BEST SELLER – Majte vlasy plné objemu jednoducho pomocou Nanoil Hair Volume Enhancer

Znižuje sa objem vašich vlasov veľmi rýchlo? Je faktom, že typ vlasov závisí prevažne od génov, ale záleží aj na produktoch, ktoré používame pri starostlivosti o vlasy a stylingu. Aj keď máte tenké vlasy, stále môžete mať objemný účes! Je na to jednoduchý recept: vyberte si objemový sprej od Nanoilu!

nanoil hair volume enhancer

Nanoil Hair Volume Enhancer – fantastický stylingový primer

Nanoil Hair Volume Enhancer je stylingový primer pre všetky typy vlasov, hrubé alebo jemné, mastné a vlasy, ktoré rýchlo strácajú objem. Keď používate Nanoil, tak nepotrebujete žiadne iné pre-stylingové produkty. Vaše vlasy vyživí hĺbkovo. Funguje okamžite, nadvihuje vlasy pri korienkoch a prináša im úžasný objem a plnosť. Váš krásny vzhľad vydrží celý deň!

Sprej na nadvihnutie vlasov od korienkov od Nanoilu: z akých ingrediencií je vyrobený?

Videli ste iné spreje na nadvihnutie vlasov od korienkov, ktoré by mali taký vysoký obsah výživných a skrášľujúcich ingrediencií? Ani my nie! Nanoil Hair Volume Enhancer porazil svojich protivníkov. Pozrite si jeho zloženie:

 • Keratín – fibrilárny proteín, ktorý má schopnosť ošetriť vlasy, ale tiež nadvihnúť korienky a zvýšiť lesk. Je to silná posilňujúca ingrediencia, ktorá vlasom dodáva objem.
 • Pantenol – dobre známy provitamín B5, ktorý vo vlasoch zadržiava molekuly vody, hydratuje a zároveň vlasom dodáva neuveriteľný lesk a hebkosť.
 • Pšeničné proteíny – vzácne výživné látky, ktoré brilantne chránia a posilňujú pramene vlasov.
 • Vitamín B3 – prospešný humektant, ktorý zabezpečuje perfektnú hydratáciu vlasov; udržiava vlasy v dobrom stave
 • Vitamín E – nazýva sa aj vitamínom mladosti; antioxidant s antiagingovým efektom.

nanaoil sprej pre väčší objem vlasov

Sprej na nadvihnutie vlasov od korienkov od Nanoilu: tipy na aplikáciu

Sprej pre nadvihnutie vlasov od korienkov sa používa veľmi jednoducho a môžete ho aplikovať rozličnými spôsobmi (po umývaní, na vlhké vlasy, pred použitím natáčok, aj na suché vlasy). Bez námahy si vytvoríte objem vďaka super aplikátoru, ktorý rovnomerne strieka produkt na vlasy. Navyše vydrží dlho; 3 alebo 4 dávky postačujú na jedno použitie. Pustite sa do toho – nasprejujte si Nanoil na vlasy, prečešte si pramene a použite fén na vlasy – upravte si ich podľa vkusu. Pre extra objem sa môžete pri fénovaní predkloniť! Nanoil Hair Volume Enhancer nadvihuje vlasy pri korienkoch, okamžite im dodáva objem a zanecháva vlasy lesklé a jemné. Rozlúčte sa so strašnými spľasnutými vlasmi raz a navždy!

Nanoil Hair Volume Enhancer – najpredávanejší sprej na nadvihnutie vlasov od korienkov!

 1. Hviezdny objem, ktorý vydrží celý deň a krásne, prirodzene vyzerajúce vlasy.
 2. Ľahká textúra, ktoré nezaťaží vlasy, ani nespôsobí ich mastenie.
 3. Nanoil Hair Volume Enhancer je jediný pre-styler, ktorý obsahuje pšeničné proteíny, vitamín B3 (niacín), keratín, vitamín E a pantenol (provitamín B5).
 4. Úžasne lesklé, hebké a hĺbkovo hydratované vlasy.
 5. Ochranný štít chrániaci pred vonkajšími vplyvmi, mechanickým poškodením, toxínmi vo vzduchu.
 6. Jednoduché používanie a veľmi nízka cena za také úchvatné účinky!

 

Máte pocit, žeby ste chceli vyskúšať tento jednoduchý a rýchly prostriedok na maximalizáciu objemu vlasov? Do svojej dennej rutiny pridajte Nanoil Hair Volume Enhancer. Siahnite po hviezdnom primeri, ktorý odporúčajú používatelia, ale aj profesionáli v oblasti vlasovej starostlivosti! Môžete si ho objednať s rýchlym dodaním domov na www.nanoil.sk

Ďalší článok

Obľúbené pleťové séra celebrít, ktoré nezruinujú vašu peňaženku!

Pi nov 9 , 2012
Bezchybná, hladká a žiarivá pleť je jednou z vecí, ktorou by sme sa chceli podobať celebritám. Aké je tajomstvo ich perfektného vzhľadu? Sérum na tvár, ktoré si poradí s mnohými problémami – aj s popraskanými cievkami! Aby ste dosiahli tento cieľ, pripravili sme si zoznam dostupných pleťových sér, na ktoré […]