Algae Micellar Shampoo od Nanoilu: Morská starostlivosť a čistenie vlasov

Ak si myslíte, že je to len ďalší obyčajný šampón, tak sa mýlite. Micelárny šampón obohatený o riasy, ktorý vyrába Nanoil, uľahčuje umývanie vlasov, robí vlasy silnejšími a dodáva im pocit sviežosti. Pozrite sa, čo ponúka a vymeňte svoj starý šampón za Nanoil Algae Micellar Shampoo. Sami zistíte, že táto zmena určite stojí za to.

Nanoil micelárny šampón s riasami

Starostlivosť o vaše vlasy sa začína v momente, keď do rúk vezmete šampón. Od toho, či si vlasy čistíte správne – tak, aby ste ich nezbavili ich prirodzenej vlhkosti, závisí, aké úspešné budú nasledujúce vlasové procedúry. Každý kondicionér na vlasy a maska na vlasy fungujú lepšie, keď sa aplikujú na dobre pripravené vlasy. Preto je výber šampónu kľúčový. Nanoil toto pravidlo pozná, a preto vyrobili radu šampónov na vlasy – sú to micelárne, ľahké, neuveriteľne účinné šampóny obohatené o extra ingrediencie, ktoré majú za úlohu ošetrovať vlasy už pri ich umývaní.

Nanoil šampóny. V čom sú odlišné?

Je niekoľko dôvodov, kvôli ktorým by ste mali siahnuť po Nanoil Algae Micellar Shampoo alebo po akomkoľvek šampóne, ktorý patrí do rady Nanoil Micellar a vyhovuje vašim potrebám.

  1. Micelárny roztok – rastúca popularita micelárnych šampónov nie je náhodná. Vďaka týmto malým molekulám (t.j. micelám), šampóny od Nanoilu zanechávajú vlasy hĺbkovo vyčistené tým, že z nich odstránia všetky možné nečistoty a špinu, dokonca aj toxíny. A najlepším kúskom je, že to všetko je možné bez vysušenia vlasov alebo podráždenia pokožky hlavy, čo môže byť problémom pri používaní nešetrných čistiacich prípravkov na vlasy.
  2. Ošetrovanie počas umývania – inováciou v šampónoch je prídavok živín vo vysokých koncentráciách. Rastlinné oleje a vitamíny, ktoré sú uvedené na etikete, sa v šampóne nenachádzajú len v stopových množstvách. Všetky Nanoil šampóny sú formulované s obsahom obrovských dávok takých látok, ktoré majú silu na to, aby pracovali vo vnútri vlasu a dodali mu výživu, hydratáciu a posilnili ho.

Morské riasy v Nanoil šampóne

Jednou z najzaujímavejších látok, ktoré sú použité vo vlasovej rade od Nanoilu (t.j. v šampónoch, kondicionéroch a maskách) je extrakt z rias Nori. Tieto malé riasy nie sú len zdrojom vzácnych výživných látok, ale aj prirodzeným UV filtrom, ktorý chráni vlas pred UVA/UVB.

hydratačný micelárny šampón Nanoil

Vďaka tejto zložke, Nanoil Algae Micellar Shampoo spĺňa svoj účel, čo sa týka starostlivosti o vlasy, ktoré potrebujú ochranu, pretože tento šampón je:

  • štítom pred slnečným žiarením a voľnými radikálmi.
  • zmiernením poškodenia vlasu.
  • obnovou odolnosti a lesku.
  • elimináciou kožných podráždení.
  • opravou a posilnením vlasov.

Nanoil micelárny šampón s riasami

Po dôkladnejšom preskúmaní ingrediencií a účinkov, ktoré má Nanoil Algae Micellar Shampoo, nedá sa nesúhlasiť s vyhlásením, že tento prípravok je určený pre náročné vlasy. Tento šampón vďaka micelám funguje lepšie ako iné podobné produkty a navyše, vďaka riasam, vlasy počas umývania aj ošetruje. Zaujímavé je, že tento šampón obsahuje aj ricínový olej, ktorý je zodpovedný za starostlivosť o pokožku hlavy a je antibakteriálny. Je to jednoduchý recept na hĺbkovo vyčistené vlasy a nepodráždenú pokožku hlavy bez nadmerného množstva mazu alebo lupín.

Ak ešte stále nie ste presvedčené, že Nanoil šampón s morskými riasami a micelami je pre vás tou najlepšou voľbou, pozrite si recenzie – tisícky žien po celom svete vložilo do Nanoilu svoju dôveru. Mnoho žien vynovilo svoju dennú vlasovú starostlivosť a začalo zlepšovať kvalitu svojich vlasov už počas umývania. Môžete to urobiť aj vy!