Nanobrow Microblading Pen – už žiadne riedke obočie!

Mnoho žien nie je spokojných so vzhľadom svojho obočia. Ich každodennou realitou je používanie rôznych produktov na jeho úpravu. Je dôležité obočie definovať, ale nepreháňať to. V posledných rokoch sa trendy v líčení obočia úplne zmenili. Výrazne definované obočie nahradilo prirodzenejšie a objemnejšie. Ako vytvoriť módny make-up, keď je naše obočie príliš tenké Máme návod, ako na to!

profesionálne pero na obočie

The Nanobrow brow pen – nevyhnutnosť pre tých, ktorí majú riedke obočie

Toto pero na obočie je absolútnym „must-have“, ak bojujete s riedkym alebo svetlým obočím. Je vždy pripravené na použitie – nemusí sa strúhať ako ceruzka a nevyžaduje použitie žiadneho ďalšieho príslušenstva, ako je to napríklad v prípade pomády na obočie, a ani neopadáva, ako sa pri púdroch na obočie často stáva. Vystačí na nalíčenie celého obočia, ktoré vydrží celý deň.

Pero od Nanobrow vám pomôže efektívne vyplniť medzery a opraviť asymetriu obočia. Môžete pridať niekoľko čiarok, ktoré  vyzerajú ako skutočné chĺpky alebo vyplniť všetky riedke miesta. Táto všestrannosť vám umožní vytvoriť rôzne looky obočia – od jemného vzhľadu bez mejkapu až po výrazný make-up.

Pohodlná, tenká špička vám umožňuje aplikovať produkt s veľkou precíznosťou. Môžete pridať niekoľko liniek, ktoré vyzerajú ako skutočné chĺpky aby se vyplnili riedke miesta. Obočiu tak môžete dodať objem a dodať mu požadovaný tvar.
Pero na obočie Nanobrow bolo vytvorené, aby nahradilo microblading. Čo to znamená? Je to riešením problému svetlého, tenkého a riedkeho obočia. Make-up vytvorený pomocou tohto pera na obočie dokonale napodobňuje skutočné chĺpky. Linky nakreslené s ním sú na nerozoznanie od prirodzených chĺpkov.

Chystáte sa na veľký žúr, zacvičíť si alebo idete na pláž? Obávate  sa, že váš make-up to nevydrží? S perom na obočie Nanobrow si môžete vychutnať efekt microbladingu po celý deň a za každých podmienok. Vodeodolné zloženie zaistí, že váš make-up vydrží hodiny. Existuje doslova nulové riziko, že sa vám make-up z obočia otrie. S týmto perom na obočie dosiahnete nielen výrazný vzhľad obočia, ale aj zvýšenie sebavedomia.

najlepšie pero na obočie pre riedke obočie

Výhody:

 • prirodzene vyzerajúci efekt,
 • symetrické obočie,
 • vyplnené riedke miesta,
 • definované obočie s intenzívnou farbou,
 • nie sú potrebné žiadne ďalšie úpravy,
 • dlhotrvajúci efekt

Líčenie obočia perom od Nanobrow – efekty

Rovnako ako procedúra microblading, aj toto pero na obočie sa vyznačuje veľkou presnosťou a odolnosťou. Táto metóda vám umožňuje vyplniť medzery alebo vytvorit úplne iný tvar obočia. Vďaka mikrobladingovému peru môžete zakamuflovať akékoľvek riedke miesta, jazvy alebo asymetriu obočia, ako aj predefinovať ich nesprávny tvar.

Nanobrow pero na obočie – pre koho je určené?

Make-up obočia s Nanobrow Microblading Pen je pre vás, ak:

 • máte riedke obočie, ktoré nie je výrazné a chcete mu dodať objem,
 • oceňujete pohodlie a nechcete strácať čas úpravami,
 • trpíte vypadávaním chĺpkov na obočí (napríklad v dôsledku choroby) a potrebujete si ich každý deň dokresľovať,
 • chcete si byť istí, že váš make-up vydrží extrémne teploty, intenzívne cvičenie v posilňovni alebo dokonca kúpanie
 • máte radi efekt hustého, no prirodzene vyzerajúceho obočia.

Ďalší článok

Makeup Obočia & Tipov

Po jan 12 , 2015
Obočie je nepopierateľne jedným z najdôležitejších rysov nášho tváre. Nikdy predtým sme nevenovali tak veľa pozornosti na tento malý, ale dôležitý detail. Niektorí ľudia majú prirodzene pekné obočie, zatiaľ čo iní musia trochu pracovať na tom, aby ho dostali do ideálnej formy. Líčenie obočia je umenie, a ako každé iné […]