Dual phase Bi-Facil od Lancome. Urob si sám: odstraňovač makeupu.

Dual phase liquid – čo to znamená?

Bi-Facil1Jedná sa o tekutinu, ktorá je určená na odstraňovanie makupu z očí. Samozrejme, dá sa použiť aj na iné účely. Napríklad na odstránenie makupu z celej tváre, ale je predovšetkým určená na citlivú oblasť očí. Z čoho sa takéto tekutina skladá? Tento kozmetický prípravok má vodnú fázu, ktorá upokojuje podráždenie pokožky okolo očí. Druhou fázou je tuková fáza, ktorá rozpúšta makeup, dokonca ja vode-odolný, a pritom hydratuje pleť. Pred aplikáciou je dobré nádobku potriasť aby sa obe fázy spojili, lebo sú inak oddelené.

Je možné si vyrobiť vlastnú dual phase vodu na odličovanie aj doma? Je to prekvapivé, ale áno. Pozor však na výber ingrediencií, musia zodpovedať vášmu typu pleti. A tiež by nemali spôsobovať podráždenie. Takýto produkt dokáže aj pekne upchať póry, takže pozor, a pamätajte na to, že dual phase odličovač je určený iba na odstraňovanie očného makeupu.

Ak si chcete vyrobiť domáci odličovač dual phase, zmiešajte ľanový olej alebo iný olej podľa vášho výberu s vodou. Pridajte navyše ricínový olej, ktorý pôsobí na rast rias. Poriadne zamiešajte a prelejte do fľaštičky. Pred každou aplikáciu nezabudnite prípravok pretrepať, aby sa dve fázy spojili.

Dual phase očný odličovač Bi-Facil od Lancome.

Bi-Facil2

Produkt Bi-Facil od Lancome je určený na odličovanie očí. Tento výrobok veľmi jemne odstraňuje makeup. Bi-Facil si poradí aj s vode-odolnou maskarou a hydratuje a vyživujre pokožku na viečkach. Bol testovaný očnými lekármi a vyhlásený za neškodný a bezpečný aj pre ľudí s citlivými očami, či pre tých, čo nosia kontaktné šošovky. Bi-Facil od Lancome obsahuje rastlinné oleje, ktoré revitalizujú, čistia a vyživujú a okrem toho majú antiseptické účinky. Aplikácia je rovnaká ako pri iných odličovačoch, stačí navlhčiť prípravkom kozmetický tampón. Potom ho priložte na oko a nechajte chvíľu rozpustiť a vsiaknuť šminky. Ak sa veľmi ponáhľate, môžete si viečko aj jemne pošúchať. Pokožka bude po odlíčení svieža a čistá.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ďalší článok

Spongy face washer - Konjac sponges.

Ne sep 20 , 2020
Čo je Konjac špongia? V podstate je Konjac špongia špongia vyrobená z ázijskej rastliny so zložitým názvom Amorphophallus Konjac. Táto rastlina obsahuje množstvo výživných prírodných látok ako proteíny, železo, meď, zinok a vitamíny A, E, D, B1, B12 a C. Špongia je skvelá na čistenie citlivej pokožky, keďže je prírodná […]