Nanobrow, sérum na obočie pre tých najnáročnejších spotrebiteľov!

Bojujete s tenkým, zle vyzerajúcim obočím? Mnohí z nás sa trápia s rovankým problémom, márne sa pokúšajúc nájsť dokonalý spôsob ošetrenia obočia. Jeden produkt je prekvapivo všetkým, čo potrebujete na dosiahnutie požadovaného vzhľadu. Týmto produktom je… Nanobrow!

Nedávne prieskumy ukazujú, že ženy pri líčení venujú najviac času svojmu obočiu, čo je celkom prekvapujúce – na tvar, farbu či objem obočia sme nezvykli klásť veľký dôraz.

V súčasnosti nie je používanie rôznych sér a vylepšovačov obočia ničím neobvyklým. Chceme mať krásne a zdravé obočie bez toho, aby sme museli tráviť nekonečné hodiny ich tvarovaním a líčením. Existuje spôsob, ako tento cieľ dosiahnuť, v prípade, že nemáte chuť míňať závratné sumy na semi-permanentný make-up – kondicionér na obočie je lacnejšou (a časotkát aj oveľa lepšie fungujúcou) náhradou.

Výhody séra na obočie

Aké sú pozitívne stránky sér na obočie? Aké sú výhody ich pravidelného používania? Prečo sa oplatí venovať čas starostlivosti o obočie?

 • Zdravé obočie je hrubšie a jednoducho krajšie, preto by ste svojmu obočiu mali zabezpečiť tú správnu výživu.
 • Hustejšie a pružnejšie obočie je jednoduchšie vylepšiť make-upom.
 • Sérum na obočie je lacnejším riešením ako semi-permanentný make-up obočia.
 • Účinné sérum na obočie stmavuje farbu obočia, takže výrazné líčenie obočia je celkom zbytočné.

Ktoré sérum na obočie je najlepšie?

Pri prezeraní množstva rôznych spôsobov ošetrovania obočia je ťažké nájsť práve ten, ktorý by bol vhodný pre vás. Namiesto testovania náhodných výrobkov venujte pozornosť niekoľkým detailom.

Dobré sérum na obočie by malo obsahovať prírodné zložky. Dlhé INCI a komplikované názvy? Mali by ste byť na pozore, nakoľko produkt v sebe môže ukrývať niektoré nebezpečné látky. Nemali by ste tiež naletieť na všetky sľuby výrobcov. Sérum, ktoré prináša pozoruhodné účinky musí vedieť obočie opraviť, posilniť a aktivovať vlasové folikuly, čo môže trvať po dobu 2-3 týždňov. Záleží tiež aj na aplikátore – jeho tvar a veľkosť by mala samotnú aplikáciu uľahčovať.

Sérum na obočie Nanobrow: základ produktu

Je jednou z najobľúbenejších volieb, milovaný pre svoju efektívnosť a dlhodobé účinky. Elegantná, praktická fľaštička obsahuje niekoľko mililitrov séra bohatého na tie najlepšie rastlinné výťažky, výživé látky, hydratačné látky a látky podporujúce rast, ako aj malú praktickú kefku.

Nanobrow neobsahuje parabény ani farbivá. Je to profesionálne testované sérum na obočie, ktoré môžete používať kľudne aj po dobu niekoľkých mesiacov. Na jeho efektívnom pôsobení má zásluhu sada tých najlepších prísad, ktoré:

 • hydratujú obočie, napr. panthenol a glycerín
 • stimulujú rast obočia, napr. baikaleín
 • zabraňujú vypadávaniu obočia, napr. výťažky z pšeničných a sójových klíčkov
 • opravujú a spúšťajú opätovný rast obočia

Ako funguje Nanobrow?

Obočie upravuje, opravuje a dodáva mu objem. Nanobrow je najlepším sérom na obočie, pretože poskytuje kompletnú starostlivosť, čo znamená, že sa nesústreďuje len na jednu vec. Namiesto toho rieši väčšinu problémov súvisiacich s obočím. Posilňuje folikuly a aktivuje rast, obočie zahusťuje a stmavuje, takže vyzerá lepšie, plnšie a výraznejšie. Produkt tiež zvyšuje lesk a pružnosť obočia, takže nie je potrebné naň používať pomády či ceruzky na obočie.

3 kroky ku krásnemu obočiu

Viete, že vás od bezchybného, tmavého a plného obočia delia iba 3 kroky? Pokiaľ ich budete dodržiavať vo svojej rutine s Nanobrowom, výsledky uvidíte už po 2-3 týždňoch. Nezabúdajte tiež na to, že Nanobrow treba používať pravidelne, čiže každý deň. Ideálna je aplikácia večer tesne pred spaním, kedy sa obočie počas noci opravuje, rastie a zvyšuje svoj objem.

 1. Dôkladne si odstráňte make-up. Produkt sa musí aplikovať na čisté a suché obočie.
 2. Aplikácia. Na obe oblúky obočia si naneste primerané mnotžstvo séra.
 3. Chvíľu počkajte, kým sa sérum celkom absorbuje.

17 komentárov “Nanobrow, sérum na obočie pre tých najnáročnejších spotrebiteľov!”

 1. Erika

  Permanentné obočie už nikdy v živote! Raz som to vyskúšala a tak veľmi to ľutujem… stálo ma to hyperpigmentáciu a oslabenie môjho obočia. Našťastie som narazila na Nanobrow a môžem ho vrelo odporučiť všetkým, ktorí sa potýkajú s podobným problémom ako som mala ja

  Odpovedať
 2. Klára

  Veľmi účinné sérum, fakt bomba. Spravila som menší výzkum a teda ingrediencie tohto séra sú absolútny top a verte mi, že keď niečo vychválim, tak je pre to dôvod.

  Odpovedať
 3. Mariana J

  Ľudia, kde viem zohnať Nanobrow? V drogérii alebo lekárni?

  Odpovedať
  • Dievča_kvetov

   V lekárňach takýto produkt nenájdeš, ale môžeš si ho zakúpiť online na oficiálnej stránke, na ktorej majú ešte k tomu aj zľavu pri kúpe viacerých kusov. Ja som si objednala s kamoškou, takže konečná cena bola oveľa nižšia.

   Odpovedať
 4. Gizela

  OPLATÍ SA! Je to hotový zázrak a moje obočie je už po pár použitiach brutálne husté, tmavé a silné!

  Odpovedať
 5. Elektra

  Kúpila som si ho hlavne po prečítaní všetkých tých ospevných recenziách a musím povedať, že to bolo skvelé rozhodnutie. Čo som si všimla a môžem z predchádzajúcich recenzií potvrdiť je, že má skutočne ľahkú konzistenciu, skvelé ingrediencie a jednoducho sa používa. O účinkoch vám napíšem v najbližšej dobe. 🙂

  Odpovedať
 6. Princezná

  Potvrdzujem, že Nanobrow je skvelé sérum. Nenašla som naň ani jednu zlú recenziu.

  Odpovedať
 7. Paulína Jakobová

  Moje obočie je konečne husté a krásne.

  Odpovedať
 8. Marcela

  koľko má ml?

  Odpovedať
 9. Gabriela

  kedysi som mala v obľube ricínový olej s bylinkami, ale už viac naň nemám čas ani energiu. Nanobrow je skvelou náhradou, pretože má super prísady a funguje omnoho lepšie

  Odpovedať
 10. Cecília

  Som aj naďalej skeptická, myslím, že nie je nič lepšie ako permanentné obočie.

  Odpovedať
 11. Morský-Vánok

  Moje obočie je celkom husté ale na niektorých miestach naopak dosť riedke, čo nevyzerá veľmi pekne. Pomôže mi s tým Nanobrow? 🙁

  Odpovedať
 12. Katka Kučerová

  Používam Nanobrow už 2 mesiace. Moje obočie je nielen zdravšie ale tiež vyzerá lepšie a dokonca je krásne aj bez make-upu. Už si ani nepamätám, kedy som si ho naposledy maľovala <3 milujem toto sérum na obočie!

  Odpovedať
 13. Estera

  Som na 5. týždni. Môžem potvrdiť, že účinky sa objavili už po 3-4 týždňoch. Moje obočie je tmavšie, plnšie a krásne sa leskne

  Odpovedať
 14. Eva

  kde nájdem celé zloženie?

  Odpovedať
 15. Renáta

  Je pravda, že je za super cenu? Uvažujem, či by som nemala radšej siahnuť po niečom lacnejšom, cenovo dostupnejšom, napríklad takom ricínovom oleji z lekárne…

  Odpovedať
  • Maťa

   Ricínový olej? no, tak teda veľa šťastia s rastom obočia…neviem, či sa niekedy dočkáš…

   Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ďalší článok

Hydratácia pokožky s Dermedic Tolerans

Ne dec 11 , 2016
Bez pochýb si viacerí neuvedomujeme dôležitosť hydratácie. A pritom – voda to je život. Ale nie každý vie ako správne hydratovať svoje telo. Vo všeobecnosti je hydratácia organizmu zabezpečovaná zvonka a zvnútra. Zvnútra je to pochopiteľne pitie vody v dostatočnom množstve. A zvonká je potrebná kozmetika, ako napríklad Dermedic Tolerans. […]