Algae Micellar Shampoo od Nanoilu: Morská starostlivosť a čistenie vlasov

Ak si myslíte, že je to len ďalší obyčajný šampón, tak sa mýlite. Micelárny šampón obohatený o riasy, ktorý vyrába Nanoil, uľahčuje umývanie vlasov, robí vlasy silnejšími a dodáva im pocit sviežosti. Pozrite sa, čo ponúka a vymeňte svoj starý šampón za Nanoil Algae Micellar Shampoo. Sami zistíte, že táto zmena určite stojí za to.

Nanoil micelárny šampón s riasami

Starostlivosť o vaše vlasy sa začína v momente, keď do rúk vezmete šampón. Od toho, či si vlasy čistíte správne – tak, aby ste ich nezbavili ich prirodzenej vlhkosti, závisí, aké úspešné budú nasledujúce vlasové procedúry. Každý kondicionér na vlasy a maska na vlasy fungujú lepšie, keď sa aplikujú na dobre pripravené vlasy. Preto je výber šampónu kľúčový. Nanoil toto pravidlo pozná, a preto vyrobili radu šampónov na vlasy – sú to micelárne, ľahké, neuveriteľne účinné šampóny obohatené o extra ingrediencie, ktoré majú za úlohu ošetrovať vlasy už pri ich umývaní.

Nanoil šampóny. V čom sú odlišné?

Je niekoľko dôvodov, kvôli ktorým by ste mali siahnuť po Nanoil Algae Micellar Shampoo alebo po akomkoľvek šampóne, ktorý patrí do rady Nanoil Micellar a vyhovuje vašim potrebám.

  1. Micelárny roztok – rastúca popularita micelárnych šampónov nie je náhodná. Vďaka týmto malým molekulám (t.j. micelám), šampóny od Nanoilu zanechávajú vlasy hĺbkovo vyčistené tým, že z nich odstránia všetky možné nečistoty a špinu, dokonca aj toxíny. A najlepším kúskom je, že to všetko je možné bez vysušenia vlasov alebo podráždenia pokožky hlavy, čo môže byť problémom pri používaní nešetrných čistiacich prípravkov na vlasy.
  2. Ošetrovanie počas umývania – inováciou v šampónoch je prídavok živín vo vysokých koncentráciách. Rastlinné oleje a vitamíny, ktoré sú uvedené na etikete, sa v šampóne nenachádzajú len v stopových množstvách. Všetky Nanoil šampóny sú formulované s obsahom obrovských dávok takých látok, ktoré majú silu na to, aby pracovali vo vnútri vlasu a dodali mu výživu, hydratáciu a posilnili ho.

Morské riasy v Nanoil šampóne

Jednou z najzaujímavejších látok, ktoré sú použité vo vlasovej rade od Nanoilu (t.j. v šampónoch, kondicionéroch a maskách) je extrakt z rias Nori. Tieto malé riasy nie sú len zdrojom vzácnych výživných látok, ale aj prirodzeným UV filtrom, ktorý chráni vlas pred UVA/UVB.

hydratačný micelárny šampón Nanoil

Vďaka tejto zložke, Nanoil Algae Micellar Shampoo spĺňa svoj účel, čo sa týka starostlivosti o vlasy, ktoré potrebujú ochranu, pretože tento šampón je:

  • štítom pred slnečným žiarením a voľnými radikálmi.
  • zmiernením poškodenia vlasu.
  • obnovou odolnosti a lesku.
  • elimináciou kožných podráždení.
  • opravou a posilnením vlasov.

Nanoil micelárny šampón s riasami

Po dôkladnejšom preskúmaní ingrediencií a účinkov, ktoré má Nanoil Algae Micellar Shampoo, nedá sa nesúhlasiť s vyhlásením, že tento prípravok je určený pre náročné vlasy. Tento šampón vďaka micelám funguje lepšie ako iné podobné produkty a navyše, vďaka riasam, vlasy počas umývania aj ošetruje. Zaujímavé je, že tento šampón obsahuje aj ricínový olej, ktorý je zodpovedný za starostlivosť o pokožku hlavy a je antibakteriálny. Je to jednoduchý recept na hĺbkovo vyčistené vlasy a nepodráždenú pokožku hlavy bez nadmerného množstva mazu alebo lupín.

Ak ešte stále nie ste presvedčené, že Nanoil šampón s morskými riasami a micelami je pre vás tou najlepšou voľbou, pozrite si recenzie – tisícky žien po celom svete vložilo do Nanoilu svoju dôveru. Mnoho žien vynovilo svoju dennú vlasovú starostlivosť a začalo zlepšovať kvalitu svojich vlasov už počas umývania. Môžete to urobiť aj vy!

Ďalší článok

Nanobrow Shape Mascara - 7 dôvodov, prečo ju milovať

Št jan 13 , 2022
Nanobrow Shape Mascara – 7 dôvodov, prečo ju milovať Kvôli čomu Nanobrow Shape Mascara milujú ženy na celom svete? Nestačí povedať, že je výnimočná. Na tejto maskare je dokonalé jednoducho všetko. Nanobrow Shape Mascara je zdokonalená do najmenšieho detailu, aby bol make-up obočia jednoduchý, rýchly a bezchybný. Už po prvej […]
nanobrow shape mascara