Krásne nové mihalnice s klastrovými riasami od Nanolash – DIY Lash Extensions!

falošné riasy

Krásne a zdravé riasy skvele orámujú oči. Väčšina žien má však mihalnice pomerne krátke a jemné. Nečudo, že ženy horlivo experimentujú s rôznymi kozmetickými ošetreniami a prípravkami, aby dosiahli uspokojivý výsledok. Klastrové riasy od Nanolash – DIY Eyelash Extensions môžu byť to najlepšie riešenie!

Prečo sú DIY Lash Extensions také obľúbené?

Možnosti, ktoré ponúka moderná kozmetológia, sú prakticky nekonečné. Niet divu, že ženy tak s radosťou využívajú rozmanité kozmetické ošetrenia.

Predĺženie rias je neinvazívny a úplne bezbolestný proces, ktorý zabezpečí skvelé výsledky len v priebehu niekoľkých hodín. Skúsené vizážistky vyberú vhodné falošné riasy a lepidlo a potom vám predĺžia mihalnice. Výsledok môže vydržať aj niekoľko týždňov.

Predlžovanie rias je veľmi populárne, hlavne vďaka celebritám. Kim Kardashian, Rihanna a ďalšie celebrity vždy oslnia svojím pohľadom. Fanúšikov očaria dokonale upravenými riasami a zvádzajú svojimi dokonalými mihalnicami.

Nie každá žena je však kvôli tomu ochotná stráviť niekoľko hodín svojho drahocenného času. A nie každá žena si chce dať urobiť semi-permanentné ošetrenie, ktoré nemôže zmeniť, keď sa jej zachce.

Preto môžu byť klastrové riasy na domáce použitie od Nanolash jedným z najlepších riešení. Dokážete si spraviť prirodzený, ale výrazný efekt len za 10 minút!

umelé mihalnice

Čo treba vedieť o DIY Eyelash Extensions od Nanolash?

DIY Eyelash Extensions sú konfekčné klastrové mihalnice na domáce použitie. Nalepenie trvá len 10 minút a výsledok môže vydržať až 5 dní.

S hotovými klastrovými riasami od Nanolash si spravíte akýkoľvek štýl mihalníc, aký chcete. Vyčaríte si prirodzený look na každodenné nosenie, ale tiež si môžete vytvoriť objemné riasy, ako moderný štýl „Russian Volume“.

Dámy si môžu vybrať až z 8 rôznych štýlov mihalníc. Jedno puzdro obsahuje 36 zväzkov, ktoré sú rozdelené do 3 dĺžok: 10, 12 a 14 mm. Ak na jedno použitie, na každé oko použijete 4 až 5 zväzkov, púzdro vám vystačí až na 4 rôzne úpravy rias.

Môžete si tiež zaobstarať kompletnú súpravu na predlžovanie rias doma. Okrem klastrových rias obsahuje aj:

  • bonder – jedná sa o špeciálny produkt na nanášanie zväzkov. Zjednocuje farbu prírodných rias ako špirála;
  • sealer – používa sa na odstránenie lepkavej vrstvy po nasadení rias.
  • remover – je to produkt na odstránenie klastrových rias, bez poškodenia vašich prírodných mihalníc;
  • nástroj na nanášanie rias (aplikátor) – pomáha pri nanášaní zväzkov a je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele.

Prípravky, ktoré súprava obsahuje sa dodávajú vo veľkosti 5 ml, a preto vydržia veľmi dlho.

falošné riasy

Ako si nalepiť DIY Lash Extensions doma?

DIY Eyelash Extensions sa veľmi jednoducho nanášajú. Stačí, ak si nanesiete tenkú vrstvu bondra (lepidla) a počkáte 30-60 sekúnd, kým začne dobre lepiť. Potom už stačí len naniesť klastrové mihalnice. Nakoniec si pretrite mihalnice sealerom, aby ste odstránili lepkavú vrstvu, iba pre istotu.

Ženy, ktoré nemajú predchádzajúce skúsenosti s predlžovaním rias, by si ich tiež mali nalepiť hravo.

DIY Eyelash Extensions od Nanolash – zhrnutie

Proces predlžovania rias s ľahkými klastrovými riasami od Nanolash je skutočným potešením. Tieto zväzky mihalníc sa dokonale hodia k tvaru oka a vydržia až 5 dní.

Jednoduché použitie, ktoré trvá len 10 minút, je určite najväčšou výhodou DIY Lash Extensions. Okrem toho, keďže v ponuke majú veľký výber klastrových rias, budete si môcť vytvoriť akýkoľvek štýl mihalníc, na aký budete mať práve chuť.

DIY Eyelash Extensions od Nanolash môžeme s istotou nazvať prémiovým produktom. Veď vďaka týmto klastrovým riasam už nie je domáce predĺženie rias len snom.

Ďalší článok

Rebríček 6 najlepších trsov umelých mihalníc na domácu aplikáciu

St máj 11 , 2022
DIY predĺžené umelé mihalnice? Dnes je to už možné! Mnoho kozmetických značiek prišlo na trh s hotovými trsmi mihalníc, takže ženy si už môžu aplikovať samé doma. Samozrejme, každá kozmetická značka tvrdí, že ich produkt je ten najlepší. Ako je to však v skutočnosti? Objavte TOP 6 produktov na domáce […]