Lashcode maskara – perfektný imidž rias
Autor DÉLIA
| 1051 názory
Make-up / Novinky

Krásne oči s LashcodeDokonalý make-up rias a starostlivosť na najvyššej možnej úroveni, to je to, čo môžete očakávať od Lashcode. Táto riasenka kombinuje tri dôležité prvky, ktoré nakoniec robia vaše riasy ideálne pokryté produktom, aby oslňovali krásou.

Lashcode maskara ide s absolútnym aplikátorom

Aplikátor maskary Lashcode sa rovná vysokej kvalite a presnosti. Špirála je správneho tvaru a veľkosti, vďaka čomu nemožno vynechať ľubovoľnú riasu, ľahko ich potiahnuť zamatovou čiernou farbou, i tie najkratšie riasy horných aj dolných viečok. Kartáč je dostatočne flexibilný, aby sa prispôsobil tvaru a tlaku rias, pričom je zároveň dostatočne tuhý na to, aby zachytil a pokryl maskérou aj tú najmenšiu riasu. To všetko robí nanesenie make-upu neuveriteľne rýchlym, jednoduchým, a zároveň presným. Rôzne riasy vyzerajú úžasne.

Lashcode maskara má výnimočnú konzistenciu

Lashcode maska má zamatovú a práškovú formu, vďaka ktorej sa jemne prispôsobí mihalniciam bez toho, aby sa zlepili. Pigmenty, nasýtené čiernou farbou, robia nanášanie Lashcode vždy jednoduché, bez ohľadu na osvetlenie. Vzorec maskary bol vyvinutý v každom detaile; kozmetika sa nevločkuje ani neškvrní očné viečka. Namiesto toho robí mihalnice elastickými. Skutočnosť, že Lashcode zachováva svoju čerstvosť a nezmenenú konzistenciu dlhšie ako 6 mesiacov, je taktiež veľké plus.

Lashcode maskara má taktiež silu ošetrujúcich látok

Maskara Lashcode nie je ohromná iba ohromujúcim dizajnom riasenky, ale aj obsahom starostlivých látok, ktoré dokážu zlepšiť vzhľad rias. S každým dňom sú riasy čoraz viac a viac krásne, pretože ich dĺžka sa zväčšuje vďaka prírodným látkam, ktoré jemne stimulujú rast rias:

  • Výťažok zo sójových výhonkov jemne navlhčí a vyživuje riasy vďaka sile vitamínov (A, E, PP, B1 a B2); je bohatý na bielkoviny, sacharidy, lecitín a minerálne soli
  • Výťažok z výhonkov pšenice poskytuje vlasom regeneráciu a vyživuje vďaka vysokej koncentrácii vitamínu E; riasy sú obdarené pružnosťou
  • Panthenol poskytuje riasám pružnosť, urýchľuje regeneračné procesy, zlepšuje stav rias a posilňuje odolnosť
  • Vitamín E ; tiež známy ako vitamín mladosti, je zodpovedný za udržiavanie rias v dobrom stave a posilňuje ich
  • Arginín – zintenzívňuje vzhľad rias, ktoré im poskytujú regeneráciu a chránia ich proti dehydratácii; súčasne táto látka dodáva balenie výživných látok priamo do folikulov, čo spôsobuje, že riasy rastú silné a nevypadávajú v nadmernom množstve
  • Baicalein ; prírodná látka obsahujúca silu antioxidantov a flavonoidov, ktoré dodáva proti starnutiu

Vďaka schopnosti rias absorbovať ingrediencie si môžeme byť istí, že všetky ošetrujúce látky Lashcode pracujú každý deň na kráse a zdraví našich rias. Lashcode je viac než len maskara, ktorá sa len stará o vzhľad, ktorý produkuje, ale aj upravuje stav rias.