Unikátne, viactónové farbenie vlasov s ColorCuts Thermal Foam Strips

Chcete predviesť na hlave svojej klientky viactónové farbenie vlasov? S ColorCuts termálnymi penovými pásikmi je to jednoduchšie!

pásiky na farbenie a melírovanie vlasov colorcuts

Táto unikátna kadernícka pomôcka dokáže zrýchliť prácu každého profesionála. Pásiky na farbenie a melírovanie vlasov zvýšia efektivitu farbenia vlasov. Maltská značka ColorCuts vyrába inovatívne potreby, kde sa spája technológia a príroda – ich biodegradovateľné pásiky môžete až 3 krát vyprať v práčke!

Termálne penové pásiky ColorCuts – vlastnosti a aplikácia

  • Rýchle a pohodlné nanášanie farby na vlasy.
  • Čas farbenia znížený o polovicu.
  • Prúdenie vzduchu medzi vrstvami.
  • Bez rizika zničenia, prehriatia a spálenia vlasov.
  • Polopriehľadná vrchná vrstva umožňuje kontrolu.
  • Jemný a flexibilný materiál v praktickom boxe.
  • Silná priľnavosť po kontakte s farbiacim produktom.
  • Znova použiteľné a vhodné do práčky.

Tieto penové pásiky na viactónové farbenie vlasov sú vyrobené z ľahkého materiálu, ktorý je jemný k vlasom. Poskytujú výnimočný komfort – vám, vášmu personálu aj vašim klientom.

najlepšie pásiky na farbenie vlasov

Už žiadne dlhé vysedávanie a státie v jednej polohe. Týmito pásikmi nahradíte hliníkovú fóliu, ktorá vlasy zaťažuje a spáli. Umožňujú cirkuláciu vzduchu medzi jednotlivými vrstvami pásikov, takže vlasy môžu voľne „dýchať“. Unikátna vonkajšia vrstva pásikov poskytuje dokonalú priľnavosť pri kontakte s mokrým produktom na farbenie vlasov, takže sa na vlasy dobre nalepia a počas farbenia sa nezošmykujú.

V reálnom čase môžete dohliadať na proces farbenia a vykonávať jednoduché dodatočné úpravy. Obdĺžnikové pásiky 10×30,5 cm sú vhodné na vlasy akejkoľvek dĺžky. Môžete ich poskladať, nastrihať a akokoľvek ohnúť. Unikátny materiál je z 80% recyklovaný a recyklovateľný.

Rýchle a jednoduché farbenie vlasov s pásikmi na vlasy ColorCuts

Farbenie vlasov je v kaderníctvach najobľúbenejšou procedúrou. Vďaka melíru, ktorý je populárny po celom svete, budete vyzerať nádherne a dievčensky alebo vám môže úplne zmeniť look. Farbením si môžete prekryť sivé vlasy, stmaviť alebo zosvetliť prirodzený odtieň vlasov.

S pásikmi ColorCuts dokážete predviesť obdivuhodné farbenie vlasov použitím akejkoľvek techniky. Jednoducho urobíte ombre/sombre, flamboyage, splashlight, baleyage alebo melír. Neexistujú žiadne limity!

Polystyrénový penový materiál izoluje teplo, udržiava optimálnu teplotu vlasov. Ľahký materiál neťahá vlasy počas odstraňovania a minimalizuje riziko tepelného a mechanického poškodenia vlasov.

Tieto unikátne a inovatívne penové pásiky boli vytvorené na zefektívnenie práce vášho personálu, spríjemnenie farbenia vlasov a zvýšenie efektivity. Poskytujú tie najlepšie výsledky za čo najkratší čas.

Tieto trvácne penové pásiky sa jednoducho používajú a umožnia vám počas dňa vybaviť čo najviac spokojných klientov. Pásiky sú skvelé pre každého. Biodegradovateľný materiál ostáva na vlasoch počas celého procesu farbenia. Pásiky vám zabezpečia precízne a rovnomerné výsledky farbenia po celej dĺžke vlasov, až k poslednému milimetru!

Ľahké penové pásiky poskytujú dokonalú precíznosť a výbornú priľnavosť – nachádzajú sa v praktickom boxe a každý pásik sa prispôsobí tvaru vašej ruky. Tieto ekologické pásiky dodajú vášmu salónu punc výnimočnosti, budete vyčnievať medzi konkurenciou a získate si dôveru svojich klientov.

Viac informácií môžete nájsť na oficiálnej webovej stránke – colorcuts.mt

Ďalší článok

Súprava Na Lamináciu Obočia Nanobrow Lamination Kit. Staňte Sa Profíkom Laminácie Obočia Doma!

Ne jan 15 , 2023
Laminácia obočia doma? Ešte pred tým, ako vyhlásite, že je to nerealistické, si prečítajte náš článok. Zaberie vám to menej než 2 minúty a naučíte sa ako ľahko a bezpečne vykonať lifting obočia a laminačnú kúru, ktorú si budete môcť vychutnávať týždne! Taktiež budete mať príležitosť spoznať odporúčanú laminačnú sadu: […]
set na laminaciu obocia nanobrow