Hydratácia mastnej pokožky – Pure Focus Fluid od Lancome.

Ako sa starať o mastnú pokožku?

Lancome1Ak máte mastnú pokožku, určite už viete, ako sa správa a poznáte jej charakteristiky. Rozoznáte ju podľa lesku v T-zóne, na čele na nose a na brade. Tento typ pokožky je náchylný na akné, čierne uhry a iné kožné infekcie. Prečo sa to deje? Musíte si uvedomiť, že mazové žľazy tu produkujú príliš veľa mazu. A počas celého dňa sa na tvár nalepia rôzne nečistoty a prach a tieto za zmiešajú s nadbytočným mazom. Takto vzniká ideálne prostredie pre množenie baktérií. A tieto spôsobujú akné a iné infekcie. Nadbytok mazu spolu s nečistotami tiež upcháva póry v pokožke. Ak trpíte kožným ochorením na tvári vo veľmi výraznej forme, určite to riešte s kožným lekárom. Inak sa odporúča znižovať množstvo mazu na tvári pravidelným používaním vhodnej kozmetiky. Používajte čistiace produkty na tvár a prípravky, ktoré dokážu znížiť produkciu mazu. K takýmto produktom radíme aj Pure Focus Fluide.

Pure Focus Fluid od Lancome.

Možno sa to zdá čudné, ale ja mastnú pleť je potrebné zvlhčovať. Samozrejme sa ľudia s mastnou pleťou musia vyhýbať ťažkým kozmetickým prípravkom, ktoré obsahujú olej, ale ľahké hydratačné produkty sú v poriadku. Pure Focus Fluide od Lancome, okrem zvlhčovania pôsobí na mastnú pleť veľmi pozitívne a zlepšuje jej vzhľad. Čo to presne znamená? Táto tekutina dokáže znížiť produkciu mazu a pokožka sa bude menej lesknúť. Takto zabráni aj množeniu baktérií. Okrem toho osviežuje a zjednocuje odtieň pokožky.

Je treba ešte pripomenúť, že Pure Focus Fluid od Lancome sa predáva v balení s objemom 50 ml. Má praktickú pumpičku na dávkovanie. Na jedno stlačenie pumpičku dostanete presne toľko prípravku, koľko potrebujete na tvár. Produkt je bezpečný a bol dermatologicky testovaný.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ďalší článok

Make up s UV filtrom - Protective Liquid Foundation od Shiseido.

Ne okt 16 , 2016
UV Protective Liquid Foundation od Shiseido. Podkladový makeup od Shiseido je určený pre zmiešanú, normálnu a suchú pleť. Poskytuje perfektné krytie a okrem toho má ochranný faktor proti slnečnému žiareniu. UV filter má hodnotu SPF 30. Tento výrobok má tekutú konzistenciu, preto sa nanáša jednoducho. Po aplikácii vydrží dlho a […]