie vám zaručí veľkolepé výsledky. Úprava obočia už nemusí byť vašou nočnou morou. Tento produkt premení líčenie na potešenie! Výborne oddelí a definuje chĺpky bez usadenín a dodá obočiu trojrozmerný efekt.

Vďaka jeho zloženiu si môžete upraviť obočie tak, ako si želáte a po celý deň bude vyzerať elegantne. Ergonomická silikónová kefka sa dostane aj k tým najproblematickejším malým chĺpkom.

Dokonalý styling obočia s Nanobrow Lamination Gel

Dlhotrvajúci gél vydrží na obočí až 24 hodín a zároveň im poskytuje maximálny objem. Jeho používanie je mimoriadne pohodlné bez ohľadu na typ obočia. Zamilujete si ho už po prvom použití!

Nanobrow Lamination Gel má vynikajúce recenzie z celého sveta. Získal si už srdcia nielen bežných zákazníkov, ale aj profesionálnych vizážistov, ktorí si cenia jeho vysokú kvalitu a precíznosť. Vďaka ergonomickej kefke, ľahkému zloženiu, krásnemu baleniu a vynikajúcim výsledkom je Nanobrow najlepším gélom na úpravu obočia.

Vedeli ste, že Nanobrow Lamination Gel je možné použiť aj v kombinácii s inou kozmetikou z radu Nanobrow? Tieto výrobky sú určené na úpravu a starostlivosť o obočie. Môžete si vybrať akýkoľvek produkt podľa vašej nálady alebo príležitosti.

Môžete dosiahnuť nápadný ombre efekt, zvýrazniť jednotlivé chĺpky alebo definovať dokonalý tvar vášho obočia. S Nanobrow je možné všetko!

Ďalší článok

Senzácia v make-upe! Nanobrow Eyebrow Pomade - Krémová, vodeodolná pomáda na obočie

Št feb 28 , 2019
Pomády na obočie len nedávno otriasli svetom krásy! Niet divu: doteraz žiadny výrobok neponúkol toľko možností v líčení obočia. Ktorú pomádu si vybrať? Vsadila som na Nanobrow Eyebrow Pomade – je jedinečne krémová a zamatová, čo garantuje vynikajúci výsledok make-upu. Lepšie ju spoznajte! Čo je to Nanobrow Brow Pomade? Nanobrow […]
najlepšie produkty na líčenie obočia