Urobte si filmový make up. Rozjasňovač Glamour Glow od Kryolan.

Značka kozmetiky Kryolan

Kryolan je známa značka, ktorá vyrába kozmetiku a doplnky. Ich výrobky sa používajú v divadlách a tiež ich obľubujú filmoví maskéri, alebo ich môžete vidieť na módnych prehliadkach. Kryolan je poulárny medzi profesionálmi, štylistami a hercami a tiež ľuďmi, ktorý kvôli práci musia nosiť denne makeup.

Aké novinky prináša Kryolan?

Nie je tajomstvom, že Kryolan zvyšuje ponuku a dáva pozor na kvalitu svojich výrobkov. Zároveň ich diverzifikuje. Dnes nám ponúka novinku, ktorú profesionáli oceňujú – rozjasňovací púder – Glamour Glow.

Tento výrobok je balený v malej kovovej krabičke. Vo vnútri je zrkadielko a aplikátor. Obal má na spodku niekoľko otvorov, ktorými prúdi ku výrobku vzduch. Vonkajší obal tvorí strieborná kartónová krabička s logom značky. Výrobok Glamour Glow váži 10 gramov. Ľahko sa aplikuje, nezanecháva šmuhy alebo škvrny. To by malo byť samozrejmosťou, lebo herečky musia vyzerať stále skvele. Tento výrobok poskytuje ľahký rozjasňujúci efekt a pokožka pôsobí zdravo a doslova žiari. Glamour Glow sa dá použiť aj ako zvýrazňovač kontúr tváre. Tento výrobok sa dá aplikovať aj na oči. Ak si ho dáte pod oblúky obočia a do vnútorných kútikov očí, oči sa zväčšia a rozšíria.

Glamour Glow púder od Kryolan je dostupný v piatich odtieňoch: Plush Peach, Natural Tan, Salsa, Blush Mauve a Pale Tan. Posledný z nich je najžiarivejší.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ďalší článok

Delikatesa pre pokožku. Prípravky na čistenie pleti od Rouge Bunny Rouge.

St sep 7 , 2016
Určite mi dáte za pravdu, že odličovač je posledným produktom, ktorý ukončuje celodennú starostlivosť o pokožku. Očistená pokožka je znakom zdravia a mladosti. Ak si čistenie pleti spájate s nepríjemnou povinnosťou, je načase spoznať nový výrobok na čistenie pleti od Rouge Bunny Rouge. Make-up Melt Cleanser od Rouge Bunny Rouge. […]