Prečo a ako používať zvýrazňovač Skinflash Dior

Zvýrazňovače alebo rozjasňovače sú veľmi praktické kozmetické prípravky. Vďaka nim sa pokožka stane krajšou a pôsobí zdravšie a prirodzenejšie, aj keď je to iba optický efekt. Dokážu zväčšiť oči, samozrejme tiež len opticky a váš pohľad bude viac expresívny. Viete ako ich správne aplikovať? Ukážeme si to na príklade výrobku Skinflash od značky Dior.

SkinflasZvýrazňovač Skinflash Dior perfektne kryje všetky nedokonalosti pokožky, malé škvrny aj jazvy, prasknuté kapiláry aj opuchy pod očami či sivý odtieň pokožky. Dá sa s ním dobre pracovať aj na zvýraznení kontúr tváre. Dokáže vytvoriť oválny tvar tváre, ak ho správne použijete. Aplikátor je malý štetec, a značne uľahčuje nanášanie prípravku. Skinflash je potrebné aplikovať pod základný makeup, alebo sa používa samostatne. Ak chcete efekt ešte zvýrazniť, vyberte si výrobok v svetlejšom odtieni. Skinflash dostanete kúpiť v štyroch rôznych farbách: 001 Rosy Glow, 002 Ivory Glow, 003 Apricot Glow a 004 Universal Light.

Kam si teda nanášať prípravok Skinflash Dior? Ak si ním natriete čelo (strednú časť), koreň nosa a špičku brady, opticky zúžite tvár. Ak si ho dáte pod obočie a do vnútorného kútika oka a pod spodné viečka (v blízkosti kútika), opticky zväčšíte oči. Ak chcete dosiahnuť efekt väčších pier, dajte si ho nad hornú peru, v strednej časti.

Skinflash je tekutej konzistencie, preto sa jednoducho nanáša aj prstami, kým iné zvýrazňovače musíte aplikovať štetcom. Okrem toho výborne splýva s podkladovým makeupom.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ďalší článok

Hydratácia mastnej pokožky - Pure Focus Fluid od Lancome.

Ne okt 9 , 2016
Ako sa starať o mastnú pokožku? Ak máte mastnú pokožku, určite už viete, ako sa správa a poznáte jej charakteristiky. Rozoznáte ju podľa lesku v T-zóne, na čele na nose a na brade. Tento typ pokožky je náchylný na akné, čierne uhry a iné kožné infekcie. Prečo sa to deje? […]