Osviežujúci rozprašovač na tvár Face Mist od Bobbi Brown.

V lete je pokožka našej tváre oveľa zraniteľnejšia a vyžaduje častejšie osvieženie, rovnako ako make up vyžaduje fixovanie. Kozmetická značka Bobbi Brown úspešne skombinovala tieto dve požiadavky do jedného výrobku. A tak vznikol rozprašovač, ktorý vyrába jemnú hmlu, ktorou si môžete kedykoľvek osviežiť tvár a zároveň zafixovať makeup. Pozrime sa teraz ako Face Mist od Bobbi Brown funguje v každodenných podmienkach.

Face Mist od Bobbi Brown11

Výrobok Face Mist od Bobbi Brown je určený na osvieženie, regeneráciu, výživu a zvlhčenie pleti na tvári, krku a v dekolte. Sprej rozjasňuje tvár a dodáva jej prirodzený vzhľad. Okrem toho fixuje makeup a chráni ho pred stekaním, čím zabezpečuje jeho dlhotrvajúci bezchybný vzhľad. Výrobok je zložený z glycerínu a pantenolu, ktoré zodpovedajú za hydratáciu pokožky. Okrem toho obsahuje aj rumanček a extrakt zo zeleného čaju a uhorky. Tieto zložky upokojujú podráždenie pleti a regenerujú unavenú pokožku tváre.

Produkt Face Mist od Bobbi Brown sa aplikuje dvomi spôsobmi. Buď sa nasprejuje priamo na tvár, kedy viac hydratuje a osviežuje, alebo sa sprejuje až na makeup, kedy sa využije na jeho zafixovanie.

Spej Face Mist od Bobbi Brown je balený v malej tmavej fľaštičke, ktorá je zakončená rozprašovačom s pumpičkou. Umožňuje jednoduchú aplikáciu z akejkoľvek vzdialenosti. Jedno balenie má objem 100 ml.

Face Mist – Urob si sám

Takýto sprej na osvieženie tváre si môžete pripraviť aj sami doma. Potrebujete na to iba fľaštičku s rozprašovačom (kúpite v drogérii, alebo použijete prázdnu z iného kozmetického výrobku), zelený čaj (sypaný alebo v sáčku) alebo dve lyžičky sušených lístkov z levandule (dajú sa kúpiť v drogérii alebo v lekárni). Z lístkov vylúhujete odvar (vyberte si čaj alebo levanduľu podľa vlastnej chuti), po zovretí ho nechajte odstáť aspoň 15 minút. Potom ho preceďte a zlejte do fľaštičky s rozprašovačom. Levanduľový sprej môžete obohatiť o vonný olej a čajový zase napríklad vitamínom C. Oba prípravky regenerujú, upokojujú a osviežujú a dávajú pokožke i vlasom príjemnú vôňu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ďalší článok

Zvlhčujúci a spevňujúci podkladový makeup Skin Caviar Concealer Foundation SPF

Po nov 14 , 2016
15 od La Prairie Skin Caviar Concealer Foundation SPF 15 od La Prairie poskytuje matný základ a prirodzený vzhľad tváre. Nevytvára efekt masky ani nezvýrazňuje vrásky, či suchú pokožku. Výrobok firmy La Prairie’s dokáže prekryť nedokonalosti pleti, pigmentové škvrny, tmavé kruhy pod očami či prasknuté kapiláry. Prípravok obsahuje silikón a […]