Make up s UV filtrom – Protective Liquid Foundation od Shiseido.
Autor DÉLIA
| 453 názory
Make-up

UV Protective Liquid Foundation od Shiseido.

ShiseidoPodkladový makeup od Shiseido je určený pre zmiešanú, normálnu a suchú pleť. Poskytuje perfektné krytie a okrem toho má ochranný faktor proti slnečnému žiareniu. UV filter má hodnotu SPF 30. Tento výrobok má tekutú konzistenciu, preto sa nanáša jednoducho. Po aplikácii vydrží dlho a nesteká z tváre. Je odolný voči poteniu aj voči vode. Chráni pokožku pre slnečným žiarením, vysychaním a poškodením. Dá sa pohodlne nanášať na tvár končekmi prstov, alebo plochou kefkou čí špeciálnou špongiou, ktorá je k výrobku priložené. Tento výrobok je dostupný v troch farebných variantoch: medium beige, medium ivory a dark ivory. Jedno balenie má objem 30 ml. Je balené v malej kartónovej krabičke. Keď ju otvoríte, nájdete prekvapivo ešte jednu menšiu krabičku, v ktorej je spomínaná špongia. UV Protective Liquid Foundation je pomerne malý, zmestí sa do kabelky i kozmetickej taštičky. Ako sa používa Shiseido foundation? Pred použitím je dôležité pokožku očistiť a zvlhčiť. Dá sa naniesť na vlhkú aj suchú pokožku. S nanášaním začínajte od stredu tváre.

Zhrnutie

Shiseido1Aké sú výhody a nevýhody produktu UV Protective Liquid Foundation od Shiseido? Produkt je ľahký a na tvári ho vôbec necítite. Nezaťažuje pleť. Ľahko sa aplikuje a počas dňa sa nezotiera, ale zodpovedne kryje pokožku. Dokáže zamaskovať drobné nedokonalosti pleti ako modriny alebo prasknuté kapiláry. Tento výrobok a pokožka spolu perfektne splývajú. Nerobí šmuhy a škvrny.

Na druhej strane aplikátor je nepohodlný a stále sa špiní. Make-up totiž z neho stále vyteká, čo vedie aj k pomerne značnému plytvaniu. Priložená špongia absorbuje priveľa výrobku, preto ju na aplikáciu neodporúčame. Radšej to skúste s vlastnými prstami.