5 najlepších gélov na obočie pre veľkolepý vzhľad obočia

Chcete, aby vaše obočie vyzeralo vždy dokonalo, ale neviete, ktorý produkt na úpravu obočia si máte vybrať? Špeciálne pre vás sme teda skúmali, testovali, hodnotili a teraz vám môžeme odporučiť najlepšie gély na obočie, vďaka ktorým bude váš make-up vždy vyzerať fenomenálne. Ste pripravená? Ideme na to!

najpopulárnejšie gély na obočie

Obočie zvýrazňuje vaše krásne oči, takže by malo vždy vyzerať elegantne a bezchybne. Ak si chcete vybrať tú najlepšiu kozmetiku na úpravu obočia, pozrite si náš výber. Určite si medzi nižšie spomenutými produktami nájdete svojho favorita.

5 najlepších gélov na úpravu obočia

1. Miesto Nanobrow Lamination Gel

Toto je víťaz medzi gélmi na úpravu obočia. Je to najobľúbenejší produkt pre bežných zákazníkov, ako aj pre profesionálov v oblasti krásy. Bezpochyby vysoko kvalitné, starostlivo vybrané ingrediencie, jednoduché použitie a dlhotrvajúci výsledok – nemôžete poprieť, že to znie lákavo. Nanobrow Eyebrow Styling Gel oddeľuje, upraví a zdôrazní prirodzený tvar obočia a odhalí jeho skutočnú krásu. Skrotí a zafixuje aj to najneposlušnejšie obočie až na 24 hodín, aby ste sa už nemuseli starať o jeho vzhľad. Vytvára efekt jemne tvarovaného a definovaného obočia, ktoré vyzerá báječne po celý deň. Zloženie obohatené o ricínový olej hydratuje, vyživuje a zahusťuje chĺpky na maximum, takže už po niekoľkých použitiach bude obočie objemné a ochránené pred poškodením. Praktická silikónová kužeľovitá kefka skvele oddelí a upraví obočie. Tento extrémne trvácny a precízny gél na obočie dodáva obočiu krásny, definovaný a elegantný look. Gél od Nanobrow bol vytvorený pre každého, kto nie je spokojný so svojím obočím. Produkt sa dodáva v štyroch odtieňoch a tak si ľahko nájdete ten, ktorý najlepšie zodpovedá vašim črtám. Keďže je veľmi kvalitný, jeho cena je najprijateľnejšia v porovnaní s inými podobnými výrobkami na kozmetickom trhu.

Vstúpte na oficiálnu stránku nanobrow.sk

2. Miesto – Anastasia Beverly Hills DIPBROW Gel Mini

Tento gél na obočie v okamihu definuje vaše obočie. Okamžite bude vyzerať plnšie a bude mať maximálny objem. Precízna a profesionálna kužeľovitá kefka upraví aj to najneposlušnejšie obočie. Dodáva sa v rôznych prirodzene vyzerajúcich odtieňoch, ktoré vám umožnia vyplniť obočie a zamaskovať akékoľvek medzery. Sme presvedčení, že si ľahko vyberiete ten správny odtieň. Gél má vodeodolné a trvácne zloženie, ktoré zaistí, že bude vaše obočie vyzerať fenomenálne po celý deň. Výsledkom bude rovnomerne vyplnený matný povrch. Vďaka tomuto produktu, budú vaše chĺpky na obočí objemnejšie a definované. Gel Mini je o trochu drahší, ako ten predchádzajúci, ale zaslúži si rovnakú pozornosť.

3. Miesto – TOO Faced Fluff & Hold Laminating Brow Wax

Tento výnimočný vosk na obočie vám dá plnú kontrolu nad vašim obočím. Too Faced je známa značka, ktorá je nepochybne jednou z najlepších na trhu s kozmetikou. Výrobok v okamihu dodá vášmu obočiu objem a definíciu. Zafixuje ho na celý deň, takže sa môžete vo vlastnej koži cítiť ešte sebaistejšie. Tekutý vosk vyčaruje efekt nadýchaného, dokonale vytvarovaného a správne zafixovaného obočia. Zloženie nevytára hrudky a nebude sa vám obočie zdať tvrdé. Pohodlná obojstranná kefka vám umožní si vyskúšať rôzne techniky úpravy obočia. Je to o trochu drahšia alternatíva, ale je celkom uznávaná.

4. Miesto – Revitalash Hi-Def Brow Gel

S týmto viacúčelovým gélom na obočie nie je nič nemožné. V okamihu vám pomôže skrotiť nepoddajné obočie a vytvarovať ho presne podľa vašich predstáv. Má okamžitý a dlhotrvajúci výsledok, ktorý si zamilujete už po prvom použití. Prelomový Hi-Def Brow Gel vyživuje a posilňuje obočie a každý deň vytvára veľkolepý vzhľad. Dokonalé odtiene zamaskujú medzery a riedke oblasti tak, aby vaše obočie vyzeralo hustejšie a objemnejšie. Starostlivo vybrané zložky chránia obočie pred lámaním a zaisťujú výrazný efekt. Ak si vyberiete tento produkt, mali by ste vedieť, že je drahý.

5. miesto Chanel Le Gel Sourcils

Ultra silný gél na obočie dokonale definuje a spevní obočie. Pohodlná kužeľovitá kefka sa jednoducho a presne nanáša. Vaše obočie bude výrazné a zároveň prirodzené. Tekutá konzistencia vytvorí trvácny výsledok, ktorý bude bezchybný po celý deň. Jeho jednoduché a presné použitie a skvelá fixácia sú vysoko hodnotené ženami po celom svete. Tento gél je ideálny spôsob, ako zahustiť a vyplniť obočie bez toho, aby ste ho zaťažili. Je to alternatíva, do ktorej sa oplatí investovať.

Sme si istí, že si teraz ľahko vyberiete svojho favorita. Vyberte si jeden z najlepších gélov na úpravu obočia a vychutnajte si úžasné výsledky každý deň!

Ďalší článok

Krásne nové mihalnice s klastrovými riasami od Nanolash - DIY Lash Extensions!

Ne apr 17 , 2022
Krásne a zdravé riasy skvele orámujú oči. Väčšina žien má však mihalnice pomerne krátke a jemné. Nečudo, že ženy horlivo experimentujú s rôznymi kozmetickými ošetreniami a prípravkami, aby dosiahli uspokojivý výsledok. Klastrové riasy od Nanolash – DIY Eyelash Extensions môžu byť to najlepšie riešenie! Prečo sú DIY Lash Extensions také […]
falošné riasy