Jednoduchý spôsob na získanie nádherných rias – Nanolash kondicionér na riasy

Viete, čo by ste mali robiť, aby boli vaše riasy dlhé a krásne? Máme pre vás dobrú správu, netreba robiť takmer nič. Koľko času a energie ste ochotné investovať do krásy vašich očných rias? Starostlivosť o riasy nikdy nebola jednoduchšia ako práve teraz. Ako je to možné? Zistite, prečo sa vaše riasy lámu, čomu sa vyhnúť a čo vám pomôže, aby konečne mali dlhé, husté a zdravé riasy.

Obyčajná starostlivosť o riasy
Ženy zvyčajne siahajú po najľahšej a najpohodlnejšej metóde, ak sa jedná o starostlivosť o riasy. Najradšej majú spôsoby, ktoré sa dajú aplikovať doma, sú jednoduché a lacné. O čom to hovoríme? Napríklad o vazelíne – rovnaký prípravok, ako si dávate na pery. Vazelína zvlhčuje a dodáva lesk, ale, povedzme si pravdu, nič viac. Hustá a mastná vazelína dokáže riasy pekne zlepiť. Okrem toho zanecháva na viečkach biele fľaky. Aplikácia vazelíny je náročná na čas a natierať si ju na riasy vyžaduje hodne trpezlivosti a šikovnosti.

Ricínový olej je ďalším z produktov, ktoré sa využívajú v starostlivosti o riasy. Má podobné účinky ako vazelína, ale okrem toho dokáže účinne posilniť očné riasy. Ale sú tu riziká – používanie ricínového oleja môže zapríčiniť vypadávanie rias a tiež podráždenie očí a pokožky v ich okolí. Alternatívnou k nemu sú napríklad kokosový olej, argánový olej a olivový olej, ktoré majú podobné účinky a sú menej rizikové. Na použitie v oblasti očí musia byť tieto oleje najvyššej kvality a bez alergénov. .
V predajniach kozmetiky a v drogériách dostať aj vitamínové tabletky, ktoré údajne prispievajú k zlepšeniu kvality rias. Pozor na to – užívanie podobných produktov po dobu niekoľkých mesiacov môže zapríčiniť ochorenie žalúdka a pečene.

nanolash1-3

Čo rozhodne s riasami nerobiť?
Ak nás bolia oči a sme ospalí, často si začneme šúchať oči. Ak si oči trieme príliš silno, môžeme tým poškodiť riasy na očných viečkach, môžu dokonca vypadávať. A samozrejme, dosiahneme tým určite začervenanie a podráždenie očí.

Podobné nežiadúce účinky má aj každodenné používanie make-upu. Hovoríme tu o zlom výbere kozmetických prípravkov, ktoré si na tvár nanášame v obrovskom množstve. Základný makeup nám zablokuje póry a pokožka nemôže dýchať. Potom na to nanesieme ešte nekvalitnú maskaru. A stáva sa aj to, že si tvár večer neodlíčime, alebo to urobíme málo dôkladne, a tak si ani v noci nemôže pokožka oddýchnuť.

Večer sme tak unavení, že nemáme silu dokonale si odlíčiť ani oblasť očí. A možno ani vôbec nevieme, ako sa oči odličujú. Nestačí ich totiž pošúchať kozmetickými tampónmi, pretože tým dosiahneme iba začervenanie pokožky a navyše nám môžu vypadávať riasy. Tampón musí byť namočený v odličovači a úplne stačí ho na oko jemne pritlačiť a trpezlivo počkať, kým sa maskara a očné tiene rozpustia. A stáva sa tiež, že používame kozmetiku, ktorá sa vôbec nehodí k nášmu typu pleti. Dôsledkom toho je naša pokožka vysušená, lebo používame príliš vysušujúce prípravky, alebo naopak príliš mastná.
Klieštiky na vyrovnávanie a vykrúcanie rias tiež nie sú najlepším riešením. Oslabujú naše riasy a prispievajú k tomu, že sa lámu a točia sa všetkými smermi. Umelé riasy sú kapitola sama o sebe. Je to zbytočne drahá a neefektívna metóda predlžovania rias. Pri nekvalifikovanej aplikácii môže spôsobiť dokonca poškodenie zraku, nielen rias.

Strihanie rias za účelom ich zosilnenia vôbec nie je dobrý nápad. Riasy nie sú chlpy rovnakého typu ako ochlpenie na tele a sú tiež odlišné od vlasov na hlave. Majú za úlohu brániť oči pred znečistením a tiež fungujú podobne ako tykadlá u hmyzu – varujú nás, že sa niečo približuje k oku.

Nanolash kondicionér na riasy
Prečo je kondicionér na riasy najlepším riešením v starostlivosti o vaše riasy? Majú tekutú konzistenciu a rýchlo sa vstrebávajú. Nedráždia pokožku na očných viečkach ani nespôsobujú alergie. Kondicionér na riasy okrem hydratácie riasy tiež predlžuje, posilňuje a regeneruje. Prečo je teda kondicionér na riasy lepším riešení ako iné metódy predlžovania a zahusťovania rias? Kondicionér na riasy posilňuje, vyživuje priamo korienky rias a zabraňuje ich vypadávaniu a lámaniu a to aj pri šúchaní očí, ktoré napríklad pri nalepení umelých mihalníc nie je vôbec dovolené. Vaše riasy budú prirodzene krásne.

Veľa žien prestane používať maskaru potom ako absolvujú sedenie v salóne krásy, kde im aplikujú na riasy kondicionér. Prečo? Pretože kondicionér riasy prirodzene stmaví. Ich farba sa postupne mení na tmavšiu až čiernu a tak maskara ani nie je potrebná. Riasy si stačí upraviť transparentným gélom. Kondicionér na riasy sa nemusí zmývať a teda nepotrebujete ani odličovač, ako pri maskare.

nanolash3

Kondicionér na riasy sám o sebe dokáže riasy zatočiť tak, že už nepotrebujete používať klieštiky. Okrem toho sú riasy hrubšie a hustejšie a ich objem sa zväčší prirodzeným spôsobom. Už si viac nebudete musieť lepiť umelé riasy a trápiť sa s podráždenými očami, ktoré spôsobuje lepidlo. Najlepší kondicionér na riasy je jednoznačne Nanolash. Je zložený výlučne z prírodných ingrediencií a stimuluje priamo korienky rias, takže už za pár týždňov sú viditeľne dlhšie a hustejšie. Rastlinné extrakty nespôsobujú podráždenie a alergiu. Prečo používať Nanolash? Tento kondicionér odporúča množstvo ľudí, ktorých skúsenosti sú výlučne pozitívne. Zbavili sa problémov s krátkymi a jemnými riasami. Ak pravidelne používate Nanaolash vaše riasy budú dlhšie a hustejšie a nebudú sa lámať. Okrem toho, Nanolash zvlhčuje, regeneruje a posilňuje.

Je potrebné ho používať každý večer na očistenú a odlíčenú pokožku očných viečok. Pomocou priloženého aplikátora ho jednoducho nanesiete ku korienkom rias na hornom aj dolnom viečku. Prvé výsledky uvidíte približne po dvoch až troch týždňoch kúry. Maximálny efekt dosiahnete po troch mesiacoch.

15 komentárov “Jednoduchý spôsob na získanie nádherných rias – Nanolash kondicionér na riasy”

 1. Eva

  ošetrenie mojim ricínovým olejom skončilo návštevou očného lekára. Neodporúčam to!

  Odpovedať
 2. Pavlína25

  Nikdy som nepočula o vaselie, že sa používa na riasy 0_o

  Odpovedať
 3. Bukyna

  Počula som, že jeden z ochranných balzamov na pery z drogérie je dobrý na riasy a obočie a je to pravdepodobne to isté ako vazelína

  Odpovedať
 4. MaláGuľa

  a nemyslela som kokosový olej. Myslím, že si ho aplikujem na moje telo, nefungovalo to pre moje vlasy, ale neuvedomila som si, že môže byť aplikovaný na moje riasy

  Odpovedať
 5. Kata16

  Moja sestrenica používa toto sérum a jej riasy vyrástli neuveriteľne dlhé. Kúpim si to pre seba, akonáhle budem mať nejaké peniaze 🙂

  Odpovedať
 6. Júlia

  Okrem toho, že zvyšuje rast rias, vyživuje ich. Mnoho rias mi vypadlo von, keď som si odstraňovala make-up, aj keď som bola mimoriadne jemná, ale teraz sú oveľa silnejšie

  Odpovedať
 7. nepoviem

  Možno vypadali kvôli riasenke? aj v tomto článku si môžete prečítať, že zlá kozmetika môže byť nebezpečná

  Odpovedať
 8. Agnes

  Spánok vo vašom make-up je to, čo najviac poškodzuje, nie je nič horšie, ako sa ísť do postele v plnom make-upe! musíte si ho odstrániť a dôkladne umyť tvár!

  Odpovedať
 9. Jesika

  Je to druhý týždeň, keď používam toto sérum a mám trochu obavy, pretože moje riasy padajú a ja neviem, čo robiť. Mám ukončiť liečbu alebo počkať trochu dlhšie?

  Odpovedať
 10. Lily321

  Žiaden strach! to sa stáva niekedy v priebehu začiaktu. Mala som rovnakú situáciu, moja riasy padali, ale potom začali rásť ako bláznivé XD Zrejme museli vypadnúť na nejakom mieste, aby vytvorili priestor pre nové silné a dlhé XD

  Odpovedať
 11. malá-ja

  Neviem, prečo ľudia tak moc platia, namiesto toho, aby kupovali lacnejšie náhrady v každej drogérií, fungujú rovnako

  Odpovedať
 12. Alexandra

  Netestoval som ani jedného z nic ako vy, ale vždy som čítala zloženie každej kozmetiky a mnohé z nich sú naozaj zlé. V nich je celý zoznam zbytočných látok. Ak vás to neobťažuje, potom môžete používať čokoľvek, ale vyberám si dobrú kvalitu, za ktorú radšej zaplatím viac. Pozdravujem a odporúčam vám čítať ešte trochu viac na túto tému skôr, než nabudúce napíšete takýto komentár.

  Odpovedať
 13. Karma

  Počula som o nanolsh z mnohých zdrojov a som veľmi zvedavá, či to naozaj funguje tak, ako je popísané

  Odpovedať
 14. Chillerka

  Mám ho a je to úžasné! a veľmi efektívne! 🙂

  Odpovedať
 15. Jo Hana

  Je to veľmi dobré sérum! Kozmetika je vysokej kvality a cena je rozumná a čo je najdôležitejšie, zodpovedá kvalite. A áno, je to veľmi efektívne, vydrží niekoľko mesiacov

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ďalší článok

Dual phase Bi-Facil od Lancome. Urob si sám: odstraňovač makeupu.

Ne sep 18 , 2016
Dual phase liquid – čo to znamená? Jedná sa o tekutinu, ktorá je určená na odstraňovanie makupu z očí. Samozrejme, dá sa použiť aj na iné účely. Napríklad na odstránenie makupu z celej tváre, ale je predovšetkým určená na citlivú oblasť očí. Z čoho sa takéto tekutina skladá? Tento kozmetický […]