Súprava Na Lamináciu Obočia Nanobrow Lamination Kit. Staňte Sa Profíkom Laminácie Obočia Doma!

Laminácia obočia doma? Ešte pred tým, ako vyhlásite, že je to nerealistické, si prečítajte náš článok. Zaberie vám to menej než 2 minúty a naučíte sa ako ľahko a bezpečne vykonať lifting obočia a laminačnú kúru, ktorú si budete môcť vychutnávať týždne! Taktiež budete mať príležitosť spoznať odporúčanú laminačnú sadu: Nanobrow Lamination Kit.

set na laminaciu obocia nanobrow

Na čo je laminačná kúra obočia?

Laminácia obočia je kúra určená pre styling a úpravu obočia na viac než len jeden deň. Laminované obočie sa nezmyje počas večerného odstraňovania make-upu. Po vytvarovaní vaše obočie vydrží niekoľko týždňov, vďaka laminácii bude upravené a krásne sformované od rána do večera.

Všetko čo potrebujete na lamináciu obočia – Nanobrow Lamination Kit.

nanobrow lamination kit

Navšívte náš www.nanobrow.sk a zistíte aká môže byť laminácia obočia jednoduchá

Dobrá sada na lamináciu obočia – ktorú si vybrať? 

Dobrá sada na lamináciu obočia, ktorú môžete použivať v pohodlí domova musí byť poriadne pripravená. Určite by vás nemala zmiasť s množstvom roztokov a fľaštičiek alebo komplikovanými inštrukciami. Práve preto vás tento set na lamináciu obočia určite osloví! Nanobrow Lamination Kit bol vytvorený na domácu lamináciu obočia, aj keď jeho vysoká kvalita a úžasné výsledky ho robia populárnym aj v profesionálnych kozmetických salónoch. Elegantná krabička obsahuje:

  1.    LEPIDLO NA OBOČIE – Lepidlo na obočie (7ml / 0.24 fl oz).
  2.    LIFTINGOVÉ MLIEKO – StepOne Liftingové mlieko (5ml / 0.17 fl oz).
  3.    FIXAČNÉ MLIEKO- StepTwo Fixer (5ml / 0.17 fl oz).
  4.    SADA POTREBNÝCH ŠTETCOV A APLIKÁTOROV
lamination kit nanobrow

Nanobrow Lamination Kit. Laminujte svoje obočie doma krok po kroku

  1. Odstráňte svoj make-up s čistiacou micelárnou vodou, ktorá neobsahuje olej.
  2. Použite aplikátor zo sady a naneste lepidlo (BROW GLUE flaštička) na vaše obočie. Produkt nechajte pôsobiť 25-50 sekúnd.
  3. Vezmite si čistý štetec zo sady a aplikujte 1. Krok produkt na obočie. Vyčešte obočie v želanom smere, aby ste napravili jeho tvar. Nechajte pôsobiť 5-8 minút. Produkt zotrite so suchým vatovým tampónom.
  4. Zoberte čistý aplikátor a aplikujte 2. Krok roztok na vaše obočie. Vyčešte chĺpky tak, aby nadobudli želaný tvar. Produkt ponechajte nanesený 5-8 minút. Odstráňte s navlhčenou vatovou guličkou.

Nakoniec jemne prečešte obočie s kefkou na obočie a užite si efekt. Gratulujem – práve ste si laminovali obočie!

Ako dlho vydrží laminácia obočia so sadou Nanobrow?

Laminácia obočia doma s Nanobrow Lamination Kit trvá približne 15-20 minút a výsledná úprava vydrží 6 dokonca aj 8 týždňov. To sú dva mesiace nádherne upraveného a dokonale vytvarovaného obočia.

Nanobrow Lamination Kit – Na koľko použití stačí?

Nanobrow lamination Kit je veľmi efektívna. Postačí na zhruba 10-12 laminačných kúr. To je viac než rok perfektne tvarovaného a nádherne upraveného obočia! O tom nehovoriac, že obočie po kúre má inú štruktúru chĺpkov, ktoré vyzerajú hrubšie a plnšie. Pôsobia tvarovane a extra elegantne. Fakt, že ich ani nemusíte upravovať každý deň alebo používať make-up vám zaručí každodenné pohodlie. Jednoducho sa musíte zobudiť s nádherným zvodným obočím každý deň!

Kde kúpiť Nanobrow Lamination Kit?

Najrýchlejší a najvýhodnejší spôsob, ako sa k nej dostať, je objednať si ju na www.nanobrow.sk. želáme vám skvelý zážitok z nakupovania!

Ďalší článok

Vyskúšali sme obľúbené špirály. Ktoré z nich skutočne fungujú?

Pi mar 22 , 2024
Špirály sú jedny z najobľúbenejších produktov na líčenie. V každej drogérii nájdete veľký výber špirál. A navyše, prakticky každá kozmetická značka už uviedla na trh svoju verziu „dokonalej“ špirály. Náš veľký test identifikoval iba 4 produkty, ktoré si naozaj plnia svoju úlohu. Oplatí sa ich lepšie spoznať! Ktoré špirály sa […]