Hydratácia pokožky s Dermedic Tolerans

Bez pochýb si viacerí neuvedomujeme dôležitosť hydratácie. A pritom – voda to je život. Ale nie každý vie ako správne hydratovať svoje telo. Vo všeobecnosti je hydratácia organizmu zabezpečovaná zvonka a zvnútra. Zvnútra je to pochopiteľne pitie vody v dostatočnom množstve. A zvonká je potrebná kozmetika, ako napríklad Dermedic Tolerans.

Dermedic Tolerans sú produkty navrhnuté pre hypersenzitívnu pokožku. Je to pokožka, ktorá reaguje na počasie, stres, potraviny, krémy, či lieky. Hypersenzitívna pokožka je často začervenaná, suchá, šupinatá či zapálená.

tolerans1Kolekcia Dermedic Tolerans pozostáva zo šiestich produktov – patrí sem: čistiaci gél na tvár, čistiaci krém, hydratačný denný krém, výživný nočný krém, krém proti vráskam a krém na oči. Každý z týchto produktov má inú úlohu, ale spája ich rovnaká charakteristika. Dermedic Tolerans je hypoalergénna kozmetika a nespôsobuje podráždenie pokožky. Treba pripomenúť aj fakt, že veľa bežnej kozmetiky obsahuje napríklad mydlo. Vo všeobecnosti, Dermedic Tolerans zvlhčuje, upokojuje a zlepšuje stav pokožky, zvyšuje jej pevnosť a redukuje podráždenie. Jemná konzistencia produktov umožňuje jednoduchú aplikáciu a rýchle vstrebávanie. Krémy sú, okrem iného, obohatené aj o vitamín E, pantenol, glycerín a mandľový olej.

Všetkých šesť produktov z radu Dermedic Tolerans je v biologicky odbúrateľných obaloch. Obaly sú navyše navrhnuté tak, aby sa do nich nedostala žiadna nečistota a baktérie. Sú vybavené pumpičkou na dávkovanie, aby sa krémy nekontaminovali. Neobsahujú žiadny kov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ďalší článok

Lashcode maskara – perfektný imidž rias

Pi okt 5 , 2018
Dokonalý make-up rias a starostlivosť na najvyššej možnej úroveni, to je to, čo môžete očakávať od Lashcode. Táto riasenka kombinuje tri dôležité prvky, ktoré nakoniec robia vaše riasy ideálne pokryté produktom, aby oslňovali krásou. Lashcode maskara ide s absolútnym aplikátorom Aplikátor maskary Lashcode sa rovná vysokej kvalite a presnosti. Špirála […]
Krásne oči s Lashcode