Vyskúšali sme obľúbené špirály. Ktoré z nich skutočne fungujú?

Špirály sú jedny z najobľúbenejších produktov na líčenie. V každej drogérii nájdete veľký výber špirál. A navyše, prakticky každá kozmetická značka už uviedla na trh svoju verziu „dokonalej“ špirály. Náš veľký test identifikoval iba 4 produkty, ktoré si naozaj plnia svoju úlohu. Oplatí sa ich lepšie spoznať!

Ktoré špirály sa zúčastnili nášho testu?

Veľký test obľúbených špirál zahrnul väčšinu značiek a obľúbených produktov. Pri výbere štyroch šampiónov sme brali do úvahy nasledujúce faktory:

  • trvanlivosť špirály a to, ako rýchlo sa začne odlupovať, opadávať alebo rozmazávať,
  • kefka, ktorá je pribalená k výrobku – hodnotili sme najmä tvar,
  • zloženie produktu a to, či obsahuje zložky, ktoré prirodzene vyživujú riasy.

Samozrejme, nebol to ľahký výber. Mnohé kozmetické prípravky sú pre ženy zaujímavé. Víťazi nasledujúceho rebríčka si však zaslúžia veľký potlesk!

TOP 4 špirály, ktoré splnia očakávania aj tých najnáročnejších žien!

Keď sa jedná o špirály, ženy majú veľké očakávania. Vôbec nás to neprekvapuje. Táto kozmetika je dosť drahá, takže ženy majú právo byť extrémne náročné.

Poďme sa teda zoznámiť so 4 NAJLEPŠÍMI špirálami, ktoré splnili tieto moderné požiadavky!

1. Špirála od Nanolash

najlepšia riasenka na riasy

Čestné prvé miesto patrí špirále od Nanolash. Je to produkt špičkovej kvality, o ktorom si myslíme, že nemá konkurenciu – aspoň podľa online recenzií zákazníčok. Na úvod chceme zmieniť, že pozitívne recenzie dostávajú obe verzie tohto produktu, t. j.:

Špirála od Nanolash je trvácny produkt. Zákazníčky už nemusia zápasiť s odlupovaním špirály, ani sa nemusia báť, že by mali zvyšky produktu na očiach. Treba tiež poznamenať, že špirála od Nanolash sa pri kontakte s vlhkosťou nerozmazáva.

Ďalšou výhodou tohto produktu je jedinečná kefka. Bola navrhnutá tak, aby ľahko dosiahla aj na tie najkratšie riasy v kútiku oka. Dokonalý tvar ide ruka v ruke s kvalitným silikónom, z ktorého je vyrobený. To všetko vám umožní rovnomerne pokryť riasy bez obáv, že sa vaše mihalnice zlepia.

2. Lashcode Mascara

Predlžujúca a zahusťujúca špirála Lashcode Mascara je tiež jedným z najlepších produktov v tomto rebríčku. Je to produkt, ktorý si od svojho uvedenia na trh získal veľké uznanie u väčšiny žien.

Ak by sme chceli túto špirálu opísať čo najjednoduchšie, môžeme povedať, že vyniká, pretože má tieto charakteristiky:

  • trvanlivosť – Lashcode Mascara sa pri nosení neodlupuje ani neopadáva, výrobok sa tiež nerozmazáva pri kontakte s vodou, aj keď nie je úplne vodeodolný;
  • dokonale tvarovaná kefka zo silikónu, ktorá riasy precízne oddeľuje.

Lashcode Mascara je tiež jedným z najlepších produktov na každodenný make-up.

3. Chanel Le Volume

Chanel Le Volume je špirála, ktorá má zahusťujúce vlastnosti. Je to produkt, ktorý si tiež zaslúži čestné miesto v rebríčku najlepších špirál. V prvom rade musíte vedieť, že táto špirála má rôzne farebné prevedenia. Je tiež veľmi odolná. Nelúpe sa, ani neopadáva. Napriek tomu si ju radšej do sauny nedávajte, keďže sa pri kontakte s vlhkosťou začína rozmazávať.

Na druhej strane, kefka je celkom štandardná. Nedá sa povedať, že by sťažovala nanášanie, ale na druhej strane ho ani neuľahčuje.

4. Guerlain Maxi Lash So Volume

Guerlain Maxi Lash So Volume je tiež jedným z najlepších produktov na make-up mihalníc. Toto je ďalšia špirála na zväčšenie objemu, ktorá má nadvihnúť riasy a pridať objem od korienkov až po končeky. Ale je pravda, že zákazníčky vyjadrili obavy o výdrž výrobku. Niekoľko zákazníčok sa sťažovalo, že sa na konci dňa začala odlupovať, keď si chceli make-up odstrániť.

Niet však pochýb o tom, že špirála Maxi Lash So Volume má pomerne dobre tvarovanú kefku. Štetiny sú umiestnené v tesných radoch, čo vám umožní dobre oddeliť mihalnice. Stojí za to spomenúť, že špirála má skôr vodnatú konzistenciu, takže trochu dlhšie schne.

Zhrnutie rebríčka

Výber špirál je takmer nekonečný. Iba niektoré z nich sú však schopné zabezpečiť ideálny výsledok. Osobitnú pozornosť treba venovať špirále od Nanolash. Táto špirála skutočne od ostatných vyniká.

Ženy by mali brať do úvahy, že správna špirála im pomôže dosiahnuť požadované výsledky. Preto si špirálu treba vyberať s veľkým záväzkom a rozvahou. A potom už make-up nebude zložitý ani únavný!

Ďalší článok

Môžete si spraviť lifting a lamináciu rias doma? S Nanolash Lash Lift Kit sa to dá!

Po mar 25 , 2024
Niet pochýb o tom, že mihalnice sú tá najkrajšia ozdoba očí. Prírodné riasy však zvyčajne nezapôsobia svojou dĺžkou a hustotou. Preto sa sa treba informovať o neinvazívnych ošetreniach, ktoré môžu výnimočne a prirodzene vylepšiť ich stav. Lifting a laminácia rias lámu v dnešnej dobe rekordy popularity. S Nanolash Lash Lift […]
Lifting a laminácia rias - Nanolash Lash Lift Kit