Ako používať Shine Lover od Lancôme.

Lancome Shine Lover2

Rúž na pery Shine Lover od Lancôme môžete kúpiť v pätnástich rôznych odtieňoch. Sú to základné farby, ako odtiene ružovej, červenej, oranžovej a hnedej. Výrobca im dal tieto názvy: O my rouge, Amuse-bouche, Unconventional, Twisted Beige, Brun de Coquette, Spontanée, Eclat de rose, BC-Beigé, Effortless Pink, Insta-rose, French Sourire, Electrisante, Inattendue, Fuchsia in Paris, Plum d’audace. Okrem farby poskytne rúž Shine Lover od Lancôme vašim perám aj iné výhody. Vďaka tomu, že obsahuje špeciálne ingrediencie a má krémovú konzistenciu, dokáže dokonale prekryť pery a poskytuje intenzívnu a živú farbu, okrem toho zvlhčuje, zjemňuje a zvýrazňuje pery. Ak chcete, aby vaše pery mali výrazná odtieň, odporúča sa naniesť dve vrstvy rúžu od Lancôme. Tento rúž je odrezaný v miernom uhle, preto je jeho aplikácie pohodlná a presná. Tento Lancôme produkt je balený v klasickom malom obale na rúž, bielej farby s pohyblivou spodnou časťou. Prirodzene, musíte otočiť spodnou pohyblivou časťou, aby sa rúž vysunul a mohli ste si namaľovať pery.

Lancome Shine Lover1Ako dosiahnuť optické zväčšenie pier? Okrem použitie rúžu Shine Lover od Lancôme, môžete navyše využiť aj iné triky, ktoré opticky zväčšia vaše pery. Potrebujete na to korektor jeden alebo dva tóny svetlejší ako váš základný make-up a odtieň vašej pokožky, ceruzku na pery rovnakého odtieňa ako make-up a Shine Lover a transparentný lesk na pery. Korektorom natriete kúsok nad hornou perou a môžete ho použiť aj na špičku brady. Tmavším odtieňom namaľujte malú škvrnu pod spodnou perou a tiež uprostred brady. Takto vytvoríte ilúziu hĺbky a pery budú pôsobiť výraznejšie a väčšie. Potom orámujte pery ceruzkou. Neprežeňte to príliš, pridržujte sa prirodzenej línie pier. Na záver naneste lesk na pery.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ďalší článok

Nanobrow, sérum na obočie pre tých najnáročnejších spotrebiteľov!

Po jún 1 , 2020
Bojujete s tenkým, zle vyzerajúcim obočím? Mnohí z nás sa trápia s rovankým problémom, márne sa pokúšajúc nájsť dokonalý spôsob ošetrenia obočia. Jeden produkt je prekvapivo všetkým, čo potrebujete na dosiahnutie požadovaného vzhľadu. Týmto produktom je… Nanobrow! Nedávne prieskumy ukazujú, že ženy pri líčení venujú najviac času svojmu obočiu, čo […]