Prep + Prime Face Protect SPF 50, MAC, podkladový makeup, opaľovací krém, Letná ochrana: MAC, podkladový makeup s filtrom SPF 50

Leto začína! Najvyšší čas postarať sa o ochranu našej pleti pred slnkom a môžeme smelo privítať prvé slnečné lúče. Ako to dosiahnuť?? Potrebujete vlastne iba podkladový makeup s ochranným faktorom proti slnku. A takýto kozmetický prípravok skutočne existuje. Vyskúšajte Prep + Prime Face Protect SPF 50 od MAC.

Načo by ste používali dva rôzne krémy na tvár len preto, že je leto? Opaľovací krém a ešte aj podkladový makeup. Však by to nakoniec celé stieklo dole po tvári. Našťastie je tu riešenie, ktoré nás uchráni pred viacerými vrstvami krému na tvári v horúcom lete. Stačí nám len Prep + Prime Face Protect SPF 50 od MAC, ktorý funguje ako podkladový makeup a zároveň chráni tvár pred účinkami slnečného žiarenia.

mac_prepand

Veľkou výhodou krému Prep + Prime Face Protect SPF 50 od MAC je fakt, že je vhodný pre každý typ pokožky. Zmatňuje a zjednocuje pleť ako každý dobrý podklad. Okrem toho funguje aj ako opaľovací krém, pretože má ochranný SPF 50 filter. Samozrejme, je to pomerne vysoký UV filter a teda postačuje ako ochrana tváre po celý deň. Tento produkt navyše kombinuje dva rôzne filtre, chemický aj minerálny vo forme oxidu zinočnatého. Aké výhody má vysoký UV filter? Chráni pokožku pred popáleninami od slnka, vráskami a predčasným starnutím, bráni vzniku pigmentových škvŕn a v konečnom dôsledku chráni pred rakovinou kože. Dovoľuje aby k pokožke preniklo iba potrebné množstvo slnečných lúčov, ktoré sú nevyhnutné na produkciu vitamínu D.

Tento výrobok je balený v ligotavej čiernej krabičke. Samotný podkladový makeup je v plastovej tube s uzáverom. Prep + Prime Face Protect SPF 50 sa dá postaviť na uzáver, preto zvyšky krému stekajú účinkom gravitácie smerom nadol a nedochádza k plytvaniu krémom. Plastový obal sa dá aj prestrihnúť a tak sa dostať ku zvyškom krému na spodku tuby. Takže nič z krému nevyhodíte. Balenie je aj dostatočne elastické, aby sa dalo stlačiť. Jedna fľaštička Prep + Prime Face Protect SPF 50 od MAC má objem 30 ml.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ďalší článok

Prírodná starostlivosť o vlasy. Sila olejov v produktoch Nanoil

Št nov 24 , 2016
Vlasové oleje Nanoil sú novinkou na trhu s prípravkami na vlasy. Nie sú to obyčajné oleje – perfektne sa hodia k trom typom pórovitosti vlasov. Prečítajte si o troch verziách vlasovej kúry Nanoil, ktoré sú založené na prírodných rastlinných olejoch: pre rovné vlasy, ktoré sú vystavené poškodeniu (nízka pórovitosť); pre […]
Vlasové oleje pre každý typ vlasov Nanoil