Najlepšie séra na mihalnice. Rebríček najlepších sér na mihalnice s recenziami

Chceli by ste vedieť, čo pomôže, aby vám narástli mihalnice? Najrýchlejšie je, ak použijete kvalitné, výživné sérum. Ale ako zistíte, ktoré sérum je najlepšie a najodporúčanejšie? My to vieme!
Pozrite si náš rebríček najlepších sér na rast mihalníc. Prečítajte si naše recenzie a vyberte si to najlepšie sérum.

Ktoré sérum na riasy je najlepšie?

Čo by malo obsahovať dobré sérum na mihalnice? Pri výbere najlepšieho séra sme sa riadili 4 najdôležitejšími faktormi. Sú to:

 1. Zloženie séra na mihalnice – je dobré, ak sérum obsahuje len pár zložiek, ale mali by byť správne vybrané.
 2. Výkon séra na riasy – čím rýchlejšie sa sérum minie, tým je menej efektívne a teda drahšie – často si treba kúpiť ďalšiu fľaštičku, aby sa dostavili nejaké výsledky.
 3. Účinnosť a výsledky – dôležité sú už spomenuté výsledky a účinnosť, ktoré sú hlavným faktorom pri určení, či je sérum na mihalnice dobré alebo zlé. Najlepšie sérum musí mať najlepšie výsledky (dlhé, hrubé, plnšie a definované mihalnice s intenzívnou farbou) v čo najkratšom čase.
 4. Recenzie – ako hodnotia produkt zákazníci je tiež dôležité. Dobré sérum na mihalnice by malo mať vynikajúce hodnotenia. Recenzie sú spoľahlivým zdrojom informácií o produkte.

Rebríček najlepších sér na mihalnice – prečítajte si o skvelých sérach na rast rias

Ak hľadáte skvelé sérum na mihalnice – pre maximálnu spokojnosť s vzhľadom vašich mihalníc – náš rebríček špičkových produktov vám pomôže vybrať si produkt s najlepšími výsledkami. Pozrite sa na najlepšie séra na riasy. Rebríček je zoradený od najlepšieho séra – po tie menej účinné. Na prvých miestach nájdete najlepšie ohodnotené a najčastejšie odporúčané séra na riasy, ktoré pre väčšinu ľudí fungujú najrýchlejšie. Čítajte ďalej a dozviete sa viac!

1. NANOLASH sérum na mihalnice

Rebríček založený na hodnoteniach odhalil víťaza: toto je najpopulárnejšie a najúčinnejšie sérum na riasy, ktoré sa často odporúča a má vynikajúce online hodnotenia. Účinky séra Nanolash sú ohromujúce a uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov. Toto sérum na mihalnice dokáže regenerovať a predĺžiť aj veľmi slabé a poškodené riasy. Sérum je ľahké a tekuté, bez vône a dobre sa vstrebáva. Okrem toho je veľmi efektívne.
Sérum Nanolash je také účinné vďaka dobre vyváženým a správne vybraným ingredienciám. Zloženie je bohaté a obsahuje len pár zložiek, ktoré posilňujú, regenerujú a stimulujú rast mihalníc. Mihalnice budú hustejšie a budú rýchlejšie rásť. Budú raz také dlhé, silné, tmavé a hrubé, preto bude váš pohľad výraznejší. Nanolash pôsobí na rast mihalníc najrýchlejšie a má maximálny účinok. Aj keď závisí od stavu vašich mihalníc na začiatku ošetrenia, výsledky pôsobenia séra Nanolash môžete vidieť už po dvoch týždňoch! Toto je najobľúbenejšie a najčastejšie odporúčané sérum na riasy.

2. Sérum na mihalnice LASHCODE

Sérum Lashcode sa tiež umiestnilo vysoko v rebríčku. Je to veľmi dobré sérum na riasy, ktoré mnohí prirovnávajú k séru Nanolash. Mnoho pozitívnych recenzií jasne dokazuje, že je to odporúčané sérum na riasy, ktoré má skvelé výsledky. Lashcode Eyelash Serum má skvelé zloženie, ľahko sa vstrebáva do pokožky, nesteká a nespôsobuje alergie. Vyberte si ho, ak potrebujete aby vám mihalnice rýchlo narástli, ale neviete, ako ich zahustiť a očakávate rýchle a skvelé výsledky.
Lashcode posilňuje ich korienky, regeneruje a vyživuje mihalnice a stimuluje ich rast. Výsledkom sú dlhé, husté, hrubé, tmavé, zdravé riasy, ktoré prestanú vypadávať. Zamilujete si jeho zloženie, ktoré obsahuje rastlinné výťažky, arginín a peptidy.

3. Revitalash sérum na mihalnice

Ďalšie sérum na rast mihalníc, ktoré si zaslúži vašu pozornosť, je Revitalash. Dodáva sa baleniach rôznych veľkostí: 1 ml (7 týždňová kúra), 2 ml (3 mesačná kúra) a 3,5 ml (asi 6 mesačná kúra). To sú približné trvania ošetrenia, ktoré uvádza výrobca. V skutočnosti sa čas trvania môže líšiť a mnohí zákazníci píšu, že 1 ml nestačí na rast mihalníc a nákup nie je cenovo výhodný. Najlepšie je teda si kúpiť najväčšie balenie, čo ale bohužiaľ nie je lacná kúpa.
Výhodou je, že Revitalash je dermatologicky a oftalmologicky testované sérum na mihalnice. Špeciálny BioPeptin Complex je prípravok vyrobený v laboratóriu, ktorý stimuluje folikuly mihalníc a predlžuje ich rastovú fázu. Revitalash posilňuje riasy a vyživuje ich, takže prestanú vypadávať a vyzerajú lepšie.

4. Xlash sérum na mihalnice

Ďalšie miesto v našom rebríčku má Xlash Serum – renomované a pomerne často odporúčané sérum, ktoré je na trhu už niekoľko rokov. Je známe svojimi celkom dobrými výsledkami: predlžuje riasy, ktoré budú tmavšie a viac definované. Ak ho budete pravidelne používať, zlepší stav a odolnosť mihalníc. Výrobca tvrdí, že účinky vidno už po 30 dňoch – najdôležitejšie je pravidelné používanie. Sérum je pomerne účinné, ale mnoho žien neukončí ošetrenie po prvej fľaštičke.

5. Sérum na mihalnice Feg

Feg je pomerne populárne sérum na riasy, ktoré si získalo uznanie hlavne kvôli jeho cene. Môžeme povedať, že je to lacné sérum. Aké má účinky? Podporuje toto sérum rast mihalníc? Funguje rýchlo a dobre? Kvôli jeho hodnoteniam a výsledkom, sa umiestnilo v našom rebríčku najlepších sér na najnižšom mieste. Cena výrobku je často spojená s kvalitou. Ak chcete dosiahnuť skvelé výsledky, radšej si hneď kúpte dve fľašky, buďte trpezlivá a používajte sérum pravidelne. Narastú vám z tohto séra mihalnice? Mnohí zákazníci tvrdia, že ich mihalnice sú dlhšie, trochu hrubšie a vyživené. Feg je sérum, ktoré sa odporúča hlavne na posilnenie slabých a poškodených mihalníc, ktoré potrebujú zregenerovať.

Dobré sérum na mihalnice – čo by malo obsahovať?

Séra na mihalnice obsahujú rôzne zložky, ktoré môžu byť viac alebo menej efektívne na mihalnice a ich folikuly. Preto sú výsledky také rozmanité, aj keď spôsob použitia a aplikátor sú rovnaké. Trvanie ošetrenia je rôzne, pretože niektoré séra fungujú rýchlejšie a iné pomalšie. Samozrejme, všetko závisí od vášho výberu a zloženia séra. Najlepšie sérum na mihalnice by malo mať najrýchlejšie výsledky. Aké zložky by malo obsahovať dobré sérum na rast mihalníc, aby bolo účinné? Zloženie séra by mohlo okrem iného obsahovať:

Najlepšie látky, ktoré stimulujú rast mihalníc:

 • Ricínový olej – pridáva sa do sér na zlepšenie stavu a farby mihalníc a stimuluje ich prirodzený rast.
 • Bimatoprost – aktívna zložka, ktorá predlžuje rastovú fázu mihalníc, ako aj samotné riasy.
 • Biotín – je tiež známy ako vitamín H. Je to zložka, ktorá účinne stimuluje rast vlasov (vrátane rias) a urýchľuje proces delenia buniek
 • Baikalín – posilňuje folikuly, preto podporuje rast rias
 • Extrakt zo sójových klíčkov – vyživuje a chráni pred poškodením
 • Extrakt z pšeničných klíčkov – podporuje regeneráciu rias
 • Nanopeptidy – takzvané inteligentné molekuly. Postarajú sa o rýchlejší rast mihalníc
 • Kyselina hyalurónová – hydratuje, mihalnice budú hladšie a mäkšie
 • Panthenol – provitamín B5, ideálny na regeneráciu, pretože dopĺňa štruktúru rias
 • Vitamín E – silný antioxidant, ktorý zlepšuje stav mihalníc a zabraňuje ich nadmernému vypadávaniu
 • Výťažok z očianky – s protizápalovými, regeneračnými a vyhladzujúcimi vlastnosťami.

Ďalší článok

GHASEL hydratačný krém na tvár - ak milujete prírodnú starostlivosť o pleť

So jún 19 , 2021
Maltská značka GHASEL vyrába najkvalitnejšiu kozmetiku na báze najsladšieho maltského medu, so silnými hydratačnými účinkami. Unikátny hydratačný krém Maltese Honey Face Moisturiser je produkt určený na rannú a večernú starostlivosť o pleť. Tento prírodný elixír mladosti obsahuje veľké množstvo antioxidantov a jeho zloženie, ktoré predchádza starnutiu, dosahuje veľkolepé výsledky. Ak […]
hydratačný krém pre suchú pokožku