Jeden produkt, veľa možností: NANOIL Castor Oil

Ricínový olej je riešením rôznych kožných problémov, vypádavajúcich vlasov a rednúceho obočia a mihalníc. Vedeli ste, že jeden produkt vám stačí na posilnenie vlasov, nechtov a rias? Stavte na ricínový olej od Nanoilu, ktorý už chvália tisícky žien na celom svete. Má certifikát Ecocert, ktorý je dôkazom jeho vysokej kvality. Je obľúbeným produktom v kúpeľniach obyčajných zákazníkov, ale aj v profesionálnych kozmetických salónoch.

nanoil castor oil

Najvyššia kvalita a tá najlepšia cena

Ricínový olej sa získava so semien ricína obyčajného. Nanoil je značka, ktorá vyrába čisté oleje, ktoré neboli rafinované. Je to za studena lisovaný a 100 organický olej. Je pomocníkom pre všetky typy vlasov a pokožky. Používajte ho každý deň podľa svojich potrieb a spôsobom, akým sa vám páči.

Je oveľa ľahší ako oleje, ktoré ste pravdepodobne používali. Môžete si ho votrieť do nechtov alebo do pokožky, vklepať do obočia alebo rias a môžete ho používať aj ako bázu pre OCM, olejovú čistiacu metódu. Má pozitívne účinky aj na pokožku celého tela a recenzie pochádzajúce od šťastných používateľov to potvrdzujú. Nanoil Castor Oil je viacúčelovým a čisto prírodným kozmetickým produktom, ktorý vám dlho vydrží a má skvelú cenu. Keď si ho vyberiete, môžete si byť istí, že sa vám do rúk dostane ten najlepší kozmetický produkt.

castor oil nanoil

Z akých ingrediencií je vyrobený Nanoil Castor Oil?

Až 90 percent ricínového oleja je tvoreného organickou mastnou kyselinou – kyselinou ricínolejovou. Túto látku v iných olejoch nenájdete. Je bohatý aj na omega kyseliny a mnoho vzácnych vitamínov a minerálov, ktoré sú nevyhnutné na udržiavanie krásy pokožky a vlasov. Vitamín E je napríklad silným antioxidantom, ktorý zabraňuje poškodeniu voľnými radikálmi, spomaľuje predčasné starnutie pleti a udržiava mladistvý vzhľad na dlhú dobu.

Ako používať Nanoil Castor Oil?

Po zmiešaní s iným olejom ho môžete použiť na umývanie tváre a odstránenie make-upu, na masáž tela alebo ako pleťové sérum. Ricínový olej je dostatočne silný na to, aby dodal vašej pokožke úžasnú hebkosť a udržiaval ju dokonale hydratovanú. Zabraňuje aj vzniku takých kožných problémov ako je akné a má protivráskové účinky, umožňuje, aby pokožka ostala dlhšie mladistvá. Nanoil Castor Oil zjemní a hydratuje pokožku a stimuluje produkciu kolagénu a elastínu. Rýchlo dodá vašej pokožke pevnosť a elasticitu, zjemňuje vrásky.

Ricínový olej skrášľuje riasy a obočie, vyživuje a reparuje ich. Chráni ich aj pred vonkajšími agresormi a dodáva chĺpkom mierne tmavšiu farbu, aby vyzerali plnšie. Silné, husté a dlhé riasy a obočie – tento sen sa vám podarí splniť.

Tento olej môžete naniesť na vlasy, votrieť si ho po celej ich dĺžke a aj do pokožky hlavy. Produkt zastaví nadmerné vypadávanie vlasov, stimuluje rýchlejší rast vlasov a dodá im silu, zdravie a lesk. Nanoil Castor Oil vám pomôže zregenerovať poškodené, farbené vlasy, oživí ich farbu. Prináša im nádherný lesk.

Kde si kúpiť ricínový olej?

Nanoil má v ponuke ten najkvalitnejší a najrýchlejšie účinkujúci ricínový olej a vy si ho môžete zakúpiť v niektorých online drogériách a na oficiálnej webovej stránke nanoil.sk. Naozaj to stojí za to! 50-mililitrový čistý ricínový olej vám vydrží dlho a to, ako ho budete používať, je na vás. Originálny, nezameniteľný, certifikovaný – nie je to ten najlepší olej na trhu?

Ďalší článok

Algae Micellar Shampoo od Nanoilu: Morská starostlivosť a čistenie vlasov

St dec 15 , 2021
Ak si myslíte, že je to len ďalší obyčajný šampón, tak sa mýlite. Micelárny šampón obohatený o riasy, ktorý vyrába Nanoil, uľahčuje umývanie vlasov, robí vlasy silnejšími a dodáva im pocit sviežosti. Pozrite sa, čo ponúka a vymeňte svoj starý šampón za Nanoil Algae Micellar Shampoo. Sami zistíte, že táto […]
Nanoil micelárny šampón s riasami