Obľúbené pleťové séra celebrít, ktoré nezruinujú vašu peňaženku!

Bezchybná, hladká a žiarivá pleť je jednou z vecí, ktorou by sme sa chceli podobať celebritám. Aké je tajomstvo ich perfektného vzhľadu? Sérum na tvár, ktoré si poradí s mnohými problémami – aj s popraskanými cievkami! Aby ste dosiahli tento cieľ, pripravili sme si zoznam dostupných pleťových sér, na ktoré celebrity nedajú dopustiť. Sme si istí, že si tieto produkty zamilujete!

Všetci si myslia, že celebrity a televízne hviezdy by nevyzerali tak úžasne, keby na pravidelnej báze nepodstupovali množstvo plastických operácií a kozmetických ošetrení. Niekedy však na získanie bezchybnej pleti, ktorou sa môžu pochváliť bohatí a známi, stačí siahnuť po správnych kozmetických produktoch.

Pleťové sérum – tajomstvo bezchybnej pleti

Jedným z esenciálnych pleťových produktov, ktorý používajú celebrity na dennej báze je sérum na tvár. Pričom mnohí z nás používajú krémy na tvár, bohatí a známi ľudia využívajú silu ľahkých prípravkov plných tých najkvalitnejších surovín. Séra na tvár majú, okrem iných benefitov, dve veľké výhody, ktoré sa oplatí spomenúť. Po prvé, tento produkt na starostlivosť o pleť má schopnosť preniknúť cez epidermu a dostať sa do najhlbších vrstiev pokožky. To znamená, že ju opravuje zvnútra. Ďalším plusom je, že v každej fľaške pleťového séra je vysoká koncentrácia ošetrujúcich prvkov. Vďaka týmto dvom vlastnostiam je to vysoko efektívny produkt, ktorý vás posunie o krok bližšie k bezchybnej a čistej pleti, bez toho, aby ste museli investovať veľa peňazí do drahých ošetrení a návštev kozmetičky.

Začervenanie/metličkové žilky a pleťové sérum

Dobrou správou je, že pleťové sérum je skvelé aj na problematickú a citlivú pokožku, ktorá je náchylná na začervenanie metličkové žilky. Existujú prípravky, ktoré okrem toho, že zjemnením textúry pokožky zlepšujú jej vzhľad a robia ju poddajnejšou, tak sú vytvorené aj na bežné problémy, ktoré trápia kuperóznu pokožku (t.j. popraskané kapiláry).

A práve toto sú tie prípravky, ktoré používajú celebrity denno-denne. Na svoju pokožku si aplikujú prírodné rastlinné extrakty, z ktorých sú zložené tie najlepšie séra. Takýmto spôsobom je ich pleť stále hebká a čistá. Veď nakoniec, nie je nič horšie ako sa na červenom koberci objaviť so škaredou a začervenanou pokožkou!

NAJLEPŠIE SÉRA NA ZAČERVENANIE A METLIČKOVÉ ŽILKY

Pozreli sme sa, ktoré séra určené na riešenie začervenania a metličkových žiliek si vyberajú celebrity najčastejšie. Po krátkom prieskume sme vybrali 4 produkty, ktoré sú súčasťou ich kozmetickej rutiny a môžete ich jednoducho zaradiť aj do svojho denného režimu.

Č. 1 NANOIL ANTI-REDNESS FACE SERUM

Veľkosť: 1.69 fl. oz / 50 ml

 NANOIL ANTI-REDNESS FACE SERUM

Jedným z top hodnotených pleťových sér na začervenanie a metličkové žilky je Nanoil Anti-Redness Face Serum. Tento pleťový produkt obsahuje štyri rastlinné ingrediencie prírodného pôvodu a je dokázané, že uspokojuje potreby citlivej pokožky, a to veľmi rýchlo. Extrakt z pagaštanu posilňuje steny kapilár, čím ich chráni pred popraskaním. Extrakt z lipy upokojuje podráždenú pokožku a zmierňuje zápal. Indická Punarnava omladzuje a bojuje proti voľným radikálom. A nakoniec, extrakt z cyprusových šišiek udržiava hydratáciu, ošetruje a poskytuje ochranu. Všetky štyri extrakty sú navzájom skombinované do ultraľahkého pleťového séra na vodnom základe, ktoré prináša sľúbené výsledky už po jednej aplikácii. Ak chcete vidieť zlepšenie stavu vašej pokožky, tak ho používajte pravidelne 3-4 týždne na dennej báze.

Najväčšie plusy:

 • Ideálna zmes rastlinných extraktov.
 • Ultraľahká receptúra na vodnej báze, ktorá sa rýchlo vstrebáva.
 • Pocit úľavy a sviežej pleti už po jednom použití.
 • Jeden produkt na riešenie všetkých problémov citlivej/problematickej pokožky.
 • Skvelá cena za také množstvo benefitov.

Prečítajte si viac: www.nanoil.sk

Č. 2 REN EVERCALM ANTI-REDNESS SERUM

Veľkosť: 1.69 fl. oz / 30 ml

Evercalm Anti-Redness je sérum, ktoré uzrelo svetlo sveta kvôli tomu, aby upokojovalo a zameriavalo sa na problémy pokožky so sklonom k podráždeniu a s nedokonalosťami. Zmierňuje začervenanie, ktoré je jedným zo symptómov starnutia, ale toto sérum predovšetkým udržiava hydratáciu a zjednocuje tón pleti. Na veľmi dlhom zozname ingrediencií môžete nájsť mliečne peptidy, oligosacharidiy, kyselinu hyalurónovú, kysličku, morské riasy, extrakt z kvasníc, atď. Keďže má sérum na tvár tak veľa zložiek, odporúča sa predtým, ako ho začnete používať vo svojej pravidelnej dennej rutine, vykonať patch test (otestovať na malej ploche) – takto sa vyhnete podráždeniu. Toto sérum proti začervenaniu, ktoré vyrába REN, predchádza predčasnému starnutiu, posilňuje steny ciev a taktiež poskytuje ochranu a dlhotrvajúcu úľavu.

Najväčšie plusy:

 • Produkt určený na hyperreaktívnu pokožku.
 • Praktické balenie, ktoré obsahuje kvapkadlo.
 • Zmes ingrediencií vyvinutá v laboratóriu.
 • Omladenie a ochrana v jednom kroku.

Č. 3 PAI INSTANT KALMER REDNESS SERUM

Veľkosť: 1.69 fl. oz / 30 ml

Zdá sa, že toto luxusné sérum na začervenanie PAI Instant Kalmer je skvelou ponukou pre vegánov. Je vyrobené len z rastlinných ingrediencií, má ekologické balenie a je vyrobené udržateľným spôsobom. Najdôležitejšie sú však výsledky, ktoré sérum prináša. A je to naozaj dobré sérum na začervenanú pokožku, lebo prináša úľavu a odstraňuje hyperpigmentácie. Tento ľahký pleťový produkt je vyrobený z astričky panónskej a červených plodov schizandry, ktoré schladzujú reaktívnu pokožku a zvyšujú hydratáciu. Vitamín E, požltový olej a pomarančová voda zvyšujú potenciál tohto séra. Je to jedno z najzaujímavejších – ale aj najdrahších produktov na začervenanú pokožku.

Najväčšie plusy:

 • Ekologické balenie a vegánska receptúra
 • Pôsobivá kombinácia rastlinných ingrediencií.
 • Vhodné na začervenanú a citlivú pokožku.
 • Zmierňuje podráždenie a zlepšuje hydratáciu.

Č. 4 LA ROCHE-POSAY ROSALIAC AR INTENSE SERUM

Veľkosť: 1.40 fl. oz / 40 ml

Francúzska značka La Roche-Posay je ďalším top produktom vo výbere pre ľudí, ktorých pokožka sa rýchlo podráždi a začervená. Je známy tým, že prináša úľavu, zmierňuje začervenanie a odstraňuje pálivý pocit. Tento efekt dosahuje vďaka ingredienciám, ako je termálna voda a extrakt z listov tambourissa trichophylla plný polyfenolov. Hoci je zoznam ingrediencií krátky, neobsahuje veľa rastlinných extraktov, čo môže byť sklamaním pre fanúšikov prírodnej starostlivosti. La Roche-Posay Rosaliac AR Intense sérum stále upokojuje reaktívnu pokožku a odstraňuje zápal. Tento nemastný prípravok je nutné aplikovať na tvár a krk dvakrát denne, ráno a večer.

Najväčšie plusy:

 • Gélová textúra, ktorá schladí pokožku.
 • Vyvinuté na uspokojenie potrieb citlivej pleti.
 • Obsahuje termálnu vodu na úľavu.
 • Pomáha začervenanej pokožke.

Ďalší článok

Novinka! Nanoil Anti-Redness Face Serum: Neuveríte, aké je dobré!

Št nov 22 , 2012
Máte kuperóznu pokožku a je ťažké dosiahnuť, aby bola stále v pohode? Zaujíma vás, ako sa podarilo ostatným ženám zbaviť začervenania a popraskaných cievok? Ako sa im podarilo získať takúto bezchybnú a krásnu pleť a nikto by nepovedal, že ju niekedy mali podráždenú? Ale vážne, ako to urobili? Tajomstvom je Nanoil […]
Nanoil najlepšie produkty na popraskané cievky na tvári