Rebríček najlepších súprav na lifting a lamináciu mihalníc – úžasné riasy až na 8 týždňov!

Mihalnice hrajú naozaj veľkú úlohu v tom, ako celkovo vyzerá vaša tvár. Keď sú krásne nadvihnuté, natočené a ošetrené, dokonale zvýrazňujú oči a dodávajú im hĺbku. Pre mnohé ženy to však nie je také ľahké. Lifting a laminácia mihalníc vás zachráni. Čo je to lifting a laminácia mihalníc a ako sa robí? Nasledujúci rebríček popisuje súpravy, s ktorými si môžete urobiť lifting doma.

laminacia mihalnic

Lifting a laminácia mihalníc – čo sú to za ošetrenia a aké majú výsledky?

Mihalnice sa dajú perfektne natočiť a nadvihnúť. Tento efekt sa dá dosiahnuť aj na vašich prirodzených mihalniciach. To všetko sa dá dosiahnuť s ošetreniami, ako sú lifting a laminácia rias. Aké sú to ošetrenia? V posledných rokoch sú čoraz populárnejšie a sú vyhľadávané hlavne kvôli ich trvácnosti a výsledku.

Čo je to lifting mihalníc? Je to kozmetické ošetrenie, ktoré dosahuje maximálne natočenie a nadvihnutie prirodzených rias. Vďaka tomu budú mihalnice vyzerať krásne a dokonale vylepšia pohľad každej ženy. Znie to ako splnený sen, však?

Čo je to laminácia rias? Vďaka laminácii, spolu s liftingom, budú mihalnice dobre hydratované, vyživené a odolnejšie. Preto už nebudú také krehké a budú vizuálne hustejšie a tmavšie. Výsledok laminácie tiež uľahčuje každodenný make-up, pretože špirála potom omnoho lepšie drží na mihalniciach.

Výsledok domáceho liftingu a laminácie rias:

  • Úžasne natočené a nadvihnuté mihalnice.
  • Riasy sú hydratované, vyživené, odolné a nie sú také krehké.
  • Vizuálne hustejšie a tmavšie riasy.
  • Špirála na mihalniciach lepšie drží, preto je každodenný make-up jednoduchší.
  • Výsledok vydrží až 8 týždňov.

Dôležité je, že vďaka domácim súpravám na lifting a lamináciu mihalníc, je takýto výsledok na dosah. Pozrime sa na najobľúbenejšie súpravy, ktoré si môžete kúpiť online, a zvážme, ktorá z nich je najlepšia na domáce použitie.

Lifting a laminácia mihalníc – na súprave záleží! Rebríček najlepších súprav

Je čas, aby sme vám predstavili najzaujímavejšie súpravy na lamináciu mihalníc na trhu. Tento rebríček bude skvelou pomôckou pre každú ženu, ktorá hľadá vhodné produkty a doplnky na lamináciu mihalníc. V tomto výbere vám predstavíme súpravy, ktoré sú skvelé na domáce použitie a niektoré z nich odporúčajú aj kozmetičky. Mohli by poslúžiť aj ako skvelý darček pre milovníčky úpravy mihalníc.

1. Nanolash Lash Lift and Lamination Kit

Súprava na lifting a lamináciu mihalníc

Krásne, ošetrené a prirodzené mihalnice, ktoré sú pekne natočené a nadvihnuté? Súprava od Nanolash- Lash Lift Kit, ktorá bola navrhnutá na lifting a lamináciu, vám umožní dosiahnuť takýto výsledok. Je to kompletná súprava pre ženy, ktoré sa radi starajú o krásny výzor ich mihalníc a radi si zachovávajú čo najprirodzenejší vzhľad.

Ak si vyberiete túto súpravu od Nanolash, zakúpite si tak všetky produkty potrebné na lifting a lamináciu mihalníc. Výrobca pribalil 3 páry silikónových podložiek a 3 hrebene na oddeľovanie jemných, prírodných rias. Najdôležitejšie sú samozrejme prípravky. Súprava obsahuje 10 vrecúšok aktivátora, 10 vrecúšok neutralizátora a 10 vrecúšok keratínového boostera. Táto súprava preto vydrží až na 10 použití.

Čo sa týka nadvihnutia mihalníc, súprava od Nanolash je veľmi dobrou voľbou. Prípravky dosahujú efekt natočených a nadvihnutých mihalníc na dobu až 8 týždňov. Okrem toho, budú vaše riasy viditeľne vyživené a hydratované. Umožňujú to látky ako hydrolyzovaný keratín, hodváb, pantenol, arginín a kombinácia vybraných olejov. Túto sadu odporúčajú aj kozmetičky a vizážistky, pretože dosahuje pôsobivé a trvácne účinky. Pretože súprava od Nanolash je zabalená v elegantnom balení, je to aj skvelý darček.

2. Elleebana Lash Lift – základná súprava na lifting mihalníc

Profesionálna súprava na lifting mihalníc, ktorú budete môcť použiť niekoľkokrát? Súprava od Elleebana je v tomto ohľade jednou z najlepších alternatív a radi ju používajú, okrem iného, aj kozmetičky. Najväčšou výhodou tejto súpravy je, že sa s ňou dá spraviť až 60 ošetrení! Doma si s ňou však spravíte len 15 ošetrení, pretože sa musia robiť jedno za druhým.

Napriek tomu, nemôžete si nevšimnúť výraznú nevýhodu tejto súpravy na lifting mihalníc. Cena je naozaj vysoká, čo môže odradiť ženy, ktoré sa liftingu mihalníc nevenujú profesionálne. Ak si plánujete robiť lifting a lamináciu mihalníc pravidelne, s touto súpravou si môžete spraviť 15 až 60 ošetrení a preto sa to môže oplatiť.

3. RefectoCil Eyelash Lift

36 ošetrení s jednou súpravou? So súpravou na lifting mihalníc od RefectoCil je to možné. Ak sa ju rozhodnete použiť, môžete sa spoľahnúť nielen na veľký počet použití, ale aj na rýchle použitie. Vďaka špeciálnemu zloženiu produktov, výsledok bude viditeľný už po 13 minútach. Preto môžete pri liftingu a laminácii mihalníc ušetriť veľa času a využiť ten čas na iné kozmetické ošetrenia alebo na relaxáciu.

S touto súpravou dosiahnete dlhé a nadvihnuté mihalnice, od korienkov. Súprava obsahuje špeciálny produkt na trvalú mihalníc, neutralizátor, ako aj fľaštičku lepidla. Značka RefectoCil pribalila aj vhodný výber doplnkov. Preto v súprave dostanete aj 3 páry silikónových podložiek, zdvíhač na mihalnice, ako aj dve misky a dve kefky na lamináciu mihalníc. Výrobky sú však zabalené v tubách, ktoré nie sú také pohodlné na použitie, ako vrecúška od Nanolash.

4. Fleeky Lashlift Kit

Elegantne zabalená súprava od Fleeky je dobrou voľbou pre každú ženu, ktorá s liftingom a lamináciou ešte len začína. Je to pomerne malá súprava, ktorej základná verzia umožňuje 2 až 4 ošetrenia. Preto je skvelá pre začiatočníkov. Za zmienku stojí aj cena tejto súpravy. Ak ju chcete použiť na viac ošetrení, môžete si vybrať väčšiu verziu, Maxi Kit, ktorá sa môže použiť na 5 až 10 ošetrení. Je však drahšia.

Prípravky na lifting a lamináciu mihalníc z tejto súpravy sú vegánske a neboli testované na zvieratách. Okrem toho, vyživujú a hydratujú riasy, preto budú po ošetrení hodvábnejšie a budú sa menej lámať. Produkt od Fleeky je výborný aj ako darček – balenie je celkom pekné.

5. MIYA LASH Keratin Lash Lift Kit

6 týždňov bez používania klieštikov na riasy? To hravo dosiahnete s Keratin Lash Lift Kit, súpravou od MIYA LASH. Je to kompletná súprava na lifting a lamináciu mihalníc, s ktorou si spravíte viac ako jedno ošetrenie. Nájdete v nej všetko, čo budete potrebovať, vrátane starostlivo navrhnutých prípravkov, kefiek na riasy, kefiek na lamináciu, tyčiniek na zdvíhanie rias, náplastí na oči a silikónových podložiek.

So súpravou MIYA LASH Keratin Lash Lift Kit môžete dosiahnuť nadvihnuté riasy, ktoré si vzhľad zachovajú až po dobu 6 týždňov. Prípravky, ktoré súprava obsahuje, sú bohaté na keratín a ďalšie výživné látky. Preto budú vaše prirodzené riasy tiež hydratované a vyživené.

6. Súprava na lifting mihalníc a lamináciu obočia – Protein Reconstruction System Zola

Súprava na lamináciu mihalníc od Zola je jednoduchá a nebudete potrebovať veľa doplnkov. Zvolili úplne iný prístup, ako výrobcovia ostatných súprav v rebríčku. Táto súprava obsahuje namiesto mnohých doplnkov, ako sú silikónové podložky, kefky a aplikátory, len tri produkty. Každý z nich predstavuje jeden krok počas liftingu a laminácie mihalníc a obočia.

Výhodou je, že produkt od Zola je vhodný na mihalnice aj obočie. Tie tri prípravky sú Protein Strong Lifting, Protein Fixer a Protein Care. Takto výrobca zaručil, že lifting a laminácia sa vykonáva v troch krokoch, premení to váš vzhľad a to všetko v krátkom čase. Je to dobrá voľba pre ženy, ktoré nemajú čas na vykonávanie viacerých krokov s rôznymi doplnkami. Na druhej strane, použitie produktov s kefkami, ktoré sa podobajú na špirálu, nemusí vaše riasy natočiť presne tak, ako by ste si to želali.

Ako si spravíte lifting a lamináciu mihalníc krok za krokom a ako dlho trvá toto ošetrenie?

Keď si kúpite súpravu na domácu lamináciu mihalníc, väčšina obsahuje aj návod na použitie. Predtým, ako si jednu súpravu vyberiete, stojí za to si vytvoriť predstavu o tom, ako celé ošetrenie doma prebieha. Napriek tomu, že to nie je náročné, to nemusí byť pre každú ženu až také jednoduché.

Pred začatím procesu laminácie je dôležité, aby ste si mihalnice umyli a vyčistili, aby sa prípravky dostali priamo na mihalnice. Použite produkty bez obsahu oleja alebo šampón na mihalnice a obočie. Potom mihalnice vytvarujte pomocou silikónových podložiek, ktoré obsahuje väčšina súprav. Ak sú príliš široké, zastrihnite si ich tak, aby vám dokonale sedeli na viečku. Na spodnú časť, ktorá sa bude dotýkať mihalníc, nanesiete tenkú vrstvu lepidla. Potom jednoducho riasy na podložku vyčešte a jemne ich oddeľte.

Je čas na lifting. Potom, ako si nanesiete prípravok a necháte ho vhodnú dobu pôsobiť, mihalnice sa neutralizujú a prípravok si zotriete. Rovnako sa používajú všetky prípravky v súprave.

Pri používaní každého prípravku dôkladne dodržiavajte pokyny od výrobcu. Iba potom si môžete byť istá, že po liftingu mihalníc bude výsledok taký trvácny a veľkolepý, ako tvrdí výrobca. Potom, ako si jemne umyjete posledný prípravok, stačí keď si odstránite silikónové podložky z viečok. Takto jednoducho sa používajú súpravy na lifting mihalníc doma, ktoré môžu zmeniť váš vzhľad.

Ako dlho trvá v týchto podmienkach laminácia rias? Závisí to od zvolenej súpravy. Spravidla to trvá od niekoľkých minút až hodinu. Keď si budete robiť lamináciu prvý krát, môže to trvať o niečo dlhšie, ale keď nadobudnete skúsenosti, určite budete môcť výrazne skrátiť čas ošetrenia. Lifting a laminácia mihalníc si vyžaduje určitú precíznosť a trpezlivosť, preto je vhodné, aby ste si pozorne prečítali návod na použitie a pozreli si návody dostupné online.