Osviežujúci rozprašovač na tvár Face Mist od Bobbi Brown.
Autor DÉLIA
| 581 názory
Kozmetika

V lete je pokožka našej tváre oveľa zraniteľnejšia a vyžaduje častejšie osvieženie, rovnako ako make up vyžaduje fixovanie. Kozmetická značka Bobbi Brown úspešne skombinovala tieto dve požiadavky do jedného výrobku. A tak vznikol rozprašovač, ktorý vyrába jemnú hmlu, ktorou si môžete kedykoľvek osviežiť tvár a zároveň zafixovať makeup. Pozrime sa teraz ako Face Mist od Bobbi Brown funguje v každodenných podmienkach.

Face Mist od Bobbi Brown11

Výrobok Face Mist od Bobbi Brown je určený na osvieženie, regeneráciu, výživu a zvlhčenie pleti na tvári, krku a v dekolte. Sprej rozjasňuje tvár a dodáva jej prirodzený vzhľad. Okrem toho fixuje makeup a chráni ho pred stekaním, čím zabezpečuje jeho dlhotrvajúci bezchybný vzhľad. Výrobok je zložený z glycerínu a pantenolu, ktoré zodpovedajú za hydratáciu pokožky. Okrem toho obsahuje aj rumanček a extrakt zo zeleného čaju a uhorky. Tieto zložky upokojujú podráždenie pleti a regenerujú unavenú pokožku tváre.

Produkt Face Mist od Bobbi Brown sa aplikuje dvomi spôsobmi. Buď sa nasprejuje priamo na tvár, kedy viac hydratuje a osviežuje, alebo sa sprejuje až na makeup, kedy sa využije na jeho zafixovanie.

Spej Face Mist od Bobbi Brown je balený v malej tmavej fľaštičke, ktorá je zakončená rozprašovačom s pumpičkou. Umožňuje jednoduchú aplikáciu z akejkoľvek vzdialenosti. Jedno balenie má objem 100 ml.

Face Mist – Urob si sám

Takýto sprej na osvieženie tváre si môžete pripraviť aj sami doma. Potrebujete na to iba fľaštičku s rozprašovačom (kúpite v drogérii, alebo použijete prázdnu z iného kozmetického výrobku), zelený čaj (sypaný alebo v sáčku) alebo dve lyžičky sušených lístkov z levandule (dajú sa kúpiť v drogérii alebo v lekárni). Z lístkov vylúhujete odvar (vyberte si čaj alebo levanduľu podľa vlastnej chuti), po zovretí ho nechajte odstáť aspoň 15 minút. Potom ho preceďte a zlejte do fľaštičky s rozprašovačom. Levanduľový sprej môžete obohatiť o vonný olej a čajový zase napríklad vitamínom C. Oba prípravky regenerujú, upokojujú a osviežujú a dávajú pokožke i vlasom príjemnú vôňu.