Prírodná starostlivosť o vlasy. Sila olejov v produktoch Nanoil
Autor DÉLIA
| 1026 názory
Kozmetika

Vlasové oleje Nanoil sú novinkou na trhu s prípravkami na vlasy. Nie sú to obyčajné oleje – perfektne sa hodia k trom typom pórovitosti vlasov. Prečítajte si o troch verziách vlasovej kúry Nanoil, ktoré sú založené na prírodných rastlinných olejoch: pre rovné vlasy, ktoré sú vystavené poškodeniu (nízka pórovitosť); pre kučeravejúce a problematické vlasy (stredná pórovitosť); pre kučeravé a poškodené vlasy (vysoká pórovitosť). Vyberte si pre seba to najlepšie!

Nikdy predtým neexistoval takýto produkt. Ba čo viac, nikdy predtým nebol výrobca, ktorý by študoval vlasovú štruktúru v rôznych fázach poškodenia a prispôsobil tomuto stavu vlasov starostlivosť o vlasy. Vlasové oleje Nanoil sú jedinými výrobkami, ktoré majú schopnosť uspokojiť potreby vlasov s nízkou, strednou a vysokou pórovitosťou. Ich hlavnými ingredienciami sú prírodné oleje, ktoré obsahujú dokonalý podiel nevyhnutných mastných kyselín pre daný typ vlasov. Kľúč k úspechu – olejovanie vlasov podľa pórovitosti vlasov (stavu vlasov).

Vlasové oleje pre každý typ vlasov Nanoil

Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou

Z čoho je vyrobený?

Je zmesou deviatich prírodných olejov oplývajúcich nasýtenými mastnými kyselinami. Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou v sebe zahŕňa cédrový olej (z Borovice sibírskej), kokosový olej, argánový olej, ricínový olej, bambucké maslo, marakujový olej, babassu olej, monoi olej (z kvetu Tiaré) a maslo cupuacu. Zloženie bolo obohatené o komplex Kerastim a Baicapil (proti vypadávaniu vlasov; na stimuláciu rastu vlasov), UV filter, panthenol, vitamíny A a E.

Ako funguje?

Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou pôsobí vo vnútri vlasu aj na jeho povrchu. Reguluje činnosť pokožky hlavy, vyrovnáva pH, zabraňuje nadbytočnému vylučovaniu séba, a tak zamedzuje masteniu vlasov. Vlasový olej Nanoil chráni citlivé vlasy pred poškodením teplom a slnečným žiarením, predchádza strate hydratácie a udržiava vlasy správne hydratované. Naviac spevňuje prirodzenú lipidovú vrstvu pokožky hlavy a vlasov. Olej uľahčuje stylovanie bez toho, aby vlasy zaťažil.

Pre koho je vhodný?

Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou je ideálnym olejom pre tých, ktorí zápasia s ťažkými, rovnými vlasmi, ktoré nie sú poškodené, ale ťažko sa upravujú. Tiež je účinný pre vlasy, na ktorých nedržia kučery. Je výborným produktom pri neustálom vystavovaní vlasov vysokým teplotám a slnečnému žiareniu, napr. v rovníkovách teplých krajinách.

Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou

Z čoho je vyrobený?

Je kombináciou šiestich najvybranejších olejov s veľkým množstvom omega-7 a omega-9 mononenasýtených kyselín. Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou v sebe zahŕňa makadamiový olej, argánový olej, marulový olej, jojobový olej, marakujový olej a kokosový olej. Ingrediencie sú obohatené o zložky, ktoré zintenzívňujú ich účinky – Kerastim (proti vypadávaniu vlasov), Baicapil (pre rast vlasov), UV filter, vitamíny A a E.

Ako funguje?

Vnútri aj vonku vlasu. Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou udržiava optimálnu úroveň hydratácie a zlepšuje prítok krvi do pokožky hlavy. Výsledkom toho zlepšuje vstrebanie hodnotných živín. Olej posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru, ozdravuje vlasové cibuľky, pôsobí proti lámaniu vlasov, opravuje škody a zabraňuje štiepeniu končekov vlasov. Vlasový olej Nanoil obnovuje lesk a zamatovú jemnosť, uľahčuje česanie a stylovanie, krotí neposlušné a kučeravejúce pramene, poskytuje trvalú ochranu pred škodlivými vonkajšími faktormi.

Pre koho je vhodný?

Inovatívny Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou bol vytvorený pre väčšinu žien – pre tie, ktoré sa nevedia vysporiadať so svojim účesom. Je perfektným riešením pre slabé vlasy, ktoré majú tendenciu sa lámať a štiepiť, strácajú svoju jemnosť a ktoré postihujú kožné problémy, napr. lupiny. Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou účinkuje na kučeravejúce, vlnité, ťažko zvládnuteľné, vypadávajúce a mdlé vlasy.

Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou

Z čoho je vyrobený?

Je komplexom šiestich prírodných olejov, ktoré obsahujú väčšinu omega-3 a omega-6 polynenasýtených mastných kyselín. Olej je určený pre poškodené vlasy. Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou obsahuje sladký mandľový olej, argánový olej, púpalkový olej, avokádový olej, marakujový olej a bavlníkový olej. Formula je obohatená o dve inovatívne ingrediencie pre rast a posilnenie vlasov (Kerastim a Baicapil), UV filter, keratín, panthenol, hodváb, lanolín a vitamín E.

Ako funguje?

Táto verzia poskytuje najintenzívnejší účinok. Hĺbkovo regeneruje, posilňuje vlasy a uzatvára vlasové kutikuly. Olej opravuje poškodenie a poskytuje vlasom neustálu ochranu pred škodlivými faktormi. Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou intenzívne vyživuje, poskytuje správnu hydratáciu, spomaľuje stratu hydratácie a reguluje procesy v pokožke hlavy. Redukuje kučeravenie, elektrizovanie, mdlosť, krehkosť a rozštiepené končeky vlasov a eliminuje problémy, akými sú lupiny. Eliminuje mastné korienky a suché končeky. Nanoil obnovuje pružnosť, jemnosť a lesk, ako aj zastavuje vypadávanie vlasov.

Pre koho je vhodný?

Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou – záchrana pre namáhané, slabé, vypadávajúce, dehydrované, krehké vlasy so štiepiacimi sa končekmi. Napríklad, produkt funguje u ľudí, ktorí zhoršili stav svojich vlasov početnými vlasovými kúrami, pravidelným farbením alebo tepelnou úpravou. Nanoil účinkuje aj na „zosmažené“ a zaťažené pramene, ale je vhodný aj pre vlasy, ktoré majú prirodzene vysokú pórovitosť (kučeravé).

Starostlivosť o vlasy s olejom Nanoil
Zdroj: nanoil.sk

VLASOVÉ OLEJE VHODNÉ PRE KAŽDÉHO

Mnoho žien (a mužov) sa isto zamiluje do vlasových produktov Nanoil. Každý si nájde svoju ideálnu spomedzi troch verzii, pretože Nanoil uspokojuje všetky potreby a rieši všetky problémy – keď potrebujete jemnú pomoc alebo maximálne intenzívnu kúru.

Je elegantný, užitočný a multifunkčný produkt. Zvoľte si pre vás najlepšiu verziu, používajte ho pravidelne a očakávajte účinky, ktoré sa objavia po niekoľkých aplikáciách. Produkt je mimoriadne efektívny a ľahký na používanie. Pohodlná pumpa zlatej farby sa hodí k čiernej farbe fľaštičky a drevenému vrchnáku, ale je taktiež veľmi praktická a užitočná.

Neobmedzená voľba aplikácii taktiež garantuje pohodlné používanie. Vlasové oleje Nanoil sa výborné hodia na olejovú kúru mokrých alebo suchých vlasov, na olejový sprej alebo olejovanie v miske. Dajú sa použiť aj rôznymi inými spôsobmi; vy si zvolíte metódu, ktorá vám najviac vyhovuje.