Zvlhčujúci a spevňujúci podkladový makeup Skin Caviar Concealer Foundation SPF

15 od La Prairie

15 od La PrairieSkin Caviar Concealer Foundation SPF 15 od La Prairie poskytuje matný základ a prirodzený vzhľad tváre. Nevytvára efekt masky ani nezvýrazňuje vrásky, či suchú pokožku. Výrobok firmy La Prairie’s dokáže prekryť nedokonalosti pleti, pigmentové škvrny, tmavé kruhy pod očami či prasknuté kapiláry. Prípravok obsahuje silikón a vďaka nemu sa zmenšuje produkcia mazu v pokožke, čo napomáha zjednoteniu odtieňa pleti a znižuje lesk. Silikón ale mierne zhoršuje aplikáciu prípravku. Jeho konzistencia je dosť tuhá a je zložité dostať ho vôbec von z obalu.

Zloženie výrobku Skin Caviar Concealer Foundation SPF 15 od La Prairie je zaujímavé. Okrem spomínaného silikónu obsahuje revitalizujúci komplex, ktorý viditeľne osviežuje vzhľad tváre a okrem toho zvyšuje produkciu kolagénu v pokožke čím ju účinne posilňuje a spevňuje. Druhou významnou zložkou je kaviár. Ten pôsobí na elasticitu pokožky, vyživuje a zvlhčuje.

Pred použitím prípravku sa odporúča dobre ním potriasť, lebo je dosť hustý. Potom prípravok aplikujte v požadovanej vrstve, rozotierajte ho po tvári, kým dosiahnete vyhovujúci efekt. Skin Caviar Concealer Foundation SPF 15 od La Prairie sa dá použiť aj ako korektor, kedy ho nanesiete iba na miesta, ktoré potrebujte prekryť. Vtedy sa doporučuje aplikovať ho pomocou priloženej kefky. Na celú tvár je možné ho rozotierať aj končekmi prstov.

Základný makeup od La Prairie je balený v zaujímavom obale. Na konci fľaštičky je malá kefka, ktorá slúži ako aplikátor. Niekedy je ale dosť ťažké udržať fľaštičku v ruke a tak aplikovať prípravok, pretože veľmi nepadne do ruky. Objem balenia je 30 ml. Fľaštička je priesvitná, aby bolo dobre vidieť, koľko prípravku ste minuli. Spodok fľaštičky a vrchnáčik sú striebornej farby. Skin Caviar Concealer Foundation SPF 15 od La Prairie je dostupný v 10 odtieňoch, napríklad beige, gold, honey, ivory, coffee a nude.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ďalší článok

Prep + Prime Face Protect SPF 50, MAC, podkladový makeup, opaľovací krém, Letná ochrana: MAC, podkladový makeup s filtrom SPF 50

Ut nov 22 , 2016
Leto začína! Najvyšší čas postarať sa o ochranu našej pleti pred slnkom a môžeme smelo privítať prvé slnečné lúče. Ako to dosiahnuť?? Potrebujete vlastne iba podkladový makeup s ochranným faktorom proti slnku. A takýto kozmetický prípravok skutočne existuje. Vyskúšajte Prep + Prime Face Protect SPF 50 od MAC. Načo by […]