Prírodná starostlivosť o vlasy. Sila olejov v produktoch Nanoil

Vlasové oleje Nanoil sú novinkou na trhu s prípravkami na vlasy. Nie sú to obyčajné oleje – perfektne sa hodia k trom typom pórovitosti vlasov. Prečítajte si o troch verziách vlasovej kúry Nanoil, ktoré sú založené na prírodných rastlinných olejoch: pre rovné vlasy, ktoré sú vystavené poškodeniu (nízka pórovitosť); pre kučeravejúce a problematické vlasy (stredná pórovitosť); pre kučeravé a poškodené vlasy (vysoká pórovitosť). Vyberte si pre seba to najlepšie!

Nikdy predtým neexistoval takýto produkt. Ba čo viac, nikdy predtým nebol výrobca, ktorý by študoval vlasovú štruktúru v rôznych fázach poškodenia a prispôsobil tomuto stavu vlasov starostlivosť o vlasy. Vlasové oleje Nanoil sú jedinými výrobkami, ktoré majú schopnosť uspokojiť potreby vlasov s nízkou, strednou a vysokou pórovitosťou. Ich hlavnými ingredienciami sú prírodné oleje, ktoré obsahujú dokonalý podiel nevyhnutných mastných kyselín pre daný typ vlasov. Kľúč k úspechu – olejovanie vlasov podľa pórovitosti vlasov (stavu vlasov).

Vlasové oleje pre každý typ vlasov Nanoil

Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou

Z čoho je vyrobený?

Je zmesou deviatich prírodných olejov oplývajúcich nasýtenými mastnými kyselinami. Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou v sebe zahŕňa cédrový olej (z Borovice sibírskej), kokosový olej, argánový olej, ricínový olej, bambucké maslo, marakujový olej, babassu olej, monoi olej (z kvetu Tiaré) a maslo cupuacu. Zloženie bolo obohatené o komplex Kerastim a Baicapil (proti vypadávaniu vlasov; na stimuláciu rastu vlasov), UV filter, panthenol, vitamíny A a E.

Ako funguje?

Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou pôsobí vo vnútri vlasu aj na jeho povrchu. Reguluje činnosť pokožky hlavy, vyrovnáva pH, zabraňuje nadbytočnému vylučovaniu séba, a tak zamedzuje masteniu vlasov. Vlasový olej Nanoil chráni citlivé vlasy pred poškodením teplom a slnečným žiarením, predchádza strate hydratácie a udržiava vlasy správne hydratované. Naviac spevňuje prirodzenú lipidovú vrstvu pokožky hlavy a vlasov. Olej uľahčuje stylovanie bez toho, aby vlasy zaťažil.

Pre koho je vhodný?

Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou je ideálnym olejom pre tých, ktorí zápasia s ťažkými, rovnými vlasmi, ktoré nie sú poškodené, ale ťažko sa upravujú. Tiež je účinný pre vlasy, na ktorých nedržia kučery. Je výborným produktom pri neustálom vystavovaní vlasov vysokým teplotám a slnečnému žiareniu, napr. v rovníkovách teplých krajinách.

Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou

Z čoho je vyrobený?

Je kombináciou šiestich najvybranejších olejov s veľkým množstvom omega-7 a omega-9 mononenasýtených kyselín. Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou v sebe zahŕňa makadamiový olej, argánový olej, marulový olej, jojobový olej, marakujový olej a kokosový olej. Ingrediencie sú obohatené o zložky, ktoré zintenzívňujú ich účinky – Kerastim (proti vypadávaniu vlasov), Baicapil (pre rast vlasov), UV filter, vitamíny A a E.

Ako funguje?

Vnútri aj vonku vlasu. Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou udržiava optimálnu úroveň hydratácie a zlepšuje prítok krvi do pokožky hlavy. Výsledkom toho zlepšuje vstrebanie hodnotných živín. Olej posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru, ozdravuje vlasové cibuľky, pôsobí proti lámaniu vlasov, opravuje škody a zabraňuje štiepeniu končekov vlasov. Vlasový olej Nanoil obnovuje lesk a zamatovú jemnosť, uľahčuje česanie a stylovanie, krotí neposlušné a kučeravejúce pramene, poskytuje trvalú ochranu pred škodlivými vonkajšími faktormi.

Pre koho je vhodný?

Inovatívny Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou bol vytvorený pre väčšinu žien – pre tie, ktoré sa nevedia vysporiadať so svojim účesom. Je perfektným riešením pre slabé vlasy, ktoré majú tendenciu sa lámať a štiepiť, strácajú svoju jemnosť a ktoré postihujú kožné problémy, napr. lupiny. Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou účinkuje na kučeravejúce, vlnité, ťažko zvládnuteľné, vypadávajúce a mdlé vlasy.

Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou

Z čoho je vyrobený?

Je komplexom šiestich prírodných olejov, ktoré obsahujú väčšinu omega-3 a omega-6 polynenasýtených mastných kyselín. Olej je určený pre poškodené vlasy. Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou obsahuje sladký mandľový olej, argánový olej, púpalkový olej, avokádový olej, marakujový olej a bavlníkový olej. Formula je obohatená o dve inovatívne ingrediencie pre rast a posilnenie vlasov (Kerastim a Baicapil), UV filter, keratín, panthenol, hodváb, lanolín a vitamín E.

Ako funguje?

Táto verzia poskytuje najintenzívnejší účinok. Hĺbkovo regeneruje, posilňuje vlasy a uzatvára vlasové kutikuly. Olej opravuje poškodenie a poskytuje vlasom neustálu ochranu pred škodlivými faktormi. Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou intenzívne vyživuje, poskytuje správnu hydratáciu, spomaľuje stratu hydratácie a reguluje procesy v pokožke hlavy. Redukuje kučeravenie, elektrizovanie, mdlosť, krehkosť a rozštiepené končeky vlasov a eliminuje problémy, akými sú lupiny. Eliminuje mastné korienky a suché končeky. Nanoil obnovuje pružnosť, jemnosť a lesk, ako aj zastavuje vypadávanie vlasov.

Pre koho je vhodný?

Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou – záchrana pre namáhané, slabé, vypadávajúce, dehydrované, krehké vlasy so štiepiacimi sa končekmi. Napríklad, produkt funguje u ľudí, ktorí zhoršili stav svojich vlasov početnými vlasovými kúrami, pravidelným farbením alebo tepelnou úpravou. Nanoil účinkuje aj na „zosmažené“ a zaťažené pramene, ale je vhodný aj pre vlasy, ktoré majú prirodzene vysokú pórovitosť (kučeravé).

Starostlivosť o vlasy s olejom Nanoil
Zdroj: nanoil.sk

VLASOVÉ OLEJE VHODNÉ PRE KAŽDÉHO

Mnoho žien (a mužov) sa isto zamiluje do vlasových produktov Nanoil. Každý si nájde svoju ideálnu spomedzi troch verzii, pretože Nanoil uspokojuje všetky potreby a rieši všetky problémy – keď potrebujete jemnú pomoc alebo maximálne intenzívnu kúru.

Je elegantný, užitočný a multifunkčný produkt. Zvoľte si pre vás najlepšiu verziu, používajte ho pravidelne a očakávajte účinky, ktoré sa objavia po niekoľkých aplikáciách. Produkt je mimoriadne efektívny a ľahký na používanie. Pohodlná pumpa zlatej farby sa hodí k čiernej farbe fľaštičky a drevenému vrchnáku, ale je taktiež veľmi praktická a užitočná.

Neobmedzená voľba aplikácii taktiež garantuje pohodlné používanie. Vlasové oleje Nanoil sa výborné hodia na olejovú kúru mokrých alebo suchých vlasov, na olejový sprej alebo olejovanie v miske. Dajú sa použiť aj rôznymi inými spôsobmi; vy si zvolíte metódu, ktorá vám najviac vyhovuje.

19 komentárov “Prírodná starostlivosť o vlasy. Sila olejov v produktoch Nanoil”

 1. amelie

  Konečne, teraz môžem zistiť, aký olej sa mi hodí k vlasom.

  Odpovedať
  • Sára

   Mala som trochu problémy s kokosovým olejom 🙂 skúšala som rôzne značky, pretože som si myslela, že je niečo zle priamo s tým olejom, ktorý používam. Vlasy vyzerali hrozne, aj keď mi všetci okolo hlásili, že so svojimi vlasmi nemôžu byť po použití kokosového oleja spokojnejší.

   Odpovedať
 2. Viola

  Moje vlasy boli poslednou dobou hrozne suché aj cez to, že som si po každom umývaní aplikovala kondicionér. Z toho, čo som čítala, je možné, že za mojimi problémami stojí práve kondicionér. Chcem toto sérum vyskúšať, ale neviem, ktoré z nich je to najlepšie.

  Odpovedať
  • Eliška

   Hele podľa toho čo popisuješ by si mala skúsiť ružový olej

   Odpovedať
   • anna_maria

    Môžem to potvrdiť. Ja ho používam dlho. Najskôr som mala arganový a mandľovou mániu a začala tieto oleje kombinovať spoločne s bylinnými infúziami. Nakoniec to ale nedopadlo podľa mojich predstáv a ja objavila nanoil. Teraz sérum používam dvakrát týždenne, vždy si ho aplikujte a potom si vlasy zamotajú do uteráka, načo si ich po niekoľkých hodinách vymyte. Takto ušetrím a nemusím doma miešať svoje vlastné bylinný zmesi

    Odpovedať
 3. Ladybird

  Pred niekoľkými dňami som tento produkt dostala (pre vlasy so strednou porozitou) a dvakrát si ho aplikovala. Chcem mať hustejšie vlasy, to je môj hlavný cieľ. Po tých dvoch aplikáciách mi už ale príde, že sú vlasy hydratované a hebké. Toto je druhý olej, ktorý som kedy používala.

  Odpovedať
 4. Nina

  Nanoil je úžasný a príde mi, že moje vlasy nepotrebujú nič iné.

  Odpovedať
 5. Ela25

  Bože, ja som urobila tú najhoršiu vec a nechala si predĺžiť vlasy … ako to dopadlo? Moje prírodné vlasy sú v šialenom stave a veľa z nich som som musela zastrihnúť, pretože som nemohla von. Teraz používam ricínový olej a dúfam, že sa to zmení k lepšiemu.

  Odpovedať
  • kráska_natália

   To nerada počujem … ja si takto raz spálila vlasy v žehličke. Ja teda miesto zmesou olejov používala nanoil po dobu niekoľkých mesiacov a musím povedať, že si aj môj kaderník všimol toho, ako rýchlo mi rastú vlasy. Okrem olejov obsahuje nanoil aj ďalšie ingrediencie ktoré podporujú prírodné rast vlasov

   Odpovedať
 6. Katka

  Môžem používať oleje, keď sa mi rýchlo mastia hlava?

  Odpovedať
  • Magrita

   Oleje na mastné vlasy? To znie trochu divne. Asi by som radšej siahla po šampónu, alebo nie?

   Odpovedať
   • Oliva92

    Vlasy sa často mastí, pretože je pokožka hlavy suchá. Preto sa odporúča používať oleje. Tie prírodné samozrejme, keďže sa v normálnych olejoch môžu vyskytovať silikóny a alkoholy

    Odpovedať
  • j.a.

   Samozrejme že môžeš, len sa musíš poriadne pozrieť na to, aké oleje sa odporúčajú pre tvoj vlasový typ!

   Odpovedať
   • Izabela

    Vlasové olejovanie za pomoci nanoil mi pomáha už nejakú dobu. Mala som obdobie, kedy som mala po rannom umývaní hlavy po celej popoludnie mastné vlasy. Nebolo to nič príjemné. Skúšala som potrebné aj olejovanie za pomoci žihľavovej infúzie. Inu bolo to zaujímavé, ale veľmi to nepomohlo, tak som siahla po nanoil a je po probléme.

    Odpovedať
 7. zadia_o

  Používam sérum už dva týždne a zatiaľ teda nič extra

  Odpovedať
  • Karolína

   Neviem teda, akých efektov chceš dosiahnuť alebo aký máš typ vlasov, ale musíš ešte chvíľku počkať … výsledky nie vždy prichádzajú hneď. Tiež je dôležité vedieť, koľko si pri jednej dávke na vlasy naniesť oleja. Skús niečo na tvojej rutine zmeniť.

   Odpovedať
 8. Lucia L

  Ktorá metóda olejovania je tá najlepšia? Existuje nejaká taká?

  Odpovedať
  • Evelina19

   No takto, toto je celkom ťažká otázka, pretože každý má iné preferencie a každé vlasy sú iné. Vždy ale skús olej aplikovať večer a nechaj ho pôsobiť celú noc. Vždy mám potom pocit, že som dala olejmi dosť času na to, aby sa dostal do vlasovej štruktúry.

   Odpovedať
 9. Karmen

  Super zloženie! Vidím tak veľa mojich obľúbených olejov!

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ďalší článok

Ako používať Shine Lover od Lancôme.

Pi dec 2 , 2016
Rúž na pery Shine Lover od Lancôme môžete kúpiť v pätnástich rôznych odtieňoch. Sú to základné farby, ako odtiene ružovej, červenej, oranžovej a hnedej. Výrobca im dal tieto názvy: O my rouge, Amuse-bouche, Unconventional, Twisted Beige, Brun de Coquette, Spontanée, Eclat de rose, BC-Beigé, Effortless Pink, Insta-rose, French Sourire, Electrisante, […]