Najčastejšie odporúčané perá na obočie – NÁŠ VÝBER – Spoznajte najlepšie pero na obočie

Odkedy sa obočie stalo najdôležitejšou časťou make-upu, zvýšil sa dopyt po dokonale spravenom mikrobladingu. Ale pre veľa žien nie je lákavé dať si na koži urobiť malé rezné ranky v tvare chĺpkov, kam sa nanesie pigment. Našťastie existuje iný, bezbolestný a lacnejší spôsob, ako si urobiť #tattoobrow. Dobré pero na obočie spraví efekt ako po mikrobladingu bezbolestne! Ktoré pero na obočie je najlepšie? Ak to chcete zistiť, pozrite si naše tipy.

Ako si vybrať najlepšie pero na obočie?

Zaujíma vás, ako nájsť dobré a veľmi obľúbené pero na obočie, ktoré vám poskytne najprecíznejší make-up a nakreslí tie najtenšie čiary, ktoré sa budú naozaj podobať na chĺpky na obočí? Jedno také pero sme našli. Urobili sme zoznam najlepších pier na obočie, pričom sme brali do úvahy:

1. Zloženie, ktoré dlho vydrží

Dobré pero na obočie musí byť trvácne a musí odolať vode, potu a nesmie sa rozmazávať.

2. Aplikátor

Hrot pera na obočie je veľmi dôležitý. Najobľúbenejšie hroty sú tie, ktoré pripomínajú tenké pierko, pretože to zaisťuje najvyššiu presnosť.

3. Ergonómia a pohodlné používanie

Najlepšie pero na obočie by malo byť dostatočne tenké, aby sa dobre držalo v ruke. Ak je príliš hrubé a ťažké, zabráni vám nakresliť si dokonalé čiarky.

4. Cena

Uistite sa, že si vyberiete najkvalitnejší produkt za čo najlepšiu cenu. A takéto pero na obočie naozaj existuje!

5. Farby a odtiene

Dobré pero na obočie by malo mať neutrálne a rafinované farby, ktoré sa hodia ku každému tónu obočia a pokožky, k teplým aj chladným tónom.

Najčastejšie odporúčané perá na obočie – REBRÍČEK. Spoznajte najlepšie pero na obočie.

Ak hľadáte pohodlnejší a bezbolestný spôsob, ako si dokonale upraviť obočie, dobré pero na obočie je ideálnym riešením. Tento jedinečný produkt predstavuje inováciu v líčení obočia! Ktoré pero na obočie je najlepšie? Ktoré pero na obočie si vybrať? Už sa týmito otázkami nemusíte zaoberať. Pozrite si náš výber a zvoľte si to najodporúčanejšie pero na obočie, ktoré sa najviac hodí k vášmu make-upu.

1. Nanobrow Microblading Pen

HODNOTENIE 10/10

Ak snívate o krásne definovanom obočí, dokonale upravenom až po najkratšie chĺpky, potom si pero od Nanobrow jednoducho zamilujete. Niet pochýb, že je to najlepšie pero na obočie. Jeho cena v pomere k jeho vysokej kvalite je šokujúco skvelá! Mohli by ste básniť o tom, ako dobre vyplní obočie. Niet divu, že toto pero má toľko skvelých recenzií a tak dychtivo ho všetci odporúčajú. Dodáva sa v piatich krásnych odtieňoch. Všetky sú neutrálne a prirodzene vyzerajú. Hodia sa k akejkoľvek pleti. Zloženie je vodeodolné a pero je tak rafinované, aby ste si mohli nakresliť ultra tenké línie. Dobre sa drží a skvele funguje: potvrdzujú to aj profesionálni vizážisti. Toto pero na obočie sa nevyleje a netečie. Zakaždým si spravíte dokonalý make-up, o ktorom ste vždy snívali! Môžeme s istotou povedať, že spraví efekt ako po mikrobladingu. Jednoducho ho musíte vyskúšať!

2. Anastasia Beverly Hills Micro-Stroking Detailing Eyebrow Pen

HODNOTENIE 9/10

Podľa mnohých vizážistov je to najlepšie pero na obočie, aké mohla Anastasia Soare vytvoriť. Koniec koncov, pýši sa titulom „kráľovná obočia“. Bohužiaľ, pero je dosť drahé, ale určite oceníte jeden z najlepších hrotov, ktorý robí ťahy, ktoré skvelo napodobnia chĺpky na obočí. Zloženie Anastasia Beverly Hills Micro-Stroking Detailing Brow Pen je trvácne a vyzerá skvele na pokožke. Pero počas použitia nešpiní a ani sa nerozleje. Dodáva sa v deviatich odtieňoch, takže nájsť ten, ktorý sa vám bude hodiť, by nemalo byť ťažké. Môžete si vybrať od chladných až po teplé tóny, aj keď tí, čo majú ryšavé vlasy, budú mať trochu menej šťastia, pretože farby sa viac hodia k hnedým a blond odtieňom. Toto pero je často odporúčané, je známe na celom svete, najmä vďaka dobrému menu jeho tvorkyne.

3. Ceruzka na obočie Urban Decay + vodeodolná ceruzka

HODNOTENIE 8/10

Toto pero na obočie od renomovanej značky Urban Decay je tiež v našom rebríčku na vysokej priečke. Kozmetika UD na vás zapôsobí svojou kvalitou. Ale očarí vás aj toto pero na obočie? Môžeme naisto povedať, že toto je najlepšie pero na obočie? Určite je jedno z najpozoruhodnejších a je tiež veľmi nezvyčajné. Príjemným prekvapením je, že výrobok je obojstranný. Na jednom konci je pero a na druhom ceruzka na obočie. Odtiene pera a ceruzky sa navzájom dopĺňajú a ceruzka má celkom dobrý hrot, aj keď to nie je najtenší hrot, ktorý nájdete v drogériách. Poslúži vám skôr na definovanie línií obočia ako na kreslenie tenkých čiar. Nevýhodou tohto dua je, že oba produkty majú len polovičný objem, keďže jedno balenie obsahuje dva výrobky. Pero na obočie od Urban Decay je vodeodolné a len mierne pigmentované.

4. Tarte Big Ego DIY

HODNOTENIE 7/10

Toto je dobrý produkt od renomovanej a uznávanej značky. Nečudo, že ho tak vrelo odporúčajú. Odlišuje sa tým, že má nezvyčajný, šikmý hrot. Tento kužeľovitý hrot sa používa na jemné ťahy, aby ste si hravo vytvorili realistickejší efekt skutočných chĺpkov. Funguje? Názory sú rozdelené a všetko závisí od vašich preferencií. Pero na obočie Tarte Big Ego sa dodáva v troch odtieňoch a je odolné voči vode, potu a nerozmazáva sa. Jeho obrovskou výhodou, ktorú si pochvaľujú mnohí spokojní zákazníci, je, že obsahuje olej z čajovníka a vitamín E, ktoré vyživujú obočie a hydratujú pokožku.

5. Stila Cosmetics Stay All DayBrow Color

HODNOTENIE 6/10

Pero na obočie Stila Cosmetics Stay All DayBrow Color má rafinovaný a príjemný tenký hrot, ktorý vám pomôže vytvoriť jemné čiarky. Hrot by mohol byť o niečo dlhší, aby bolo jeho používanie presnejšie a jednoduchšie. Stále je to však slušné pero na obočie. Je to jediný produkt so zložením obohateným o med, aloe vera a výťažok z harmančeka, ktoré skvele hydratujú. Zloženie je vodeodolné a počas dňa sa nerozmazáva, preto ho aj veľmi často odporúčajú.

6. MAC Shape + Shade Brow Tint Pen

HODNOTENIE 5/10

Ďalšie vrelo odporúčané pero na obočie si získalo popularitu vďaka svojej nezvyčajnej vlastnosti: na jednom konci je pero na vyplnenie obočia, zatiaľ čo druhý koniec obsahuje saténový tieň na obočie. Takže si môžete nielen nakresliť čiarky podobné chĺpkom, ale aj vyplniť obočie tieňom. Pero na obočie MAC Pen je dodávané v siedmich pekných a prirodzene vyzerajúcich odtieňoch. Je toto inovačné pero na obočie to najlepšie pero na obočie? Určite je najzaujímavejšie. Len škoda, že tieň sa veľmi rýchlo minie. Našťastie, pero môžete používať oveľa dlhšie.

7. Benefit Precisely, My Brow

HODNOTENIE 4/10

Veľmi zaujímavé a veľmi často odporúčané pero na obočie so špeciálnym aplikátorom. V Benefit Cosmetics vytvorili celkom slušné pero na obočie, s ktorým si vytvoríte objem. Jeho hrot sa líši od všetkých ostatných: je trojitý a nakreslí tri čiary naraz, namiesto jednej. Musíte mať dosť dobré skúsenosti, aby ste si týmto perom vyplnili obočie. Ak príliš zatlačíte alebo na okamih prestanete dávať pozor, linky splynú a spravíte si len jednu hrubú čiaru. Zloženie je vodeodolné a rýchlo schne, takže ak sa niečo pokazí, je ťažké to opraviť. Pero na obočie od Benefitu je k dispozícii v štyroch odtieňoch.

Ďalší článok

Nanoil Retinol Face Serum – prečo je to vaše nové must-have v starostlivosti o pleť?

Po sep 9 , 2019
Vrásky, pigmentové škvrny, suchá a napätá pokožka? Nikto si to nezaslúži! Preto všetci potrebujeme efektívny produkt proti starnutiu na hydratáciu a revitalizáciu pleti. Taký, ako je Nanoil Retinol Face Serum. Predstavujeme vám novinku! Máte problémy nájsť si ten správny produkt na starostlivosť o pleť? Tento problém často ovplyvňuje ľudí, ktorí […]
sérum na tvár s retinolom Nanoil