Lashcode maskara – perfektný imidž rias

Krásne oči s LashcodeDokonalý make-up rias a starostlivosť na najvyššej možnej úroveni, to je to, čo môžete očakávať od Lashcode. Táto riasenka kombinuje tri dôležité prvky, ktoré nakoniec robia vaše riasy ideálne pokryté produktom, aby oslňovali krásou.

Lashcode maskara ide s absolútnym aplikátorom

Aplikátor maskary Lashcode sa rovná vysokej kvalite a presnosti. Špirála je správneho tvaru a veľkosti, vďaka čomu nemožno vynechať ľubovoľnú riasu, ľahko ich potiahnuť zamatovou čiernou farbou, i tie najkratšie riasy horných aj dolných viečok. Kartáč je dostatočne flexibilný, aby sa prispôsobil tvaru a tlaku rias, pričom je zároveň dostatočne tuhý na to, aby zachytil a pokryl maskérou aj tú najmenšiu riasu. To všetko robí nanesenie make-upu neuveriteľne rýchlym, jednoduchým, a zároveň presným. Rôzne riasy vyzerajú úžasne.

Lashcode maskara má výnimočnú konzistenciu

Lashcode maska má zamatovú a práškovú formu, vďaka ktorej sa jemne prispôsobí mihalniciam bez toho, aby sa zlepili. Pigmenty, nasýtené čiernou farbou, robia nanášanie Lashcode vždy jednoduché, bez ohľadu na osvetlenie. Vzorec maskary bol vyvinutý v každom detaile; kozmetika sa nevločkuje ani neškvrní očné viečka. Namiesto toho robí mihalnice elastickými. Skutočnosť, že Lashcode zachováva svoju čerstvosť a nezmenenú konzistenciu dlhšie ako 6 mesiacov, je taktiež veľké plus.

Lashcode maskara má taktiež silu ošetrujúcich látok

Maskara Lashcode nie je ohromná iba ohromujúcim dizajnom riasenky, ale aj obsahom starostlivých látok, ktoré dokážu zlepšiť vzhľad rias. S každým dňom sú riasy čoraz viac a viac krásne, pretože ich dĺžka sa zväčšuje vďaka prírodným látkam, ktoré jemne stimulujú rast rias:

 • Výťažok zo sójových výhonkov jemne navlhčí a vyživuje riasy vďaka sile vitamínov (A, E, PP, B1 a B2); je bohatý na bielkoviny, sacharidy, lecitín a minerálne soli
 • Výťažok z výhonkov pšenice poskytuje vlasom regeneráciu a vyživuje vďaka vysokej koncentrácii vitamínu E; riasy sú obdarené pružnosťou
 • Panthenol poskytuje riasám pružnosť, urýchľuje regeneračné procesy, zlepšuje stav rias a posilňuje odolnosť
 • Vitamín E ; tiež známy ako vitamín mladosti, je zodpovedný za udržiavanie rias v dobrom stave a posilňuje ich
 • Arginín – zintenzívňuje vzhľad rias, ktoré im poskytujú regeneráciu a chránia ich proti dehydratácii; súčasne táto látka dodáva balenie výživných látok priamo do folikulov, čo spôsobuje, že riasy rastú silné a nevypadávajú v nadmernom množstve
 • Baicalein ; prírodná látka obsahujúca silu antioxidantov a flavonoidov, ktoré dodáva proti starnutiu

Vďaka schopnosti rias absorbovať ingrediencie si môžeme byť istí, že všetky ošetrujúce látky Lashcode pracujú každý deň na kráse a zdraví našich rias. Lashcode je viac než len maskara, ktorá sa len stará o vzhľad, ktorý produkuje, ale aj upravuje stav rias.

18 komentárov “Lashcode maskara – perfektný imidž rias”

 1. Maria

  Súhlasím s recenziou na 100%. Úžasná riasenka!

  Odpovedať
 2. Andrea

  Najlepšia riasenka, ktorú som zatiaľ mala. Je silne pigmentovaná a farba je intenzívne čierna a matná. Kefka naozaj presne oddelil riasy a potiahol, dokonca aj tie najkratšie v očných rohoch. Používala som ju dva mesiace a zdá sa, že ho mám ešte celú fľašu.

  Odpovedať
 3. Tereza_A

  Potvrdzujem 🙂 a musím dodať, že sa nemusí v priebehu dňa opravovať. Vydrží na riasach dlho, dokonca aj keď nie je vodotesná.

  Odpovedať
 4. Cherry

  Nedávno som ju objavila a som veľmi pozitívne prekvapená. Spĺňa všetky moje očakávania. dáva efekt falošných rias, ale nenecháva ich zlepené, je bez lúpania a nezanecháva zhluky na riasach. A je ľahké ju umyť. To je všetko, čo potrebujem 🙂 Cena môže byť nevýhodou pre niektoré dievčatá, nie je to jedna z najlacnejších.

  Odpovedať
 5. Amy93

  Musí to byť niečo nové, pretože je to prvýkrát, čo o tom počujem

  Odpovedať
 6. Anonym

  kefka ako žiadna iná! Doteraz som uprednostňoval bežnú kefku, ale táto je najlepšia, akú som kedy mala. Netušil som, že mám toľko rias a že to môžu byť tak dlhé 🙂

  Odpovedať
 7. Maggio

  Podľa môjho názoru je táto riasenka veľmi dobrá, ale stále preferujem môj Lancome.

  Odpovedať
  • Johan@

   Mám rada Lashcode viac, aj keď už roky som používala Hypnose Lancome. Pre mňa je Lashcode dlhšie-trvajúci a účinnejší. Aspoň pre mňa to funguje takto.

   Odpovedať
 8. Katka30

  Dlho som nebola tak prekvapená kozmetikou. pokiaľ ide o účinky, splní moje očakávania; Neviem o kondicionačnom účinku, pretože som ju používala zatiaľ len dva týždne. Ak to naozaj vyživuje riasy, je to perfektná maskara 🙂

  Odpovedať
 9. Carol D

  Mám túto maskaru už 2 týždne a spočiatku bolo pre mňa ťažké veriť, že to bude kondiciovať riasy, ale vidím, že sú menej suché.

  Odpovedať
 10. Šmadlena21

  Celkom dobrá, škoda, že nie je žiadna vodotesná verzia.

  Odpovedať
  • Karolina

   Nemusí prežiť potápanie, ale je stále odolnejšia ako štandardná riasenka, nemám na mysli vodotesnú riasenku 🙂

   Odpovedať
 11. Maj@

  prečo ju nemôžem nájsť v žiadnej drogérií?

  Odpovedať
 12. Tequilla

  Ak sa nemýlim, je k dispozícii iba na webových stránkach výrobcu. Tam som si ju objednala ja.

  Odpovedať
 13. Naďa86

  Mám teraz druhú fľašku a môžem len odporučiť. Som veľmi spokojná s tým, že maskara plní svoj účel. Fľaštička je pohodlná a nedochádza k podráždeniu očí. Maskara vydrží dlho, ale nerobí problém pri odstraňovaní make-upu.

  Odpovedať
 14. Amelia

  Blog recenzie a pozitívne komentáre dievčat, ktoré používajú lashcode ma prinútili aby som si sama riasenku kúpila funguje aj pre mňa. Zvyčajne nové masakry potrebujú nejaký čas na to, aby sa dostali do hustého, a tu to bolo jedno, skvelé už od prvého použitia. A expresívna čierna 🙂

  Odpovedať
 15. Olívia

  Pre mňa najlepšie je, že môžete pridať ďalšie vrstvy a nemusíte sa obávať hrudiek a trvanlivosti, samozrejme.

  Odpovedať
 16. Fida

  To je jedna dizajnérska fľaša ?

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ďalší článok

Hladká a oslnivá pleť lusknutím prstov! Tak funguje pleťové sérum s vitamínom C od Nanoilu.

Po jan 12 , 2009
Len jediné použitie stačí na to, aby vaša pleť opäť žiarila a vyzerala sviežo, akoby ste sa práve zobudili po kvalitnom 8-hodinovom spánku. Túžite po zdravej a prirodzene krásnej pokožke? Chcete, aby vaša pleť vyzerala mlado a bezchybne? Siahnite po sére, ktoré pokožku hĺbkovo vyživuje a nádherne ju rozjasňuje – vyberte si […]