Rozmazaný Očný Liner – Nová Módna Vlna Letnej Sezóny!

Menej je niekedy viac a to platí pre módny trend pre rozmazaný očný liner. Áno, ruky hore pre “it” trend letnej sezóny, ktorý ušetrí naše drahocenné minúty a vytvorí dokonalý aj uvoľnený look. Ak čakáte, že tento trend presadia nasledovníci módnych blogov a módni influenceri, máte pravdu. Ale čo to vlastne tento trend je? Ako ho vytvoriť? V tomto blogu sa budeme zaoberať “it” trendom pre letnú sezónu a co by sme mali k tomu potrebovať.

Čo je Rozmazaný očný liner?

Rozmazaný očný liner je trend, ktorý podľa mnohých odborníkov nabraje na obrátkach. Je to stále elegantný look, ale even more uvoľnene. Ide o to, že po nanesení očného linku robíte malú zmenu a míňate ho. To znamená, že používate konček obyčajnej kefky na to, aby ste ho rozmazali a nechali plámag, ktorý pôsobí trochu odvážnejšie. Výsledkom je dômyselná glamour púderová očná linka.

Ako urobiť Rozmazaný očný liner?

Je to jednoduché, a to je jedna z vecí, ktoré dávajú tomuto trendu určité čaro. Bežný očný liner by sme mali naliať na očnú linku (najlepšie je použiť páperovú kefku, alebo môžete použiť obyčajný štetec). Potom čistý štetec použite na to, aby ste rozotreli horný očný liner a pomalým pohybom ho strhli a tým sa navodí efekt rozmazaného očného linku. Je to tak jednoduché! Viac ako líčenie je to šperk, ktorý môžete nosiť s ľubovoľným módnym oblečením alebo dokonca s nonšalantnou módou.

Plusy Rozmazaného očného linku

V prvom rade je veľmi ľahké a zaberie len pár sekúnd, aby vytvorila. Očné líčenia sú veľmi sexi a trendy, čo na nej veľmi milujem. Okrem toho vyžaduje len málo materiálu, pretože v podstate potrebujeme len kvapalný očný liner a štetec. Takže to je ďalší plus, pretože ak je niečo cenovo dostupné a jednoduché, prečo to neskúsiť. A ďalší dobrý dôvod je, že tento trend je možné vytvoriť a prispôsobiť ku každej príležitosti, a či už sa jedná o glamour čiernu očnú linku alebo trochu viac uvoľnenejší look s nenápadným nádychom čierneho. Je to úžasný spôsob, ako vytvoriť makeup rýchlo a moderný.

Príslušenstvo pre Rozmazaný očný liner

Keď chcete skúsiť tento trend, je potrebné mať niekoľko vecí na ruke. Ako prvé čo potrebujeme je kvalitný kvapalný očný liner, ktorý bude poskytovať požadovaný lesk a bude tiež trvať celý deň. Potom potrebujeme čistý konček, aby sme mohli rozmýšľať očný liner a tím ho rozotrieť po očnej linke. Potom je tu štetec na očné líčenie a páperová kefka, ktoré tiež uľahčia proces prípravy.

Kde môžem dostať tieto príslušenstvá?

Kvalitné príslušenstvo pre rozmazaný očný liner je dostupný vo všetkých vypredaných drogériách. Možno si ani neuvedomuješ, že mnohí obchodníci predávajú súpravy pre zostavenie rozmazaného očného linku, takže môžete jednoducho vybrať svoju vlastnú súpravu príslušenstva. Ak ste sa rozhodli vyskúšať tento trend, určite je to dobrá voľba. Ak ste príliš úzkostní pre to, aby ste ho skúsili, začnite so šetrnými krokmi a s ľahkou očnou linkou. Toto je naozaj skvelá príležitosť pre vás začať od skromnosti a skúsiť trochu odvážnejšie kroky. Prečo neskúsiť rozmazaný očný liner?

Ako vybrať správnu farbu pre Rozmazaný očný liner?

K zostaveniu tohto trendu môžete vybrať akúkoľvek farbu, ktorá sa vám páči. Najlepšie služby však prinášajú tieňové odtiene, ako sú zlaté alebo strieborné, ako môžete vidieť na mnohých nasledovníkoch blogov a módnych influencerov. Čierna očná linka je tiež veľmi obľúbená, pretože je to vášnivá linka. Popolavosť je tiež často používaná farba, pretože je to jemná farba pre letný look. Čo sa týka farby, je len na

Ďalší článok

Fakty a mýty o vôňach: Ako si môžete vybrať, testovať a vyberať parfumy?

So jún 1 , 2013
Vône sú komplexným výrobkom a pre väčšinu ľudí môžu byť veľmi zložité. Určite majú mnoho ľudí, ktorí majú otázky o parfumoch. Existuje ich veľa, od typov parfumov, ako by ste si ich mohli vybrať a vyberať, až po to, čo presne znamená rozlíšiť parfumy aktívneho a pasívneho typu. Nehovoriac o […]