Rebríček 6 najlepších trsov umelých mihalníc na domácu aplikáciu

DIY predĺžené umelé mihalnice? Dnes je to už možné! Mnoho kozmetických značiek prišlo na trh s hotovými trsmi mihalníc, takže ženy si už môžu aplikovať samé doma. Samozrejme, každá kozmetická značka tvrdí, že ich produkt je ten najlepší. Ako je to však v skutočnosti? Objavte TOP 6 produktov na domáce predlžovanie mihalníc.

TOP trsov rias na domácu aplikáciu – čo sme brali do úvahy pri vytváraní rebríčka?

Vybrať absolútne TOP 6 najlepších produktov na domáce predlžovanie rias nebolo vôbec jednoduché. Mnoho kozmetických značiek silne propaguje svoje trsy mihalníc a ženy ich s radosťou skúšajú.

Zároveň je dobré si uvedomiť, že trsy mihalníc na domácu aplikáciu možno úspešne používať aj v profesionálnych kozmetických salónoch. To však neznamená, že by ich aplikácia mala trvať viac ako 2 alebo 3 hodiny. Aplikácia týchto trsov zaberie pár minút a ich trvácnosť je taktiež pôsobivá.

Pri hodnotení TOP 6 produktov na DIY predĺžené mihalnice sme do úvahy brali všetky tieto aspekty. Všetky z nižšie prestavených produktov si zvládnete naniesť za pár minút. Okrem toho by mali vydržať na mieste aspoň niekoľko dní.

Okrem vyššie zmienených faktorov bol rebríček spracovaný na základe výzoru samotných trsov rias. Mali by splynúť s prírodnými mihalnicami bez ich zaťaženia. Trsy mihalníc by mali byť aj rozmanité, aby ste si s nimi dokázali vytvoriť akýkoľvek štýl – či už Russian Volume alebo aj look na každodenné nosenie.

Prezentovaný rebríček TOP 6 DIY predĺžených mihalníc by mal podať pomocnú ruku všetkým ženám, ktoré rozmýšľajú o tom, ktorú súpravu sa oplatí si vybrať!

Nesporných TOP 6 – najlepšie trsy mihalníc na domáce predlžovanie mihalníc

Nedávno sa na trhu objavilo niekoľko kozmetických značiek a rýchlo si získali svoje meno medzi ženami. Tieto značky predstavili aj trsy mihalníc na domáce použitie, aby si ženy mohli jednoduchšie a rýchlo zmeniť svoj vzhľad. 

Ženy by si pri výbere umelých mihalníc pre seba mali sledovať viacero faktorov. Úspech dosiahnete s overenými značkami a dobrými produktmi. Takže spoznajte TOP 6 hotových trsov mihalníc na domácu aplikáciu!

1. Nanolash trsy rias – DIY Eyelash Extensions

Nanolash je značka, ktorú uznávajú ženy na celom svete. Už nejaký čas predáva popredné produkty na starostlivosť a styling mihalníc. Novinka v ich sortimente DIY Eyelash Extensions si okamžite získala pozornosť mnohých žien. Nie je prekvapením, že aplikácia týchto trsov mihalníc prémiovej kvality vám nepotrvá dlhšie ako 10 minút.

DIY Lash Extensions sa používajú extrémne jednoducho. Tieto trsy mihalníc sú skvelé nielen pre skúsené lash artistky, ale aj pre ženy, ktoré v tejto oblasti len začínajú.

V jednom balení je 36 trsov mihalníc. Ženy si naviac môžu vybrať z 8 štýlov. Preto si vie človek vytvoriť akýkoľvek štýl, ktorý sa mu páči. Krabička obsahuje trsy v 3 dĺžkach: 10 mm, 12 mm a 14 mm.

Na domáce predlžovanie mihalníc si môžete kúpiť aj celú súpravu od Nanolash. Obsahuje všetky potrebné doplnky, ako je bonder (lepidlo), sealer (fixátor), špeciálnu pinzetu a Nanolash odstraňovač.

Je nepopierateľné, že DIY Lash Extensions sú popredným produktom. Sú vhodné na profesionálne, ale aj domáce použitie. Okrem toho, efekt jednej aplikácie môže vydržať až 5 dní. Na výber sú rôzne dĺžky a štýly. Takže ženy si môžu ľubovoľne vytvárať akýkoľvek look, aby vyzdvihli krásu svojho pohľadu.

DIY Eyelash Extensions sú ultraľahké, jemné a očarujúce trsy mihalníc na domácu aplikáciu. Nádherne splynú s prírodnými mihalnicami. Sú umiestnené na tenkom pásiku, ktorý fenomenálne ukryje spojovacie body. Je to dobrý dôvod na to, aby si produkt od Nanolash prevzal prvé miesto v rebríčku.

2. Ardell X-tended Wear Lash System KIT

Ardell X-tended Wear Lash System KIT je ďalší produkt, pri ktorom sa oplatí spozornieť. V niektorých aspektoch by však potreboval trochu vylepšiť.

Trsy mihalníc od Ardell vynikajú svojou jemnosťou a ľahkosťou. Pri nosení ich prakticky necítite. Chĺpky sú trochu hrubšie ako v prípade DIY Eyelash Extensions od Nanolash. Preto kvôli tomu nevyzerajú úplne prirodzene.

V balení sú rôzne veľkosti mihalníc, takže si jednoducho môžete vytvoriť rôzne štýly vzhľadu.

V súprave sú aj základné doplnky, ktoré by mali uľahčiť celú aplikáciu. Výrobca tvrdí, že celý proces by vám nemal zabrať viac ako 10 minút. Používateľky, ktoré produkt otestovali, však tvrdia, že im to trvalo trochu dlhšie. Trsy je možné aplikovať nad alebo pod prírodné mihalnice. Používateľky si môžu vybrať metódu aplikácie, ktorá sa im hodí najviac.

Výrobca tiež uvádza, že mihalnice od Ardell X-tended Wear Lash System KIT môžu vydržať niekoľko dní. V prípade DIY Lash Extenstions je uvedená životnosť aplikácie 5 dní. V tomto prípade to nie je presne špecifikované. Možnosť opakovaného použitia trsov po tom, čo boli zložené, je tiež na debatu – keďže ich kvalita môže negatívne ovplyvniť ich trvácnosť.

3. KISS Falscara Starter Kit

Falscara Starter Kit od značky KISS je ďalší produkt, ktorý si zaslúži pozornosť žien. Trsy rias na domácu aplikáciu by sa mali dať aplikovať len za 10 minút.

KISS Falscara Starter Kit sa trochu líši od ostatných produktov. V prvom rade, tieto umelé mihalnice sú jemné ako pierko a symetricky distribuované na pásiku. Súčasťou súpravy je aj aplikátor a ostatné doplnky určené na uľahčenie aplikácie. Bohužiaľ, prípravky v tejto súprave majú menšiu veľkosť ako roztoky od konkurencie, preto sú menej výhodné. Okrem toho sa v súprave nenachádza odstraňovač a ani produkt overnighter, ktorý sa používa na noc, nevyhnutný na predĺženie možnosti nosenia trsov na niekoľko dní.

Keďže mihalnice sú veľmi krehké, tak sa ľahko poškodia. Nanesenie určeného prípravku na noc predĺži živostnosť aplikácie, ale súčasne sa takéto trsy nedajú použiť opakovane.

Celá súprava obsahuje mihalnice v jednej veľkosti (v súprave od Nanolash máte 3 dĺžky mihalníc v jednom puzdre), hoci si používateľky môžu vybrať z viacerých štýlov. V konečnom dôsledku je možnosť personalizácie looku podľa potrieb zákazníčok a na mieru veľmi obmedzená.

Tento produkt vám určite bude slúžiť na domácu aplikáciu predĺžených mihalníc. Ale na rozdiel od trsov mihalníc od Nanolash, v balení je len jedna dĺžka mihalníc. Kvôli tomu sú limitované možnosti aplikácie.

4. Velour Xtensions Kit

Velour Xtensions Kit ponúka trsy mihalníc s efektom ako zo salónu. Tak, ako pri iných trsoch mihalníc v tomto rebríčku, ani aplikácia tohto produktu by vám nemala trvať viac ako 10 minút.

Výrobca však uvádza, že pri prvej aplikácii týchto trsov je potrebná určitá trpezlivosť. Je to preto, lebo musíte získať zručnosť, aby ste si naniesli mihalnice asi 1 mm od línie rias, teda od korienkov mihalníc.

Velour Xtensions Kit obsahuje trsy mihalníc, ktoré sú vhodné na domáce použitie. Sú určené na akýkoľvek look, vrátane štýlu Russian Volume. V jednej súprave si nájdu používateľky mihalnice v 3 dĺžkach, ktoré sú už absolútnym štandardom.

V ponuke sú aj rôzny typy vytočenia, vďaka čomu je jednoduché dosiahnuť personalizovaný look. Samozrejme, súčasťou súpravy je aj bonder a ostatné pomôcky.

Výrobca Velour Xtensions Kit neudáva presne, ako dlho sa môžu mihalnice nosiť na oku, čo znie dosť priemerne v porovnaní s trsmi mihalníc od Nanolash. Uvedené je len to, že všetko závisí od individuálnych predispozícií. Používateľky by mali myslieť na to, že mihalnice by nemali prísť do kontaktu s vodou prvých 24 hodín po aplikácii. Nenašli sme ani informáciu ohľadom možnosti opakovaného používania trsov.

5. Invisi Lash Kit od Tatti

Invisi Lash Kit od Tatti obsahuje trsy mihalníc na domáce predlžovanie rias, ktoré sú navrhnuté tak, aby ste si dokázali transformovať vzhľad za 10 minút. Tieto mihalnice sú jemné a esteticky príjemné. Sú vytvorené tak, aby sa podobali na skutočné mihalnice. Ich nepopierateľnou výhodou je to, že v súprave sa nachádza 40 trsov v 4 dĺžkach – od 8 do 14 mm. Vytvoríte si s nimi rôzne štýly vrátane mačacích očí, Russian Volume alebo len jemný look na každodenné nosenie.

Značnou nevýhodou tohto produktu je pásik, na ktorom sa nachádzajú trsy. Výrobca zvolil priesvitný pásik, ktorý nezamaskuje spoje tak efektívne, ako je to pri čiernom pásiku a tiež nevytvára dojem vizuálne hustejších mihalníc pri korienkoch.

Trsy mihalníc od Tatti zaručene vydržia od 3 do 5 dní. Výrobca však uvádza, že veľa závisí od správnej starostlivosti. V porovnaní s DIY Lash Extensions je pri Lash Extensions trvácnosť až do 5 dní, bez ohľadu na následnú starostlivosť.

6. Lilac St Intro Starter Kit

Lilac St Intro Starter Kit obsahuje profesionálne umelé mihalnice na domácu aplikáciu. Sú vyrobené z celkom ľahkého materiálu a nachádzajú sa na tenkom čiernom pásiku, vďaka ktorému si dokážete vytvoriť prirodzený look.

Mihalnice Lilac St Intro Starter Kit sú vysokokvalitným produktom. Jednoducho ich môžete aplikovať za 10-15 minút. V súprave sa nachádzajú hotové trsy mihalníc v rôznych dĺžkach a tiež aj všetky potrebné pomôcky na celý stylingový proces.

Trvácnosť je špecifikovaná na 5 dní. Výrobca však upresňuje, že všetko závisí od správnej aplikácii. Odporúča sa po aplikácii trsy jemne pritlačiť na líniu rias a zároveň si mihalnice pred aplikáciou trsov natočiť klieštikmi na mihalnice.

Táto súprava trsov mihalníc na domácu aplikáciu je vhodná na vytvorenie rôznych štýlov mihalníc. Trsy si môžete meniť a stylovať podľa chuti, až kým nedosiahnete požadované výsledky.

Tento produkt v porovnaní s DIY Eyelash Extensions od Nanolash nevyzerá najlepšie. Jeho trvácnosť je otázna, tak ako aj jednoduchosť aplikácie. Ani počet mihalníc nie je priaznivý – zatiaľ čo drahý štartovací balíček ich obsahuje 30, v náhradnej náplni je ich len 10.

TOP 6 najlepších trsov mihalníc na domáce použitie – zhrnutie rebríčka

Predstavili sme vám 6 produktov, s ktorými si dokážete úplne zmeniť vzhľad do niekoľkých minút. Tieto trsy mihalníc na domáce použitie sú od rôznych značiek, ale všetky zaručujú vysokú kvalitu, trvácnosť a jednoduchú aplikáciu.

Všetky produkty v tomto rebríčku majú veľa výhod a líšia sa len v malých detailoch. Pri rozhodovaní by ste sa mali riadiť hlavne tým, aký efekt chcete dosiahnuť. Pozornosť venujte dĺžke aj typu vytočenia.

S trsmi mihalníc na DIY aplikáciu na doma môže každá žena dosiahnuť svoj vysnívaný vzhľad. Bude vyzerať prirodzene a jeho vytvorenie zaberie len pár minút. Jednoduchá a pohodlná aplikácia by nemala spôsobovať žiadne problémy.

Keď sa budete rozhodovať pre konkrétnu súpravu, myslite na svoje vlastné preferencie. Týmto získate tie najlepšie možné výsledky a budete sa so svojim novým lookom cítiť sebavedomo!

Ďalší článok

Zoznámte sa s najlepšími vysúvacími ceruzkami na obočie [TOP 5]

Št jún 16 , 2022
Bezchybné obočie nikdy nevyjde z módy a najlepší spôsob, ako ho zvýrazniť, je pomocou ceruzky na obočie. Ako si vybrať najlepšiu ceruzku na obočie? Zostavili sme zoznam 5 najpredávanejších ceruziek na obočie, ktoré sú vysoko hodnotené užívateľmi internetu. Prezrite si náš rebríček a vyberte si tú najlepšiu! 1. Nanobrow Eyebrow […]