Lashcode: Sérum na mihalnice, ktoré musíte mať!

Používanie maskary, aplikácia umelých rias, predlžovanie mihalníc – nezáleží, ktorú metódu pre zvýraznenie rias si vyberiete, žiadna vám nedokáže poskytnúť lepšie výsledky ako kvalitné sérum na mihalnice. Ako si ale máte vybrať zo širokej ponuky na trhu? Jednu z najzaujímavejších ponúk, hlavne pre tie hľadajúce finančne výhodný skrášľovací prípravok, predstavuje Lashcode Eyelash Serum, ktoré mnohí právom považujú za najlepšie sérum na trhu.

Dĺžka, hustota a vzhľad mihalníc sa odvíja od ich celkového stavu. Preto, ak chcete nádherné riasy, musíte sa o ne poriadne starať – hĺbkovo ich regenerovať, vyživovať a hydratovať. To sú tri základné piliere krásnych a plných mihalníc.

Nanešťastie skratka ku do neba siahajúcim mihalniciam neexistuje. Predlžovania, umelé riasy či hrubá vrstva maskary – to všetko mihalnice oslabuje. Ak sa navyše k týmto negatívnym faktorom pridá stres, mestské znečistenie, nesprávne návyky v starostlivosti o mihalnice a choroby, koledujete si o riedke, krátke a krehké riasy. Čo im môže prinavrátiť zdravie a lesk?

Ako získať dokonalé mihalnice

Dokonale definované riasy zvýraznia pohľad  – oči vyzerajú oddýchnuté a drobné nedostatky – ako napríklad uvoľnené viečka – sú menej nápadné. Ako si s tým poradiť? Osvojte si tri spôsoby, ktoré vám pomôžu dosiahnuť nádherné mihalnice.

 • Šetrné odličovanie – najčastejšou príčinou zničených mihalníc je príliš násilné odličovanie trením vatového tampónu po jemných riasach. Používanie micelárneho odličovača, ktorý dokáže maskaru rozpustiť, jej ostatky šetrne odstrániť a pritom riasy nepoškodiť, je skutočne lepší nápad.
 • Vyvážená strava/výživové doplnky – ďalším nevyhnutným faktorom pre zdravé riasy je správne stravovanie a zásobovanie mihalníc adekvátnymi živinami v primeranom množstve. A preto, ak chcete riasy opraviť, uistite sa, že prijímate dostatok vitamínu E, vitamínov skupiny B, omega kyselín a minerálov (zinok, kremík, selén).
 • Sérum na mihalnice – jedlo a doplnky ale nemusia stačiť, a preto by ste mali vyhľadať profesionálnu pomoc séra na mihalnice, ktoré vaše riasy účinne opraví, podporí ich rast a posilní každú jednu z nich, takže váš pohľad bude perfektne zvýraznený.

Sérum na mihalnice, ktoré musíte mať

A teraz k otázke, ktorá vám už určite napadla: Ktoré je to najlepšie sérum na mihalnice? Ktoré by ste si mali vybrať? Je to skutočne náročná otázka, najmä keď si uvedomíte, že vzhľad a zdravie rias závisí práve na tomto produkte.

Môžete sa popýtať svojich kamarátov a známych, čo by vám odporučili. Môžete sa pozrieť na blogy a fóra o kráse. Môžete si tiež kúpiť to najdrahšie alebo vlastne akékoľvek sérum, ktoré sa vám náhodou dostane do ruky pri nákupe v drogérii. Alebo si tiež môžete vybrať Lashcode Eyelash Serum – overený, otestovaný a účinný prípravok, ktorý je známy obsahom tých najkvalitnejších ingrediencií.

Čo by ste mali vedieť o Lashcode Eyelash Serum?

Lashcode Eyelash Serum je pokročilé sérum na mihalnice, ktoré bolo na trh uvedené nedávno. Napriek tvrdej konkurencii sa sérum Lashcode Eyelash Serum stalo jedným z najlepšie hodnotených produktov svojho druhu. Prečo? Pretože je to skutočne výnimočný prípravok. Jeho vysoká účinnosť a dlhotrvajúce výsledky sú dva hlavné faktory, vďaka ktorým sa od konkurencie odlišuje.

Zistite, prečo je Lashcode Eyelash Serum tým najlepším, čo si môžete vybrať!

VÝHODY LASHCODE SERUM 

Účinky Lashcode Eyelash Serum sú tou najdôležitejšou témou, o ktorej sa musíme pobaviť. Čo sa stane, ak tento produkt začnete používať na každodennej báze? Ak počkáte 3-4 týždne, uvidíte prvé výsledky. A na tie sa skutočne oplatí čakať, pretože od začiatku až do úplného konca ošetrenia (ktoré trvá pár mesiacov) Lashcode Eyelash Serum:

 • posilňuje mihalnice.
 • vyživuje a udržuje hydratáciu.
 • pôsobí proti strate rias.
 • podporuje rast mihalníc.
 • zintenzívňuje farbu a lesk rias.
 • mihalnice zahusťuje a predlžuje.
 • zanecháva riasy plnšie.

ZLOŽENIE LASHCODE SERUM

Za všetky výhody Lashcode Eyelash Serum vďačí starostlivo vybraným ingredienciám. Lashcode je veľmi ľahký produkt, ktorý obsahuje tie najlepšie zložky pre hydratáciu a výživu rias. Koncentrácia týchto látok zaručuje, že každá kvapka séra bude účinkovať najlepšie, ako sa len dá. Sérum sa skladá z najkvalitnejších zložiek: z látok, ktoré podporujú rast mihalníc, posilňujú ich, opravujú a hydratujú. A najlepšie na tom všetkom je, že zloženie Lashcode je úplne prírodné.

APLIKÁCIA LASHCODE SERUM

Keď sa bavíme o tomto prípravku, musíme spomenúť jednu vec, ktorá je veľmi dôležitá – správna aplikácia Lashcode Eyelash Serum si vyžaduje tri jednoduché kroky. Vďaka tomu jednoducho používanie séra začleníte do svojej každodennej skrášľovacej rutiny.

 • Krok 1. Odlíčenie a očistenie očného viečka.
 • Krok 2. Nanesenie séra Lashcode ku korienkom mihalníc ľavého oka.
 • Krok 3. Zopakovanie predchádzajúceho kroku na pravom oku.

Vyplatí sa kúpa Lashcode Eyelash Serum?

Bez pochýb áno! Momentálne je to jedno z najlepších sér na mihalnice, ktoré je na dnešnom trhu dostupné – zloženie je skutočne kvalitné, konzistencia je ľahká a výsledky sú naozaj pozoruhodné. Všetky tieto výhody dostanete za férovú cenu. Kúpa Lashcode Eyelash Serum (odporúčame nákup na oficiálnej webovej stránke spoločnosti www.lashcode.sk) sa naozaj vyplatí hlavne preto, že jedna fľaštička vám vydrží skutočne dlho – jedno balenie zaistí až 6 mesiacov používania!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ďalší článok

Bezpečné techniky tepelného stylingu

Ne júl 6 , 2014
publikované dňa 1. marca 2022 Úvod Vaše vlasy zaslúžia len to najlepšie, a preto je veľmi dôležité venovať pozornosť a starostlivosť tomu, ako ich nakladáme. Tepelný styling je jedným z najčastejšie používaných spôsobov, ako dodať vlasom formu a štýl. Avšak, bez správnej techniky a starostlivosti môže byť tento proces škodlivý […]