Delikatesa pre pokožku. Prípravky na čistenie pleti od Rouge Bunny Rouge.

Určite mi dáte za pravdu, že odličovač je posledným produktom, ktorý ukončuje celodennú starostlivosť o pokožku. Očistená pokožka je znakom zdravia a mladosti. Ak si čistenie pleti spájate s nepríjemnou povinnosťou, je načase spoznať nový výrobok na čistenie pleti od Rouge Bunny Rouge.

Make-up Melt Cleanser od Rouge Bunny Rouge.

Rouge Bunny RougeJe to vôbec možné, že by balzam dokázal rozpustiť make-up? Zdá sa, že tento výrobok vás o tom dokáže presvedčiť. Rouge Bunny Rouge je kozmetická značka, ktorá dokázala vytvoriť prípravok na čistenie pleti, ktorý odstraňuje make-up s minimálnou námahou. Ako to funguje? Keď sa prípravok dostane do kontaktu s teplou pokožkou, začne sa topiť, ale nestratí sa z tváre. Potom stačí pridať vodu a vytvorí sa pena, ktorá dokáže odstrániť bez námahy aj vode-odolný make-up. Ba čo viac, pokožka sa po ňom javí čerstvá a hydratovaná. Sú za tým práve úžasné ingrediencie prípravku – kakaové maslo, rumanček, eukalyptus a levanduľový olej, ktoré osviežujú pleť.

Ako sa používa čistiaci balzam od Rouge Bunny Rouge? Môžete ho použiť ráno na bežné čistenie pleti a tiež večer na odstránenie makeupu. Je 100% bezpečný a nedráždi pokožku. Je vhodný pre všetky typy pleti. Tento výrobok sa aplikuje na suchú pokožky a jemne vmasíruje končekmi prstov. Zvyšky sa dajú odstrániť kozmetickým tampónom, alebo papierovou utierkou. Veľkou výhodou produktu je to, že sa dá použiť aj na miesto pleťového tonika.

Gentle Cleansing Water od Rouge Bunny Rouge.

Za týmto záhadným názvom sa skrýva micelárna voda. Výborne čistí pokožku a odstraňuje aj vode-odolný make-up. Nezanecháva mastný film na tvári. Okrem očistenia pleti poskytuje aj osvieženie. Je vhodný pre všetky typy pleti. Gentle Cleansing Water neobsahuje parabény, vône ani alkohol či mydlo.

Ako sa používa Gentle Cleansing Water? Najprv navlhčite výrobkom kozmetický tampón. Potom s ním jemne masírujte tvár krúživými pohybmi, začnite na čele a skončite v dekolte. Celá procedúra by sa mala opakovať dvakrát, aby bola pokožka dokonale čistá. Produkt možno používať aj ráno pred aplikáciou makeupu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ďalší článok

Jednoduchý spôsob na získanie nádherných rias - Nanolash kondicionér na riasy

Ut sep 13 , 2016
Viete, čo by ste mali robiť, aby boli vaše riasy dlhé a krásne? Máme pre vás dobrú správu, netreba robiť takmer nič. Koľko času a energie ste ochotné investovať do krásy vašich očných rias? Starostlivosť o riasy nikdy nebola jednoduchšia ako práve teraz. Ako je to možné? Zistite, prečo sa […]
krásne a dlhé riasy s Nanolash